Прийом кольорових металів

Лом металу: прийом, купівля, вивезення . Купимо кольоровий брухт .

16.09.2015

Прийом металу, купівля та вивезення брухту

Наша компанія купує і переробляє металобрухт в Санкт-Петербурзі з високим, вигідними для клієнтів цінами.

Лідируючі позиції компанія зберігає протягом п’ятнадцяти років існування на ринку прийому і купівлі металобрухту. Досвід і професіоналізм наших співробітників дозволив зарекомендувати нашу компанію, як уважного та сумлінного партнера для клієнтів.

Особливості роботи нашої компанії

Пункти прийому лому кольорових металів в СПб відрізняються різноманіттям. Проте не кожна компанія може надати весь пакет необхідних послуг. Діяльність нашої компанії багатогранна. Своїм клієнтам ми можемо запропонувати наступні види послуг:

  • демонтаж металевих конструкцій;
  • приймання та утилізація відходів чорних металів ;
  • приймання та утилізація відходів кольорових металів;
  • прийом і переробка неліквіду металевих конструкцій і техніки (в тому числі електродвигуни і дроти, що вийшли з ладу);
  • прийом і вивезення брухту металу до місця утилізації.

У нашому пункті прийому брухту металів досвідчені фахівці, оцінивши приблизну кількість брухту, необхідність додаткових послуг (різання, транспортування) запропонують найбільш вигідний варіант співпраці і оптимальні ціни. Прийом брухту будь-яких видів кольорових металів здійснюється з використанням найсучаснішого обладнання для зважування та хімічного аналізу, що робить будь-яку угоду максимально прозорою.

Наш пункт прийому металу пропонує ціни на будь лом у відповідності з ринковою вартістю. Ми працюємо як з дрібними (разовими) здавачами, так і з великими постачальниками. Для будь-яких клієнтів прийом брухту кольорових металів здійснюється за досить високими цінами. Дізнатися приблизну вартість можна прямо зараз з представленого нами прайс-листа .

Металобрухт є складним поєднанням різних хімічних елементів. Вони можуть вступати в різні хімічні реакції, які можуть бути небезпечні з екологічної точки зору. Таким чином, надзвичайно важливий своєчасний збір і утилізація відходів будь-яких видів металів. Ми прикладаємо максимум зусиль для підтримання екології в регіоні, очищаючи навколишнє середовище від шкідливих металевих відходів.

Наш пункт прийому металу знаходиться в селищі Горби і працює щодня з 9-00 до 21-00.

Вивіз металобрухту виконується максимально зручно для клієнта і в найкоротші терміни.

Телефонуйте за номером 8-911-999-60-11 — уточніть ціни на метали у наших операторів.

Короткий опис статті: прийом кольорових металів

Джерело: Лом металу: прийом, купівля, вивезення | Купимо кольоровий брухт | Пункт прийому кольорових металів в СПб

Також ви можете прочитати