Брухт алюмінію ціна

Куплю брухт алюмінію

04.10.2015

Брухт алюмінію

Наша компанія здійснює прийом і купівлю брухту кольорових металів і неліквідів, у тому числі брухту алюмінію і містять його сплавів. Матеріал може бути будь-якої товщини, довжини і ширини.

Коротко про алюмінії


Алюміній — один із кольорових металів, які використовуються в різних сферах людської діяльності. Таку популярність він завоював з-за своїх технічних характеристик: він зручний в обробці і експлуатації, легкий, нетоксичний, довгий час зберігає зовнішній вигляд. Особливістю цього кольорового металу, з-за якої він настільки широко став використовуватися, є збереження первинних якостей після переробки. Ще він є відмінним провідником електричного струму. А завдяки оксидистой плівці, що утворюється на його поверхні, алюміній має підвищену стійкість до корозії.

Саме із-за своїх властивостей і прийнятної вартості, алюміній і сплави, які його містять, інтенсивно використовуються в різних галузях промисловості. Приблизно з третини (28%) виробленого в країні алюмінію виготовляються банки для напоїв, харчова тара і різні упаковки. 17% використовується для виробництва транспортних засобів, у тому числі літаків, військової техніки, ж/д вагонів, авто. 16% застосовується в будівництві. 8% в енергетичній галузі (високовольтні лінії передачі, інші електроустановки). 7% йде на побутову техніку: холодильники, меблі, кондиціонери, пральні машини. На виробництво промислового устаткування і потреби машинобудівної індустрії витрачається 6%. Решта використовується для виробництва телеантен, пігментів і фарб, в кораблебудуванні.

У природі алюмінію в чистому вигляді не зустріти. Як правило, він, як активний хімічний елемент, що є одним з компонентів складних сплавів. Хоча теоретично, при дотриманні певних умов, отримання чистого алюмінію можливо, але, в основному, його отримують промисловим шляхом.

Видобуток і виплавка алюмінію з руди — досить дорогі і екологічно небезпечні технології. Тому більшість підприємств просто переробляє брухт алюмінію. Це дозволяє економити і не завдавати особливої шкоди навколишньому середовищу.

Коли накопичується алюмінієвий лом, багато починають шукати пункти прийому металобрухту оголошень «Куплю алюміній» з найбільш вигідними цінами, умовами прийому та пропозиціями щодо вивезення. Ми пропонуємо не втрачати час на пошуки, а продати брухт алюмінію нам за найвигіднішими для Вас цінами і в зручний час.

Наша компанія приймає:

та іншої алюмінієвий лом і неліквід .

Ціни на брухт алюмінію, демонтований нашими силами, і послуги з навантаження та вивезення, встановлюються у кожному окремому випадку індивідуально. Тому з усіх питань, пов’язаних з прийомом і вивезенням брухту алюмінію, звертайтеся за телефоном +7 (911) 999-60-11. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання.

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна

Джерело: Куплю брухт алюмінію

Також ви можете прочитати