Прийом чорного металу ціна

Лом металу. Металобрухт і приймання брухту металів. Кольорові метали.

19.08.2015

Лом металу. Промисловий металобрухт

Компанія Роникс є сучасною виробничою організацією, що здійснює свою роботу на території Підмосков’я з 1996 року. Сфера діяльності компанії — це чорний і кольоровий лом металу. його прийом і реалізація. Основним напрямком компанії є проведення екологічної та природоохоронної роботи:

  • розвиток напрямку в технології переробки брухту металів;
  • приймання брухту металів;
  • утилізація металобрухту;
  • сортування брухту металу;
  • переробка металобрухту.

Металобрухт

Промисловий металобрухт. являє собою складну хімічну структуру різних груп елементів металів. Не піддавшись утилізації належним чином, металобрухт вступає в небажану і небезпечну хімічну реакцію з зовнішнім природним середовищем. Згідно з ліцензіями на заготівлю, переробку і реалізацію лому кольорових і чорних металів, наша компанія організувала для утилізації брухту приймальні пункти металобрухту, де проводиться відповідні технологічні процеси. В цих пунктах, металобрухт сортується для подальшої відправки на вторинну переробку.

Ціна брухту

Наша ціна брухту (ціна металобрухту) визначається з урахуванням кон’юктури ринків, згідно з біржовими котируваннями Лондонській біржі металів (LME) і внутрішніми біржовими російськими цінами.

Для постійних клієнтів ціна брухту (ціна металобрухту) завжди здійснюється за гнучкої системи ціноутворення.

Приймання брухту металів

На нашій спеціалізованій майданчику, оснащеної спеціальним сертифікованим устаткуванням, відбувається приймання брухту металів і здача металобрухту організаціям.

Для зручності наших клієнтів передбачені зручні під’їзні дороги і термінал для виконання вантажно-розвантажувальних робіт. На території майданчика приймання брухту металів супроводжується зважуванням автотранспорту на автомобільних вагах, а так само здійснюється дозиметричний контроль ввезеного металобрухту.

Прийом брухту може проходити при більш точної сортування металу. Брухт чорних металів та кольоровий брухт піддаються спектрального радиоизотопному аналізу, з допомогою спеціальних аналізаторів металів, які визначають хімічний склад металобрухту.

Кольорові метали

Профіль роботи нашої компанії спрямований на збереження навколишнього середовища, збереження здоров’я населення і поліпшення екологічної обстановки нашого краю. Утилізовані кольорові метали і їх повторне використання приносять велику економію ресурсів держави.

Будучи важливим стратегічним сировинним ресурсом, кольорові метали знаходять широке застосування в різних областях наукоємних технологій країни.

Утилізований і надалі перероблений кольоровий брухт кольорових металів, допомагає підтримувати роботу різних галузей вітчизняної оборонної промисловості.

Наша компанія готова придбати в будь-якій кількості чорний і кольоровий брухт металів. Пропонуємо свою співпрацю усім зацікавленим фізичним та юридичним особам.
Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Реалізація і приймання кольорового і чорного брухту металів на переробку та утилізацію. брухт, брухт металу, брухт, прийом брухту

Джерело: Лом металу. Металобрухт і приймання брухту металів. Кольорові метали. Ціна брухту — Компанія Роникс

Також ви можете прочитати