Скільки кошту металобрухт

Метал Про Самара продаж профлиста та профнастилу в Самарі за цінами

25.07.2015

Профнастил (профлист)

Профнастил — затребуваний матеріал на будівельному ринку, і кількість пропозицій з продажу часто перевищує попит. Однак, в більшості випадків, не можна бути впевненим у якості продукції і його відповідність ціною.

Компанія «Метал Про» пропонує Вам купити стіновий і покрівельний профнастил в Самарі найвищої якості за вигідними цінами! Ми продаємо профлист оптом і в роздріб. На замовлення понад 1000 кв. м. діють знижки!

Ми займаємося виробництвом і продажем профільованого листа для вирішення конкретних завдань — облицювання фасадів, влаштування покрівлі, огорож та інших будівельних конструкцій. За бажанням клієнта ми можемо сформувати готові набори для виконання покрівельних робіт: матеріал (листи профільованого настилу. рулонна стати і ін), добірні елементи та водостічні системи. Більш детальна інформація про різновиди продукції представлена у відповідних розділах нашого сайту.

Металевий паркан

У деяких випадках штахетник може послужити відмінною альтернативою профнастилу для забору. Якщо вам потрібен легкий паркан для розмітки меж ділянки, металевий паркан підійде найкращим чином. Не дивлячись на те, що огорожа з цього матеріалу не суцільне, воно тим не менш міцне і захищає від проникнення. Тим більше що висота такого забору може досягати 2 метрів. Ціна металевого паркану нижче ціни стінового профлиста за рахунок меншої кількості матеріалу. Таким чином, огорожа з штахетника — вигідну і практичне рішення.

Металочерепиця

Металочерепиця — унікальний покрівельний матеріал, що поєднує в собі витонченість і гармонійність форми натуральної черепиці з практичністю і надійністю металевого покриття. Матеріал може бути виготовлений в будь-якому кольорі з нанесенням стійкого сучасного покриття. Металочерепиця «Монтеррей», крім інших своїх достоїнств, володіє особливістю — вона виготовляється невеликими модулями. Це дозволяє значно скоротити відходи при монтажі покрівлі.

Сайдинг

При виборі матеріалу для облицювання стін, заслуженою популярністю користуються металеві сайдинг-панелі. За формою вони імітують дощату обшивку стін або будинку з колод

Сайдинг з декоративним покриттям — досить новий напрямок на ринку будівельних матеріалів. В асортименті нашої компанії є сайдинг двох кольорів «Темне колода» і «Світле колода», які імітують малюнок натурального дерева.

Де купити профнастил в Самарі?

Компанія «Метал Про», будучи виробником, реалізує профнастил за цінами без накрутки. У нас завжди в наявності оцинкований профлист як незабарвлений, так і пофарбований (з полімерним покриттям) найбільш затребуваних квітів. Також існує можливість його виготовлення на замовлення. Потужності нашого виробництва дозволяють виконати замовлення будь-якого обсягу та складності.

Докладніше

Ціна профнастилу

Вартість профнастилу складається з різноманітних характеристик матеріалу — товщини металу, виду покриття, форми профілю та обсягу замовлення. Ціна на профлист без спеціального покриття — одна з найнижчих, тому і використовується цей матеріал в основному в промисловому будівництві.

Профнастил з полімерним покриттям виявляється найбільш стійким до впливу навколишнього середовища, тому його використання найбільш переважно для покрівлі та облицювання житлових будинків. Вартість профнастилу з полімерним покриттям вище, ніж оцинкованого профільованого приблизно на 20-30% при рівній висоті профілю та товщині листа. З цінами на профлист та іншу продукцію компанії «Метал Про» Ви можете ознайомитися в розділі Прайс-лист .

Власне виробництво

Компанія «Метал Про» володіє власним виробництвом профнастилу в Самарі. Завдяки цьому строки виконання замовлення є мінімальними при найкращому співвідношенні «ціна — якість».

Виробництво починається з формування заявки, в якій вказується кількість, колір, довжина листів і ціна профлиста. Потім замовлення надходить у цех, де на прокатному обладнанні з листа оцинкованої сталі виробляється профнастил потрібного кольору. Готовий матеріал відвантажується на склад, звідки здійснюється доставка або відвантаження клієнтові.

Вся продукція компанії «Метал Про» виготовляється з якісної сировини на сучасному устаткуванні і відповідає всім стандартам. Ми працюємо як з приватними клієнтами, так і з великими будівельними компаніями. З питань купівлі профлиста (профнастилу) в Самарі оптом і в роздріб звертайтесь за телефонами+7 (846) 205-05-90, +7 (846) 279-0-729.

Короткий опис статті: скільки коштує металобрухт Компанія «МеталлПро» має власне виробництво профнастилу в Самарі і здійснює продаж профлиста, рулонної сталі і металоконструкцій за низькими цінами профнастил, металопрофіль в самарі, профнастил самара, виробництво профнастилу, продаж профнастилу, купити профнастил, кольору профнастилу, профлист, профільований лист, профлист самара, профлист в самарі, профнастил оцинкований, профнастил з полімерним п

Джерело: Метал Про Самара – продаж профлиста та профнастилу в Самарі за цінами виробника

Також ви можете прочитати