Прийом чорного металу

Купуємо брухт чорних металів, брухт заліза, сталі та чавуну. Прийом

10.08.2015

Купуємо брухт чорних металів

Купуємо брухт чорних металів: брухт заліза, сталі та чавуну. Виробляємо демонтаж і різання металоконструкцій, списаного устаткування, металоконструкцій, трубопроводів, інших виробів з чорного металу.

Нова послуга! Продаємо Б/У діловій метал: куточок, сталевий лист, швелер, труби, металопрофілі, металопрокат і т. д.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ на продаж металобрухту, демонтаж металоконструкцій, купівлю ділового Б/У брухту можна ТУТ: Email: info@metallolom-tambov.ru (зворотний зв’язок обов’язкова).


Прийом чорного металу: труби бу, неліквіди, лист, прокат, стружка чорних металів, металовироби, автомобілі биті, контейнери, бо баттареи опалення і т. п. Припустимо невеликий відсоток засмічення.

Погрузка та вивезення брухту з території постачальника здійснюється транспортом підприємства — спеціалізованим грузовозом з маніпулятором.

Телефонуйте за номером 8 (910) 751-72-42 і домовтеся про час приїзду, наш грузовоз сам занурить металобрухт і у вашій присутності зважить на пункті прийому металу і тут же можна отримати оплату. Форма розрахунку по домовленості.

Адреси приймальних пунктів брухту чорних металів :

  1. п. Будівельник, Пром. зона, вул. Промислова, 62а
  2. вул. Бастіонна, 8к.
  3. вул. Радянська, 198

Телефони: 8 (910) 751-72-42, 8 (920) 492-47-45

Прийом металобрухту проводитися у робочі дні з 8:00 до 17:00, вихідний — неділя (для оптових постачальників — цілодобово).

Прийом чорного металу проводитися по робочих днях з 9:00 до 17:00. в суботу з 9:00 до 14:00 .


Короткий опис статті: прийом чорного металу Купуємо брухт чорних металів в Тамбові металобрухт Тамбов, Купуємо брухт чорних металів, Купівля металобрухту

Джерело: Купуємо брухт чорних металів, брухт заліза, сталі та чавуну. Прийом чорного металу

Також ви можете прочитати