Різне

Лом міді ціна в Україні, порівняти ціни на мідь

18.08.2015

Брухт Міді

Мідь спільно з нікелем, свинцем, цинком і оловом утворює групу основних важких кольорових металів. З цієї групи тільки нікель є «молодим» металом, промислове виробництво якого почалося лише в кінці XIX ст. Інші метали цієї групи, включаючи мідь, служать людині протягом майже всієї історії розвитку людського суспільства. Значення міді для сучасного суспільства важко переоцінити.

У періодичній системі елементів Менделєєва Д. І. мідь розташована в I групі 4-го періоду, порядковий номер її 29. Як елемент першої групи мідь одновалентна. У цьому стані вона найбільш широко представлена в рудних мінералах, штейнах, шлаки та інших продуктах пирометаллургии. Продукти їх окислення в природі і в технологічних процесах більш стійким є двовалентне стан.

Мідь – м’який, в’язкий і ковкий метал червоного кольору. Вона легко прокатується в тонкі листи і витягується в дріт. По електропровідності мідь поступається лише сріблу.

Мідь здатна сплавлятися з багатьма металами. Найбільш відомими сплавами на мідній основі є бронзи, латуні, мельхіор, нейзильбер і константан.

Описані характерні властивості міді зумовлюють численні області її застосування. Основними споживачами міді та її сполук є:

1) електротехніка та електроніка (проводи, кабелі, обмотки електродвигунів, струмопровідні шини, деталі радіоелектронних приладів, фольга для друкарських схем та ін);

2) машинобудування (теплообмінники, опріснювальні установки та ін);

3) транспорт (деталі та вузли залізничних вагонів, автомобілів, літаків, морських та річкових суден, тракторів тощо);

4) будівельні матеріали (покрівельні листи, деталі декоративних архітектурних прикрас);

5) хімічна промисловість (виробництво солей, фарб, каталізаторів);

6) вироби та прилади побутового призначення (деталі годин, посуд, залізні вироби, деталі холодильників, пральних машин і побутових електроприладів, декоративні вироби та прикраси та ін);

7) сільське господарство (отрутохімікати, мідний купорос).

Найважливіші властивості міді:

Короткий опис статті: мідь ціна

Джерело: Брухт міді ціна в Україні, порівняти ціни на мідь

Також ви можете прочитати