Без рубрики, Різне

Ліцензія на металобрухт. Ліцензія на прийом металобрухту Україна . АЛЬТ

03.04.2017

Ліцензія на металобрухт або прийом металобрухту в Україні

«Альт-Брайер» – юридична компанія, що надає допомогу в питаннях ліцензування. Один із пріоритетних напрямів – сприяння при придбанні ліцензій на металобрухт.

Ліцензія на металобрухт, виходячи із законодавчих положень, виходить за досить складною процедурою, оскільки в Міністерстві промислової політики, яке, власне, і займається ліцензуванням підприємств у даній галузі, від Вас зажадають цілий ряд документів, і отримати їх швидко Вам навряд чи вдасться.

Ліцензія на металобрухт: основні вимоги до одержувачів

Ліцензія на металобрухт. Ліцензія на прийом металобрухту Україна . АЛЬТ
Підприємствам, які планують займатися збором і утилізацією металобрухту, держава висуває такі умови. Якщо Ви претендуєте на ліцензію, то Ви повинні мати:

  • облаштована земельна ділянка;
  • склади та виробничі приміщення, які будуть відповідати всім нормам, що встановлюються пожежними та екологічними службами;
  • відповідне обладнання – технологічне, виробниче, вантажопідйомне та вагове;
  • кваліфікованих працівників, що отримали відповідні навички на курсах.

Заготівля та переробка металобрухту: вимоги до приміщення

Ліцензія на металобрухт. Ліцензія на прийом металобрухту Україна . АЛЬТ
Ліцензія на прийом металобрухту Вам буде видана лише у разі, якщо Ви володієте приміщенням, яке дозволить проводити на Вашому підприємстві його обробку.

Перш за все, подбайте про те, щоб Ваше приміщення перебувало або у Вашій власності, або знімалося на правах прямий оренди. Іншими словами, чинними законами варіант з суборендою не допускається. Поруч з приміщенням повинен знаходитися земельну ділянку, також належним чином облаштований.

Також є вимоги до мінімальної площі цієї ділянки. Якщо ви спеціалізуєтесь на брухті кольорових металів, то це не менше п’ятисот квадратних метрів, якщо займаєтеся брухтом чорних, то мінімальна площа повинна бути в два рази більше. Ділянки, на яких Ви плануєте зберігати самі метали необхідно оснастити особливим бетонним покриттям, щоб шкідливі речовини не могли проникати в грунт.

Що стосується самого приміщення, то в ньому має перебувати металообробне, вантажопідйомне, вагове обладнання, а також обладнання радіаційного контролю.

Ліцензія на прийом металу та перелік документів до неї

Ліцензія на металобрухт. Ліцензія на прийом металобрухту Україна . АЛЬТ
Якщо говорити про документи, які Вам доведеться надати для того, щоб Вам була надана ліцензія на металобрухт, то тут ситуація така. Щоб ліцензувати свій бізнес, Вам знадобиться:

  • заповнити заяву на ліцензування;
  • надати документи, які підтвердять або те, що Ви володієте ділянкою, або те, що Ви орендуєте його;
  • принести письмові результати комісії, яка попередньо повинна буде піддати перевірці кожний приймальний пункт Вашого підприємства;
  • надати дозвіл Держнаглядохоронпраці та подати документацію, яка підтвердить факт проведеної держреєстрації.

Як бачите, список досить значний, причому отримання кожного з цих документів – це найчастіше тижні походів в бюрократичні установи. Якщо Ви звикли грамотно розпоряджатися своїм часом, компанія «Альт-Брайер» допоможе ліцензувати Ваш бізнес в набагато більш короткі терміни. Ліцензія на металобрухт в Україні отримана з нашою допомогою, це буквально годину Вашого особистого часу. Ви приносите мінімум документів, а все інше – турбота наших фахівців!

часті питання

Що є вирішальним фактором при отриманні ліцензії на металобрухт?

Складно виділити фактор, який зіграв би вирішальне значення при отриманні підприємством тієї чи іншої ліцензії. Насправді, всі умови, прописані в законах, в рівній мірі важливі і всі обов’язковими для дотримання.

Які державні акти регламентують роботу підприємств з ліцензією на металобрухт?

Ключову роль у цьому питанні відіграє «Акт обстеження на відповідність спеціалізованих металургійних переробних підприємств із законом України «Про металобрухт». Даний акт складається держадміністрацією на підставі даних, отриманих від спеціальної комісії.

Які операції з металом не підлягають ліцензуванню?

Не вимагає ліцензування тільки переробка і перепродаж металевих відходів, які утворилися у процесі діяльності самого підприємства. На всі інші операції з металами необхідно отримувати ліцензію.

Який термін дії ліцензії на металобрухт?

Як і більшість інших ліцензій, ліцензія на металобрухт видається на п’ять років, після чого її потрібно отримувати заново.

Короткий опис статті: де взяти металобрухт Ліцензія металобрухт: збір, заготівля і переробка. Ліцензія на прийом металобрухту в рекордно короткі терміни +380 (44) 384-04-77

Джерело: Ліцензія на металобрухт. Ліцензія на прийом металобрухту Україна | АЛЬТ-БРАЙЕР

Також ви можете прочитати