Різне

Купівля металобрухту в польщі

03.04.2017

Купівля металобрухту в польщі

Дата: 10:43

Куплю

Купівля металобрухту в польщі

Прийом металобрухту Дніпропетровськ, Дорого купуємо брухт чорних і кольорових металів, порізка кузовшины, завантаження металу, самовивіз.

Телефон.

Надіслати користувачеві повідомлення

Написати повідомлення

Країна:

Місто: Дніпропетровськ

Регіон: Дніпропетровська область

Покупцеві на замітку!

1. Уникайте передоплат, вибирайте по можливості безпечні методи оплати, такі як накладений платіж оплата готівкою, після перевірки товару;

2. Не розголошуйте свої фінансові, банківські та особисті персональні дані;

3. Перевіряйте інформацію, контакти і відгуки в інтернеті про продавця або автора оголошення;

4. Будьте пильні і обережні! Вдалих Вам покупок Купівля металобрухту в польщі в інтернеті!

Інші оголошення автора

Купівля металобрухту в польщі

Куплю макулатуру дорого, Київ і Київська обл.

Дорого купуємо макулатуру. картон. Закуповуємо макулатуру за вигідною і високою ціною. Купуємо макулатуру у великих кількостях. Макулатура у Києві — дізнатися яка вартість макулатури в Києві. Вартість одного кілограма макулатури складає Купівля металобрухту в польщі від 2,5 до 3,2 грн за 1 кг. Купимо плівку – високого д.

Купівля металобрухту в польщі

Купимо металобрухт у Дніпропетровську

Компанія займається прийомом металобрухту, а також утилізацією і переработкойлома кольорових і чорних металів, металобрухт за високою ціною. Наше підприємство укладає договори на вивезення брухту металів. При цьому ми надаємо нашим партнерам і клієнтам повний пакет документів. Якщо для вивозу металлол.

Купівля металобрухту в польщі

Металобрухт. Купівля металобрухту в Дніпропетровську

Компанія Метал-Дніпро здійснює заготівлю та переробку чорного/кольорового металу. Прийом металобрухту Дніпропетровськ, Дорого купуємо брухт чорних і кольорових металів, порізка кузовшины, завантаження металу, самовивіз. Компанія займається прийомом металобрухту, а також утилізацією і переработкойлома цветны.

Купівля металобрухту в польщі

Жіночий одяг. Одяг великих розмірів

Купити красиву, привабливу і якісний одяг великого розміру. Ласкаво просимо в наш інтернет — Магазин жіночого одягу великого розміру. Одяг великих розмірів з Європи в Україні. Відмінний вибір та низькі ціни! Гарантія якості,швидка доставка по всій Україні. Жіночий одяг великого р.

Купівля металобрухту в польщі

Куплю металобрухт

Прийом металобрухту, послуги прийому брухт металу, купівля металобрухту. Прийом — За вигідними цінами приймаємо брухт чорних і кольорових металів в Дніпропетровську, Дніпродзержинську та обл. Ми закуповуємо брухт чорних та кольорових металів для подальшої переробки і пропонуємо найкращі ціни на прийом металу. Ст.

Короткий опис статті: куплю металобрухт дніпропетровськ Купівля металобрухту в польщі. Дата: 10:43 Куплю Прийом металобрухту Дніпропетровськ, Дорого

Джерело: Купівля металобрухту в польщі

Також ви можете прочитати