Прийом чорного металу ціна

Металобрухт або сміття, оцінка і покупка

04.08.2015

Купівля металобрухту

Враховуючи той факт, що метали є цінною сировиною для багатьох галузей промисловості, нами проводиться купівля чорного брухту і подальша переплавлення його на сировинні заготовки та відливки.

На багатьох промислових складах і у фізичних осіб протягом довгих років зберігаються зовсім непотрібні відходи, такі як: морально застаріле обладнання, побутова техніка, старі машини і т. Д. Більшість людей навіть не знають, що можна зробити з скупчилася роками купою металобрухту, яка здатна красивий і доглянутий двір перетворити на справжнє сміттєзвалище. Ніби і викидати шкода, але і збирати всі ці поржавіли і негідні зовсім не хочеться.

Один лише кузов від старої автомашини займає значну частину двору. Найчастіше у власників цього мотлоху немає вільного часу зайнятися його вивезенням, а просто винести його на смітник не можна. Для когось це стає справжньою проблемою, саме таким людям ми хотіли б підказати, що металобрухт можна реалізувати! Купівля металобрухту чорного брухту здійснюється безліччю компаній та якщо Ви проживаєте в Москві або Московської області, то звертайтеся до нас.

Що ж входить в групу металобрухту даного типу і чим він відрізняється? Ми здійснюємо прийом брухту чорних металів приблизно такого вигляду, як: залізні сплави, сталь, чавун. До нас Ви можете принести такі вироби, як: корпусу машини, застаріла техніка і т. Д.

У нас передбачений також і виїзд в далекі регіони, але тільки за наявності у організації або приватної особи 3 тонн металобрухту. Це пов’язано з високими транспортними витратами. Вивезення провадиться спеціалізованими технічними засобами з великими показниками вантажопідйомності. Завдяки наявності власного транспорту та інших технічних засобів, а також мобільності і відповідальності персоналу, ми можемо гарантувати ідеальне виконання всіх супутніх даного заходу операцій.

До сьогоднішнього успіху ми йшли більше 10 років. Сформувався за ці роки досвід, наявність власного парку машин, величезна кількість підтримуючих з нами співпрацю підприємств та організацій — все це дає нам можливість виробляти прийом брухту чорних металів за дуже високою ціною. Ми отримуємо технологічні та інші відходи, виробляємо демонтаж металоконструкцій різного виду. З метою оцінки вартості, на об’єкт виїжджає фахівець, який виконує відповідні розрахунки і уточнює з клієнтом всі деталі майбутньої угоди. Планувати роботу з нами дуже комфортно, так як ми створюємо для своїх клієнтів досить вигідні цінові умови.

Багатьох вперше звернулися до нас клієнтів часто цікавить, за якими параметрами відбувається оцінка оцінюються відходів. Хочемо попередити, що для цього потрібно візуально ознайомитися з матеріалом. Металобрухт поділяється на відповідні типи, які мають ту чи іншу вартість. При прийомі брухту чорних металів, зазвичай, враховується товщина матеріалу, розміри корозійного ураження та інші характеристики. Більш детальну Ви можете отримати у наших консультантів.

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Якщо Ви не можете вирішити продати металобрухт або викинути як непотріб, ми оцінимо і купимо його у Вас за вигідною вартості Металобрухт або сміття, оцінка і покупка

Джерело: Металобрухт або сміття, оцінка і покупка

Також ви можете прочитати