Мідь лом ціна

Куплю радіодеталі в Україні . Скупка радіодеталей, що містять дорогоцінні метали в Києві на брухт .

06.10.2015

Куплю радіодеталі

Люди, у яких є непотрібні радіодеталі та прилади, які можуть зараз замислитися над тим, щоб продати радіодеталі, які накопичилися в гаражі або коморі. Об’єктом продажу-купівлі стають різні транзистори, мікросхеми, реле, конденсатори, перемикачі, тумблери, кнопки, а також і різні інші радіодеталі.

Крім того, об’єктом купівлі-продажу можуть бути термопари, лампи, прилади гіроскопи і багато різні пристрої. Продаж радіодеталей може принести користь обом — і продавцеві, який точно отримає за них грошові кошти, і покупцеві, який може купити радіодеталі, які йому потрібні, але вже не випускаються.

Звідки ж беруться всі ці непотрібні радіодеталі? У багатьох громадян залишилися ще з тих радянських часів старенькі приймачі, телевізори, рації та інші прилади, які зараз взагалі нікому не потрібні. Зрозуміло, зараз є ЕОМ, радіостанції і радянські телевізори, а всі радянські радіодеталі просто припадають пилом десь на полиці в гаражі.

Однак є ті, хто не проти купити радіодеталі в Україні цілком нормальною ціною. Навіщо ж їм вони в наш час потрібні?

Справа в тому, що при виробництві радіодеталей застосовувалися різні цінні матеріали, такі як срібло, золото, вольфрам, олово, нікель, хром і багато інші. Вони просто необхідні, оскільки мають властивість відмінно проводити електричний струм.

В даний час є можливість переплавляти мікросхеми та отримувати з них дані матеріали з метою їх перепродажу, отримавши при цьому більш високу ціну за них. Ось чому останнім часом з’явилося багато організацій, які займаються такою деятельостью, скупка радіодеталей. У них, як правило, існує список цін, згідно з яким кожна радиодеталь оцінюється по-своєму.

Також ці організації займаються скупкою радіодеталей. Враховуючи, що в даний час існує величезний попит на радіодеталі, можна заробити хороші гроші, перепродуючи їх іншим організаціям. Однак даний спосіб є менш популярним, ніж проста переплавлення, оскільки збільшує число посередників.

Звичайно, це далеко не єдина причина. Є радіоаматори, які захоплюються збиранням-розбиранням різних приладів, і їм просто катастрофічно не вистачає таких деталей, тому вони готові купити радіодеталі за будь-якою ціною. Наприклад, вони бажають зібрати модель певного приймача, скажімо, 1980 року. Вони просто подають оголошення: «Куплю радянські радіодеталі, бажано 1980 року» і чекають всіх продавців, готових продати радіодеталі за високими цінами.

Як можна зрозуміти, продаж і покупка радіодеталей можуть бути реально прибутковою справою. Незважаючи на те, що велика кількість радіодеталей вже застаріло і при цьому лежать мертвим вантажем на полиці, а підприємливий чоловік точно знайде спосіб, як швидко продати радиодиодетали від них і при цьому отримати певний дохід.

Приклади тих радіодеталей, що ми купуємо:


Короткий опис статті: мідь лом ціна Куплю радіодеталі у Києві ? скупка радіодеталей з усієї України за високими цінами ? 0634002554

Джерело: Куплю радіодеталі в Україні | Скупка радіодеталей, що містять дорогоцінні метали в Києві на брухт | РадиоТорг

Також ви можете прочитати