Лом міді ціна р. Ярославль ТОВ Транзит-Сервіс

27.09.2015

Брухт міді

Досить значну роль у промисловості відіграє брухт міді. При відсутності такого виду металу, металлоперерабатывающие компанії закуповують брухт міді у населення, і піддають вторинній обробці в промислових умовах. Нашою компанією здійснюється продаж брухту міді, ціна якого задоволена приваблива.

Мідь — кольоровий метал, один із самих прадавніх металів, освоєних людиною. У пунктах прийомів якості брухту, мідь найчастіше трапляється у вигляді сплавів: мідь з нікелем (мильхеор), мідь з цинком (латунь), мідь з оловом (бронза), мідь з алюмінієм (дюралюміній).

Брухт міді від ТОВ «Транзит-Сервіс»

Спочатку мідь є пластичним золотисто-рожевим металом, але при взаємодії з повітрям набуває насичений жовтувато-червоний відтінок і покривається оксидною плівкою.

Такий метал як мідь знаходить широке поширення в побуті і промисловості. А зокрема використовується для виготовлення побутових приладів, при створенні різних механізмів, в скульптурі, електротехніки. Також при виробництві кабелю, радіаторів опалення і охолодження.

Брухт міді — ціна влаштує кожного!

Вартість брухту міді — це перше питання, що цікавить тих, хто здає або купує лом чорних і кольорових металів. Серед кольорового металу мідь, по дорожнечі, знаходиться на першому місці, по причині того що, використовується не тільки в «чистому» вигляді, але і в складі сплавів з іншими металами.

При здачі брухту міді, ціна за дрібні партії, буде значно нижче, ніж за великі. Це пояснюється тим, що велику партію брухту міді можна реалізувати швидше, це принесе менші витрати на переробку та зберігання кольорового металу.

Цінові пропозиції нашої компанії є найбільш привабливими. Всі операції зі скупкою і продажем металів, наша компанія виробляє з повним документальним супроводом. Якщо Ви хочете здати лом міді, чекаємо Вас в нашій компанії в будь-який зручний для Вас час.

Короткий опис статті: мідь ціна Досить значну роль у промисловості відіграє брухт міді. При відсутності такого виду металу, металлоперерабатывающие компанії закуповують брухт міді у населення, і піддають вторинній обробці в промислових умовах. лом міді брухт міді ціна

Джерело: Брухт міді ціна р. Ярославль ТОВ » Транзит-Сервіс

Також ви можете прочитати