Ліцензія на металобрухт

Ліцензійна агентство Діоніс, ТОВ, Перм. Ліцензія на алкоголь (ліцензія

28.09.2015

Ліцензійна агентство «Діоніс», ТОВ — Перм

Про компанії Ліцензійне агентство «Діоніс», ТОВ

— Ліцензія на алкоголь (ліцензія на роздрібну продаж алкогольної продукції)

— Ліцензія на металобрухт (ліцензія на заготівлю, переробку і реалізацію лому кольорових і чорних металів)

— Підготовка об’єктів торгівлі до перевірок відповідних держорганів

Переваги ТОВ «Ліцензійна агентство «Діоніс» перед іншими юридичними компаніями:

— Досвід роботи у відділі ліцензування Міністерства розвитку підприємництва та торгівлі Пермського краю – гарантія і успіх у вирішенні Ваших питань.

— Наявність досвіду та юридична освіта сприяє значному скороченню термінів оформлення документів для отримання, продовження та переоформлення ліцензій.

— Такого спеціалізованого переліку надаваних послуг Вам не зможе запропонувати жодна юридична компанія через відсутність практичного досвіду роботи в цій сфері.

— Ліцензійне агентство «Діоніс» надає гарантії отримання, продовження та переоформлення ліцензій — оплата за надані послуги — після отримання ліцензії.

— Оплата послуг після отримання ліцензія – Ваша захист від шахраїв!

В даний час в Пермському краї близько 15 юридичних фірм та приватних осіб надають допомогу в отриманні, продовження та переоформлення ліцензій на продаж алкогольної продукції.

Практично всі ліцензіати та здобувачі ліцензій вважають, що ліцензію дешевше оформити самим.

Відсутність юридичної освіти і досвіду роботи при оформленні документів для отримання ліцензії, незнання ліцензійних вимог до об’єктів торгівлі, що пред’являються ліцензіюючим органом призводить:

— до значного збільшення терміну оформлення документів для отримання, продовження та переоформлення ліцензій;

— до додаткових фінансових витрат, пов’язаних з неправильним оформленням договорів оренди та їх реєстрацією в РОСРЕЕСТРЕ (є випадки призупинення реєстрації договорів оренди в РОСРЕЕСТРЕ або необхідність оформлення додаткових угод до договорів оренди та їх повторної реєстрації в РОСРЕЕСТРЕ);

— до додаткових матеріальних витрат, пов’язаних з переоформленням технічних паспортів або непотрібним оформленням кадастрових паспортів. Термін оформлення кадастрового паспорта в РОСРЕЕСТРЕ становить 5 робочих днів, з реєстрацією об’єкта-20 робочих днів);

до додаткових витрат, пов’язаних з причинами відмови у видачі ліцензії.

Таким чином, будь-яка юридична фірма, що має досвід в оформленні документів для отримання ліцензії, на відміну від ліцензіатів та здобувачів ліцензій, як мінімум, на 20-30 днів швидше отримає ліцензію.

Кожному ліцензіату відомо, що будь-торговий об’єкт за рахунок продажу алкогольної продукції за добу приносить прибуток у розмірі 1-5 тисяч рублів.

Пропонована продукція/послуги:

Ліцензія на алкоголь (ліцензія на роздрібну продаж алкогольної продукції)

Ліцензія на металобрухт (ліцензія на заготівлю, переробку і реалізацію лому кольорових і чорних металів)

Підготовка об’єктів торгівлі до перевірок відповідних держорганів

Короткий опис статті: ліцензія на металобрухт Ліцензійне агентство "Діоніс", ТОВ, — Ліцензія на алкоголь (ліцензія на роздрібну продаж алкогольної продукції)
— Ліцензія на металлол…, Перм Ліцензійне агентство "Діоніс", ТОВ, Ліцензія на алкоголь (ліцензія на роздрібну продаж алкогольної продукції)
Ліцензія на металобрухт (…, вул. Єкатеринінська, 75

Джерело: Ліцензійна агентство «Діоніс», ТОВ, Перм. Ліцензія на алкоголь (ліцензія на роздрібну продаж алкогольної продукції

Також ви можете прочитати