Ліцензія на металобрухт

Ліцензія на метал, ліцензія лом, Перша Правова Допомога. Заготівля

10.09.2015

Ліцензія на метал, ліцензія лом — Перша Правова Допомога. Заготівля, переробка та реалізація брухту чорних металів.

Заготівля, переробка та реалізація брухту чорних металів

Увага!

Шановні претенденти ліцензії, звертаємо вашу увагу, що у Свердловській області з’явилися «фірми», які прямо, або опосередковано видають себе за нашу організацію — «Центр ліцензування та сертифікації».

Як правило, вони «копіюють» інформацію з нашого сайту (часто навіть дослівно), використовують схожі назви своїх фірм, виставляють аналогічну вартість послуг і обіцяють швидке і «безпроблемне» отримання ліцензії, хоча часто не мають досвіду і можливостей для цього.

Ми дорожимо досвідом і репутацією, заробленими більше ніж за 8 років успішної роботи в сфері ліцензування, тому попереджаємо Вас — «будьте пильні, не попадайтеся на подібні виверти»!

Для цього уважно перевіряйте номер телефону «Центру ліцензування та сертифікації»:

+7 (343) 219 — 9 — 418.

Зателефонувавши за даним номером і звернувшись в найближчий до Вас офіс з названих оператором, Ви гарантовано отримаєте послугу найвищої якості.

УВАГА! діє програма: «ГАРАНТІЯ НИЗЬКОЇ ЦІНИ на послуги з ліцензування» на території Свердловської області.

Заготівля, переробка, реалізація брухту чорних металів (ліцензії на метал).

Ліцензуючий орган. Міністерство промисловості і науки Свердловської області.

Результат роботи «Ліцензійного центру» — отримання нашим співробітником і передача Вам бланка ліцензії.

Термін дії ліцензії: безстроково.

Термін отримання ліцензії: 45 днів .

Вартість: 85 000 рублів .

ВАЖЛИВО! Якщо у Вас не вистачає обладнання, приміщень, спеціалістів, необхідних для отримання ліцензії, ми допоможемо вирішити ці питання шляхом пошуку відповідних фахівців (для цього наша організація співпрацює з провідними кадровими агентствами Єкатеринбурга і Свердловської області), підбору (пошуку) обладнання і приміщень для укладення вами договорів оренди з власниками відповідного обладнання і приміщень.

Наші фахівці нададуть сприяння в отриманні та наданні в ліцензуючий орган документів, підтверджують відповідність здобувача ліцензії ліцензійним вимогам :

  • Документів, які показують наявність обладнання;
  • Документів, що підтверджують наявність приміщення;
  • Документів, які показують наявність майданчиків;
  • Документів, що підтверджують наявність фахівців.

Ліцензія лом

Перелік документів, необхідних для отримання ліцензії на діяльність з заготівлі, переробки, реалізації лому чорних металів:

1. заява про надання ліцензії та установчі документи;

2. копія затвердженого здобувачем ліцензії опису технології заготівлі, переробки і реалізації лому чорних металів для кожного об’єкта здійснення ліцензованої діяльності із зазначенням складу використовуваного обладнання та його продуктивності за операціями;

3. копії документів, що підтверджують наявність у претендента ліцензії, що належать йому на праві власності або на іншій законній підставі земельної ділянки, будівель, споруд, обладнання, інвентарю, які використовуються для здійснення заготівлі, переробки та реалізації брухту чорних металів, а також їх відповідність установленим вимогам;

4. копії документів (дипломи, атестати, свідоцтва), що підтверджують кваліфікацію працівників здобувача ліцензії.

Ліцензійні вимоги і умови:

1. наявність у претендента ліцензії лом (ліцензіата) на кожному об’єкті здійснення ліцензованої діяльності у власності або на іншій законній підставі земельної ділянки, будівель, споруд, обладнання, інвентарю, технічної документації, необхідних для здійснення ліцензованої діяльності і відповідають встановленим вимогам;

2. наявність у претендента ліцензії лом (ліцензіата) у власності або на іншій законній підставі не менш ніж на одному об’єкті здійснення ліцензованої діяльності в межах території суб’єкта Російської Федерації:

  • преси для пакетування брухту чорних металів (з зусиллям пресування не менше 2500 кН), або прес-ножиці (із зусиллям різу не менше 3000 кН), або установки для дроблення і сортування легковажного брухту (з потужністю привода не менше 495 кВт);
  • обладнання для сортування та подрібнення стружки;

3. наявність у претендента ліцензії (ліцензіата) працівників, що мають необхідну кваліфікацію для здійснення ліцензованої діяльності;

4. дотримання ліцензіатом технології заготівлі, переробки та реалізації брухту чорних металів, що відповідає встановленим вимогам;

5. дотримання ліцензіатом Правил поводження з брухтом та відходами чорних металів та їх відчуження, затверджених відповідно до статті 13.1 Федерального закону «Про відходи виробництва і споживання».

Додаткова інформація:

Ліцензія на метал: правове регулювання ліцензування чорних металів здійснюється на основі ФЗ «Про ліцензування окремих видів діяльності» (ФЗ № 99 від 04.05.2011) та Постанови Уряду Російської Федерації від 14 грудня 2006 р. № 766 р. «Про ліцензування діяльності в галузі поводження з брухтом кольорових і чорних металів».

Ліцензія на брухт чорного металу видається підприємствам і приватним підприємцям, які займаються заготівлею, переробкою та реалізацією металевого брухту. Ліцензування заготівлі, переробки, реалізації лому чорних металів в Росії є обов’язковою процедурою. Без ліцензії робота не припустима. Але отримати її не так просто.

Підготувати пакет необхідних документів для ліцензії брухту, провести моніторинг на предмет відповідності Вашої організації ліцензійним вимогам вам можуть допомогти фахівці нашого Центру ліцензування і сертифікації. Для отримання професійної допомоги вам достатньо завчасно звернутися в наш Центр. Ми підкажемо порядок отримання ліцензії на метал, проконсультуємо з усіх питань, що стосуються отримання або продовження ліцензії на метали. Процедура оформлення ліцензії буде для вас в цьому випадку легкого.

Короткий опис статті: ліцензія на металобрухт Заготівля, переробка та реалізація брухту чорних металів. Заготівля, переробка та реалізація брухту чорних металів, ліцензію на метал, ліцензія лом

Джерело:
Ліцензія на метал, ліцензія лом — Перша Правова Допомога. Заготівля, переробка та реалізація брухту чорних металів.

Також ви можете прочитати