Мідь лом ціна

Купуємо брухт міді за вигідною ціною . Прийом міді в СПб

03.08.2015

Прийом брухту міді

Діяльність нашої компанії полягає в прийомі і купівлі кольорового металобрухту, в тому числі, ми купимо лом міді за цінами вище, ніж у конкурентів.

Коротко про міді


Мідь відноситься до металів, що використовуються людською цивілізацією у своїй діяльності не одне тисячоліття. Вже в 3-му тисячолітті д. н. е. острів Кіпр славився своїми мідними рудниками і виробами з міді. Завдяки цьому він і отримав свою назву, адже мідь з латини — «купрум». Широке поширення міді пояснюється тим, мідна руда легкодоступна, а сам метал добре плавиться і відмінно піддається обробці. А також вторинній переробці, після якої брухт міді може перетворитися на виріб високої якості.

Після того, як була відкрита бронза. мідь стала використовуватися в основному для виготовлення бронзових сплавів. Сама вона досить м’яка, а ось у поєднанні з іншими елементами, її твердість значно збільшується. Тому мідна бронза активно використовувалася для створення знарядь праці, зброї та предметів побуту.

У природі мідь можна зустріти як у чистому вигляді, так і у складі різних з’єднань. У чистому вигляді — це пластичний метал червонуватого кольору з високою електропровідністю і відмінними теплопровідними властивостями.

Завдяки цим властивостям мідь широко використовується в електротехнічній промисловості та у виробництві електронної техніки. З неї виготовляють струмоведучі частини кабелів, проводів, обмоток трансформаторів, іншого електрообладнання, мідні шини, біметалічні дроти.

Сплави міді з різними металами широко використовуються в інших галузях промисловості. Їх застосовують у виробництві:

  • різного обладнання і приладів;
  • виготовляють радіатори охолодження;
  • латунні труби;
  • проводи високого опору;
  • пам’ятні медалі;
  • гільзи патронів;
  • комплектуючі обладнання для хімічної промисловості.

Дослідження показали, що мідні вироби екологічно безпечні, нетоксичні та нешкідливі для здоров’я,
тому, сьогодні знову набуває популярності мідний посуд, з мідних труб монтуються системи водопостачання та опалення.

Безпосередньо в Росії мідь добувається в малій кількості. У зв’язку з цим потреба вітчизняної промисловості в деревині задовольняється поставками з-за кордону. У зв’язку з цим ціна на брухт міді досить висока, тому в нашій країні економічно доцільний прийом брухту міді та його вторинна переробка.

Наша компанія приймає брухт міді і її сплавів у населення і підприємств з метою вторинної переробки у промислових умовах. При здачі великих партій брухту міді можливо надання спеціалізованого автотранспорту (машини).

Якщо у Вас є брухт міді та її сплавів, і Ви хочете без проблем здати мідь за вигідною ціною, то не варто витрачати час на перегляд оголошень «Брухт міді. Куплю». Звертайтесь в нашу компанію — ми купуємо мідь в необмеженому обсязі за найвищими цінами.

При виникненні питань про прийом, а також при неможливості вивезти брухт міді в Спб самостійно, звертайтеся за телефоном +7 (911) 999-60-11. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання. Ми здійснюємо прийом міді з гідним цінами!

Короткий опис статті: мідь лом ціна

Джерело: Купуємо брухт міді за вигідною ціною | Прийом міді в СПб

Також ви можете прочитати