Різне

Лом. смішні картинки та інші приколи: комікси, гіф анімація, відео, найкращий інтелектуальний гумор.

12.10.2015

Таємниця Spider-Woman.


stingerdef

поїзд лом буде якщо кинути лом в туалет поїзда вагон байки многа букв пісочниця

(що буде якщо кинути лом в туалет поїзда)

Ось це вже дійсно фантазія! Але, хочу зауважити — реальна.

Що буде, якщо кинути лом в унітаз поїзда на повному ходу?

ІСТОРІЯ З РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ:

«Це питання, порушене одного разу, бентежило багатьох. Спочатку, ми разом зі знайомим залізничником Євгеном травили байки на цей рахунок і весело сміялися під час застілля над здивованими гостями. Потім хтось всерйоз дорікнув його за ненауковий підхід, і потрібен доказ, що станеться страшне. Що справді станеться щось.

Отже, ми вирушили на запасний шлях. Поблизу вокзалу ставити досліди не ризикнули, зате на роз’їзді знайшли і хороший рівна ділянка для розгону складу, і власне об’єкт досвіду — древній купейний вагон на 36 посадочних місць, з гербом СРСР на борту. В якості локомотива використовували не менш антикварний маневровий тепловоз. Хотілося б, звичайно, зібрати склад потужніший, але толкач від товарняка відчіпляти не стали — йому залишався годину до відправлення.

Отже, в кабіну локомотива поліз машиніст. Ми з Євгеном з комфортом влаштувалися в сортирі прицепленного купейного вагона. Заготовили обрізок труби, лом і держак від лопати, щоб все це кинути в унітаз. Женька вручну переклав обидві стрілки, що ведуть на пряму ділянку і з’єднують шляху з наступним великим роз’їздом.

— Що, вип’ємо перед польотом? — запитав він, щосили хлебая самогонку.

П’яний проводниик в принципі не так небезпечний, як п’яний машиніст, але коли на душу взяв алкоголь і машиніст, мені стало моторошно, і я теж випив склянку.

Машиніст завів мотор. Склад рушив так, що заскрежетали проскальзывающие диски. Маневровий тепловоз зумів розігнатися тільки до сімдесяти кілометрів на годину, хоча за суб’єктивними відчуттями були всі сто сорок.

— Ну. З Богом. -перехрестився Євген, закладаючи в дальняк держак від лопати і натискаючи педаль.

Почувся тріск. Провідник зігнувся від удару педаллю по нозі. Щось загриміло під підлогою і стихло.

— Пронесло, — я витер піт з чола і чекав самого страшного.

— А тепер! — промовив зраділий і увійшов в роль великого випробувача Євген.

— Наш смертельно небезпечний номер! Кидання брухту в унітаз поїзда на повному ходу.

Я вийшов з сортиру і встав в прорізі одного з купе. Женьок вклав лом в унітаз, відійшов до дверей туалету. Тепер замість того, щоб натиснути на педаль, він ударив по ній обрізком труби.

Пролунав страшний грім, наче кілька десятків автомашин зіткнулися один з одним на повному ходу. Вагон затрясло, закачало, тріщали підлоги, все гриміло і вібрувало. Завищали гальмівні колодки, і склад почав зупинку. Мої ноги боліли, бо знизу я отримував методичні удари від подпрыгивающего вагона. Євген все це час забористо матюкався, тримаючись за столик у купе.

— Обійшлося. -закричав я, коли потяг смерті нарешті зупинився.

— Твою матір, могли і піти під укіс! — Женька нарешті протверезів.

— Ну що, природознавці, живі? — запитав відважний машиніст, влізаючи в тамбур.

При огляді туалету, ми виявили, що унітаз розколовся, пара кріпильних вушок зламалася, інші повивертало з болтами. Педаль випала з ущелини і погнута валялася поруч.

Зате найголовніший сюрприз нас чекав при виході з вагона. Один колісний диск на задній платформі деформувався, сусіднього з ним взагалі не було на місці стирчав тільки повисла, ремінь генератора.

Кілька бетонних шпал раскрошилось, рейки по тій стороні, де проїхало деформований колесо, нагадували гігантський напилок — все в насечках і вибоїнах. Загальна сума збитків, завданих залізниці, склала мільйон рублів. Але розгляду не відбулося. Ми, всі разом, дружно, замазали шпали цементним розчином, закрутили міцніше рейки, аварійний вагон повернули в глухий кут. Взагалі кажучи, він вже як мінімум десять років не експлуатувався, тому нікому не було діла до його несправності. Лому, до речі, так і не знайшли».

Короткий опис статті: лом У цьому розділі ми збираємо самі смішні приколи (комікси і картинки) по темі лом (+12 картинок, рейтинг 28.9 — лом)

Джерело: брухт / смішні картинки та інші приколи: комікси, гіф анімація, відео, найкращий інтелектуальний гумор.

Також ви можете прочитати