Мідь лом ціна

Лом міді ціна від компанії «ТОВ «БазаЛома»».

31.08.2015

Брухт міді ціна

  +380 показати номер +380 (93) 782-12-31
  Умови оплати і доставки Графік роботи Адресу та контакти

Фірма на постійній основі закуповує брухт кольорових металів у Києві. Можливий самовивіз.

Брухт кольорового металу за вигідними цінами. Можливий самовивіз в Києві та регинах. Ціни уточнюйте за телефоном. Будемо раді співпраці.

— Латунь (бойлер, стружка і тп.)

— Нержавійка (харчова, марганцівка не приймається)

— Акумулятори (акб, акч, тнж, мк, гелефые, лужні і тп.)

— Свинець (кабель, самоплав)

— Титан

— Магній

Металлоло?м (металевий лом) — загальне, збірне назва різного металевого сміття (що прийшли в непридатність металевих виробів), або утилізованого не утилізованого у вторинному металургійному циклі. Найчастіше до металобрухту відносять спеціально концентрируемый у відведених місцях металевий сміття для подальшої переробки (утилізації).

Види металобрухту

Металобрухт підрозділяють в основному по виду металу, який має переважне процентний вміст у складі металобрухту, або переважне економічне значення при переробці металобрухту.

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів підрозділяють за назвами металів; за фізичними ознаками — на класи; за хімічним складом — на групи і марки сплавів; за показниками якості — на сорти. Вторинні чорні метали поділяються за змістом вуглецю — на два класи; за наявності легуючих елементів — на дві категорії; за показниками якості — на 28 видів; за змістом легуючих елементів — на 67 груп. У господарській діяльності, промисловості і торгівлі широко використовуються літерні позначення видів і груп металобрухту, які введені ГОСТом СРСР.

Кольоровий брухт (брухт кольорових металів):

 • Мідний брухт: відходи металообробки, та ін відходи.
 • Лом мідних сплавів. відходи з мідних сплавів (латунь. бронза. томпак )
 • Алюмінієвий брухт: всілякий брухт алюмінію і його сплавів.
 • Магнієвий лом: літаковий металобрухт.
 • Титановий лом: літаковий і корабельний лом титанових сплавів.
 • Свинцевий брухт: акумуляторний і кабельний.
 • Редкометальный лом. брухт складних сплавів та відходи високотехнологічних виробництв.
  Ціна: 98,50 грн./кг Мінімальний обсяг замовлення: 10 кг Можливості поставок: 50 кг/день Спосіб упаковки: Не має значення

Короткий опис статті: мідь лом ціна Брухт міді ціна 98,50 грн./кг від компанії "ТОВ "БазаЛома"". Здійснюємо закупівлю металобрухту, включаючи демонтаж металоконструкцій, вивіз брухту по Києву та регіонам. тел, +380 (93) 782-12-31 Кольоровий метал, Металобрухт, Брухт кольорових металів, кольорові метали, вторсировина, в Києві, продаж, пропозиція, ціна, прийом, металобрухту, в Києві, доставка по всій Україні, пропозицію, вивезення.

Джерело: Брухт міді ціна від компанії "ТОВ "БазаЛома"".Ми працюємо як з юридичними, так і фізичними особами на всій території Києва та України.

Також ви можете прочитати