Металобрухт київ ціна

Купуємо металобрухт вид 1 і 2 (CIF) в Дніпропетровську. Хороший сервіс і ціна у ТОВ Металлосфера.

10.08.2015

Купуємо металобрухт вид 1 і 2 (CIF). Дніпропетровськ

Опис

Постійно закуповуємо великими обсягами (від 3000 тонн) металобрухт вид 1 і 2

Постійно закуповуємо великими обсягами (від 3000 тонн) металобрухт – сталевий, брухт чавуну, стружку сталеву №1 і №503, виробничі верстати, швелера, балки, рейковий брухт, автомобільний лом. Є ліцензія на закупівлю і переробку. Укладаємо договори з підприємствами для поставок брухту на постійній основі. Закуповуємо брухт за високою ціною. Самовивіз по Дніпропетровську та регіону. Оплата за готівковий і безготівковий розрахунок без затримок.

Укласти з нами угоду – ви будете працювати з нами постійно.

У сучасних умовах використання вторинної сировини – це не тільки оптимальний варіант для економії коштів для виробника, але й вагомий внесок в екологію. Перш, ніж розписати всі плюси вторинної обробки металу, слід зазначити спосіб, у який виробляється первинна обробка брухту: прес-ножиці ріжуть на металобрухт частини, пресують його таким чином, щоб частини було зручно перевозити в подальшому. Потім проводиться вже безпосередньо переплавлення металу.

Переваги вторинної обробки

Перший щабель займають екологічні причини. Якщо метал не переробляти, то дуже скоро наші вулиці стануть схожі на величезне відро для сміття.

Не менш важливий і економічний фактор. Запаси залізної руди, на жаль, не безмежні, а в століття, коли метал – це чи не основна складова більшості благ цивілізації, запаси е помітно збавляються з кожним роком. Не менш важливо і те, що при переробці металобрухту, в повітря викидається набагато менше небезпечних для життя речовин, ніж при початковій переробки руди. Підприємці гідно оцінюють і те, що вироби з вторинної сировини не поступаються в якості, але значно поступаються в ціні. Особливо, якщо країна не має у своєму розпорядженні великим запасом корисних копалин.

Пропоновані послуги і можливості

Прийом металобрухту здійснюється нашою компанією в Дніпропетровську. Також практикуємо і співпраця з містами області та всієї України.

Нас цікавлять метали:

— чавун;

— мідь;

— титан;

— алюміній;

— нержавіюча сталь;

— латунь-бронза.

Додатково можна зв’язатися з менеджерами фірми і дізнатися з приводу прийому інших металів.

У список пропозицій щодо послуг наша компанія вносить наступні:

— прийом металобрухту р. в Дніпропетровськ та інших містах;

— прийом сировини, що містить метал;

— здійснюємо утилізацію пластикових виробів;

— демонтуємо металеві конструкції різних розмірів, в тому числі і великих;

— приймаємо сталеву стружку з більшості металів;

— займаємося продажем чорного мателлопроката і купівлею ділового металу.

Якщо s вас виникли питання з приводу того чи іншого виду робіт, просимо вас зв’язатися з нашими співробітниками і обговорити можливі вирішення хвилюючих питань.

Також ми здійснюємо купівлю заводів для металобрухту.

Переваги компанії

Серед усіх переваг компанії, ми хотіли б виділити головні, які вигідно відрізняють нас з безлічі найменувань інших компаній, працюючих в цьому напрямку. Перше – це оперативність. Ми швидко реагуємо на кожне замовлення і завжди тримаємо зв’язок з клієнтом. Другий, не менш вагомий аргумент на нашу користь – приваблива ціна. Ми приймаємо метал за високою ціною. Третій позитивний аспект діяльності – масштаби компанії та наявність всіх необхідних документів: сертифікати відповідності стандартам нашого обладнання до прайс-листів і чеків.

Наша компанія користується довірою серед клієнтів, підтвердженням чому служать численні відгуки і рекомендації.

Короткий опис статті: металобрухт київ ціна Постійно закуповуємо великими обсягами (від 3000 тонн) металобрухт вид 1 і 2 Постійно закуповуємо великими обсягами (від 3000 тонн) металобрухт – сталевий, брухт чавуну, стружку сталеву №1 і №503, виробничі верстати, швелера, балки, рейковий брухт, автомобільний лом. Є ліцензія на закупівлю і Дніпропетровськ, продаж, замовити, пропозиція, ціна

Джерело: Купуємо металобрухт вид 1 і 2 (CIF) в Дніпропетровську. Хороший сервіс і ціна у ТОВ Металлосфера.

Також ви можете прочитати