Ліцензія на металобрухт

Ліцензія на збір та переробку металобрухту . Жаріков і компанія

07.08.2015

Ліцензія на збір та переробку металобрухту

Терміни та вартість послуги можна переглянути в нашому прайсі .

Отримання ліцензії на збір та переробку металобрухту самостійно може зажадати від Вас колосальних витрат часу і значних капіталовкладень. Пов’язано це з тим, що українське Законодавство в цій сфері, є неоднозначним, неузгодженим і переповнене суперечливими вимогами і нормами.

Для того щоб отримати ліцензію на збір, заготівлю та переробку чорного і кольорового металобрухту необхідно орендувати майданчики для складування металу, загальною площею не менше 500 м. кв. для кольорових і 1000 м. кв. чорних металів. Якщо майданчиків (приймальних пунктів) кілька, то до ліцензії Ви повинні замовити копії ліцензії на кожну з них і пройти повну процедуру узгоджень на кожен майданчик. Після чого, потрібно обстеження майданчика пожежною службою, СЕС, отримання дозволу управління екології, дозвіл на початок робіт та дозвіл на експлуатацію устаткування Держнаглядохоронпраці. Необхідно пройти радіологічний контроль та провести навчання персоналу, придбати, дозиметр, комплект для визначення якості брухту кольорових металів (або укласти договір з химлабораторией), ваги, контейнери для окремого зберігання різних кольорових металів, вантажно-розвантажувальну техніку.

Також необхідно надавати документи, що підтверджують право власності на землю на якій розташовані майданчики для зберігання і первинної обробки металу.

Далі слід підписання акту обстеження майданчика державною комісією та підписання його у заступника губернатора або заступника мера в містах Київ і Севастополь, і подача документів в Міністерство промислової політики.

Перелік необхідних документів:

• акт обстеження кожного зазначеного у заяві спеціалізованого підприємства або спеціалізованого металургійного переробного підприємства чи його приймального пункту на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт»

• засвідчена в установленому порядку копія установчих документів суб’єкта господарської діяльності

• засвідчена в установленому порядку копія дозволу територіального управління Держнаглядохоронпраці на початок роботи кожного спеціалізованого підприємства або спеціалізованого металургійного переробного підприємства чи його приймального пункту за вказаними у заяві адресами

• засвідчені в установленому порядку копії документів, які підтверджують право власності суб’єкта господарської діяльності або оренди ним земельної ділянки (виробничої площі), де буде провадитися відповідний вид господарської діяльності

• довідка про відповідність суб’єкта господарської діяльності вимогам, що ставляться до спеціалізованого металургійного переробного підприємства, за встановленою Держпромполітики та погодженою з Держпідприємництвом формою (у разі здійснення металургійної переробки металобрухту).

Ліцензію на збір, заготівлю та переробку чорного і кольорового металобрухту видає Міністерство промислової політики, термін її дії — 5 років.

Базові строки отримання ліцензії: 35 робочих днів (з моменту надання нам зазначених нижче документів і інформації).

Працюйте з професіоналами! Примножуйте свій капітал шляхом економії часу і фінансів на оформлення ліцензії на збір та переробку металобрухту!

Короткий опис статті: ліцензія на металобрухт

Джерело: Ліцензія на збір та переробку металобрухту | Жаріков і компанія — міжнародна адвокатська компанія

Також ви можете прочитати