Метали кольорові Барнаул: ціни, відгуки, фото, характеристики.

04.10.2015

Кольоровий металопрокат в м Барнаул

Кольоровий металопрокат, Нержавіючий металопрокат, Металовироби, Металообробка, Електроізоляційні матеріали

Нержавіючий металопрокат, Кольоровий металопрокат, Чорний металопрокат, Кріпильні вироби, Теплоізоляційні матеріали

Сплави кольорових металів застосовують для виготовлення деталей, що працюють в умовах агресивного середовища, що піддаються тертю, що вимагають великої теплопровідності, електропровідності і зменшеної маси.

До кольоровим металам* і сплавів належать практично всі метали і сплави, за винятком заліза і його сплавів, що утворюють групу чорних металів. Кольорові метали зустрічаються рідше, ніж залізо і часто їх видобуток коштує значно дорожче, ніж видобуток заліза. Однак кольорові метали часто володіють такими властивостями, які у залоза не виявляються, і це виправдовує їх застосування.

Вираз «кольоровий метал» пояснюється кольором деяких важких металів: так, наприклад, мідь має червоний колір.

Якщо метали відповідним чином змішати (у розплавленому стані), то виходять сплави. Сплави володіють кращими властивостями, ніж метали, з яких вони складаються. Сплави, у свою чергу, підрозділяються на сплави важких металів, сплави легких металів і т. д.

Кольорові метали по ряду ознак розділяють на наступні групи:

— рідкісноземельні метали — лантан, церій, празеодім, неодим, самарій, європій, гадоліній, тербий, ітербій, діспрозій, гольмий, эрбий, тулий, лютецій, прометий, скандій, ітрій;

— розсіяні метали — індій, германій, талій, талій, реній, гафній. селен, телур;

— радіоактивні метали — уран, торій, протактиний, радій, актиній, нептуній, плутоній, америцій, каліфорній, эйнштейний, фермій, менделевий, нобелий, лоуренсий.

Найчастіше кольорові метали застосовують у техніці та промисловості у вигляді різних сплавів, що дозволяє змінювати їх фізичні, механічні та хімічні властивості в дуже широких межах. Крім того, властивості кольорових металів змінюють шляхом термічної обробки, нагартовки, эа рахунок штучного і природного старіння і т. д.

Кольорові метали піддають всім видам механічної обробки і обробки тиском — куванню, штампуванню, прокатки, пресування, а також різанню, зварці, паянні.

Короткий опис статті: ціни на кольорові метали

Джерело: Метали кольорові Барнаул: ціни, відгуки, фото, характеристики. Де купити Метали кольорові в Барнаулі

Також ви можете прочитати