Лом

Куплю золото, купівля брухту золота в Москві за кращою ціною за

29.07.2015

Оцінка безкоштовно. Немає комісії, збору, якихось вирахування і т. п. Розрахунок готівкою відразу.
Чому покупка золота настільки актуальна і затребувана?

Причина затребуваності покупки брухту золота достатньо проста: це дуже затребуваний товар з досить високою цінністю, який необхідний в багатьох сферах людської діяльності. Купівля золота і золотого брухту в ломбардах, як правило, розраховується на подальше накопичення досить великих партій і відправку дорогоцінного металу на один з ювелірних заводів країни, які потребують матеріалу. Саме тому покупка ювелірного золота різних проб, включаючи популярну 585, а також купівля брухту золота та інших проб — досить ефективний спосіб отримати кошти, які вам необхідні для вирішення тих чи інших завдань.

Кому ломбард продає золото?

В основному, ювелірних заводів та компаній. Ситуація виглядає наступним чином:

Найбільш економічний варіант придбати дорогоцінний метал в магазині — це купити золоту ланцюг або просте обручку. Враховуючи вартість роботи ювеліра, необхідність окупати оренду і персонал, а також безліч інших факторів, вартість сировини як матеріалу у складі ювелірного прикраси мінімум на 50 відсотків (а то і багато вище) дорожче, ніж при купівлі його у вигляді сплаву.

Купівля золота ціна за грам у банку означає необхідність сплати спеціальних податків, так і банківський метал — не самий хороший варіант для ювелірних заводів.

Найбільш економічний і логічний варіант покупки золотого брухту в населення, що дозволяє придбати майже готовий матеріал для виробництва нових ювелірних виробів.

Що таке «лом золота»?

В хімічному сенсі, вторинна сировина — це метал, який вступив у взаємодію з різними речовинами (наприклад, до такого можна віднести археологічні знахідки з дорогоцінних металів, декілька «запорченные» часом). З точки зору економіста ж, вторинне золото — це метал, який був куплений для повторного використання, наприклад, компанією, що приймає прикраси у населення і перепродающей їх ювелірних заводів. Досить велика частина вторинного металу виходить в результаті переробки електроніки та утворення брухту. Далі купівля брухту золота виробляється, як правило, у ломбардах.

Чому ювелірні заводи не купують золото безпосередньо?

Технічно, звичайно, ювелірний завод може оголосити «куплю золото» чи «куплю брухт дорогоцінних металів», але на практиці для нього не дуже вигідно: завод цікавлять великі партії металу або брухту, що поставляються одноразово. Розвивати інфраструктуру ломбардів або точок купівлі брухту золота від заводу просто не має сенсу. Що ж стосується викупу через ювелірні компанії, то він, як правило, надто ускладнений. Саме тут на допомогу населенню і ювелірним заводам приходять ломбарди, які, з одного боку, мають всі необхідні ресурси для покупки золота і брухту, а з іншого — забезпечують найбільш вигідні умови для вас і в той же час — для ювелірного заводу. Досягається такий баланс за рахунок того, що покупка золота є одним з основних видів діяльності подібних організацій і тому вигода досягається не за рахунок високої націнки, а за рахунок великих обсягів закупівель. Купівля золота в ломбарді просто — найбільш логічний і вигідний крок бізнесі.

Значення вторинного золота для ювелірної сфери

Вторинне золото дуже важливо для ювелірної сфери, так як, незважаючи на досить малі обсяги поставок, дозволяє заводам набувати дорогоцінний метал за зниженою ціною. Відповідно, купівля золота на економічних умовах дозволяє знизити витрати в цілому і забезпечити більшу конкурентоспроможність вітчизняної продукції.

Основне джерело вторинної сировини ломбарди і різні організації, які виконують скупку металу, які легко виявити за оголошеннями на кшталт куплю золото лом або подібним. У Москві та інших великих містах індустрія широко поширена нарівні з отриманням кредитів під заставу ювелірних прикрас. Купівля золота дорого здійснюється завдяки тому, що громадяни приносять чистий метал, який не вимагає складної додаткової обробки. Сьогодні можна побачити вивіски і оголошення «куплю золото дорого» у кожному районі міста, що дозволяє ефективно здійснювати збір вторинного металу.

Цікаві факти про купівлю золота

Найбільш часто оголошення «купівля золота дорого» можна побачити в Індії або інших країнах середнього Сходу, звідки йде основна маса вторинного металу, використовуваного ювелірними заводами. Дана ситуація пов’язана з тим, що раніше багата країна потребує коштів і використовує вторинний метал як один з експортних товарів.

Золотий лом майже завжди отримують або в результаті реалізації прикрас, власники яких терміново потребують грошей, або ж в результаті переробки прикрас, які вже вийшли з моди. Відповідно, будь-яке оголошення про купівлю золота зазвичай має на увазі саме покупку подібних речей (у відповідності з чинним законодавством Російської Федерації).

Три чверті вторинного золота переробляють в Сполучених Штатах Америки. Вторинний метал дуже важливий для країн, що розвиваються, ювелірні ринки яких все ще формуються. Найбільші родовища природного золота знаходяться в Австралії, Канаді, на Алясці і в Африці.

Скільки коштує експертиза і точна оцінка золотої прикраси?

Ця послуга надається в ломбарді абсолютно безкоштовно. Якщо ви бачите оголошення «куплю золото дорого», то, швидше за все, там же проводиться точна оцінка. Простіше кажучи, якщо ви хочете продати золото у вигляді дозволеного до вільного обігу прикраси або брухту, досить просто принести виріб до нас — і тут же отримати точну оцінку його вартості. При бажанні ви можете повторити операцію в інших ломбардах чи організаціях — але ми гарантуємо, що завдяки комп’ютерній системі точної оцінки, ціни будуть тими ж самими, або менш вигідними для вас. Зрозуміло, купівля золота і брухту ювелірним заводом — це найбільш вигідний варіант як за термінами, так і за ефективністю здійснення угоди: вам не потрібно довго чекати і не потрібно підписувати множинні документи, які потрібні були б в інших випадках.

Якщо у вас є які-небудь питання щодо купівлі золота та виробів з дорогоцінних металів, або ж якщо ви хочете уточнити що-небудь за процедурою, просто зверніться в нашу компанію — і ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Короткий опис статті: лом Зрозуміло, купівля золота і брухту ювелірним заводом — це найбільш вигідний варіант як за термінами, так і за ефективністю здійснення угоди: вам не потрібно довго чекати і не потрібно підписувати множинні документи, які потрібні були б в інших випадках.

Джерело: Куплю золото, купівля брухту золота в Москві за кращою ціною за грам — «Златолюб»

Також ви можете прочитати