Різне

Металобрухт,демонтаж,вивезення,приймання,здати,пункт., Металобрухт, демонтаж, вивезення, приймання, купівля.

11.10.2015

Демонтаж,вивезення,приймання,купівля металобрухту

ТОВ «Питервтормет» проводить прийом і переробку брухту і відходів чорних і кольорових металів за взаємовигідною цінами, ми працює як з приватними так і з юридичними особами та надаємо такі види послуг:

Вивіз металобрухту власним транспортом

Купівля металобрухту за високими цінами

Прийом металобрухту

Високі ціни на металобрухт

Наша компанія пропонує кожному клієнту такі умови співпраці, які оптимально відповідають його потребам. Всі етапи співпраці з нами максимально «прозорі» для наших клієнтів. Замовники можуть контролювати весь цикл робіт: приймання, сортування вантажу тощо Ми своєчасно надаємо клієнтам всю супутню документацію.

Просто зателефонуйте нам і ми організуємо всі роботи по демонтажу та подальшого транспортування Вашого брухту та відходів металів. Виїзд на оцінку брухту здійснюється на безоплатній основі, у кожного металобрухту є своя ціна, зателефонуйте і спеціаліст приїде оцінити Ваш товар, Вам залишиться тільки прийняти рішення, наскільки це для Вас вигідно.

Так само можлива передоплата або повна оплата Вашого брухту на місці в момент навантаження для транспортування на майданчик для зважування та оформлення.

Працюємо по Північно-Західному регіону, готові розглянути постачання з інших регіонів, будемо раді будь-якого взаємовигідної співпраці.

Дорого купуємо б/у електродвигуни, зварювальні апарати, трансформатори.

Ціна від 15.000 рублів за тонну. При великих обсягах ціна може бути значно більше!

Ми допомагаємо нашим клієнтам позбавлятися від металобрухту з хорошою вигодою у всіх відносинах, швидко, акуратно і за гідною ціною.

Ваша стара машина або цілий автопарк перетворився на металобрухт і автохлам?

Втрачаєте корисну площу через іржавіючого обладнання та металевих відходів?

Немає часу і вільних коштів на демонтаж і вивезення металоконструкцій?

Може, вам терміново потрібна велика сума грошей без зобов’язань перед кредиторами?

Якщо хоча б на одне запитання ви дали ствердну відповідь, то вам, безумовно, потрібна термінова допомога в особі професійного приймальника металобрухту, який оплатить вам його за найкращою ціною. Ми готові надати вам цю допомогу без зволікань.

Пропонуємо вам з максимальною вигодою і в найкоротші терміни позбавитися від будь-якого металобрухту, зношеного автомобіля або судна, старих верстатів, будь-яких металоконструкцій або відходів металообробки. Зробивши всього один телефонний дзвінок в нашу компанію, ви не тільки зможете без проблем здати металобрухт і вирішити проблему звільнення території від металевого непотребу, але й отримати пристойні гроші.

Чому здати металобрухт краще вчасно

Висить важким тягарем для власника, який давно став непотрібним і мешающимся «під ногами», металлоломвсех видів і габаритів — це як хвороба для території, на якій цей металобрухт знаходиться. Не звертатися до «лікаря» в цьому випадку, означає перевести «хвороба» в хронічну форму. Зрозуміло, можна обійтися без радикальних заходів і два, і п’ять, але що буде після, сказати складно. Як правило, накопичений за довгі роки металобрухт, по квадратному метру віднімаючи у підприємства чи приватного власника дорогоцінну площу, в самий невідповідний момент незмінно стає проблемою для бізнесу або особистого комфорту.

Наші клієнти вправі розраховувати на нас

Ключовий спеціалізацією нашої компанії є купівля металобрухту та його вивіз без будь-якої участі клієнта, будь-якої фізичної або юридичної особи. При необхідності ми з професійної акуратністю і дуже швидко проведемо демонтаж металоконструкцій будь-якої складності і вивеземо їх з вашої території власним автотранспортом. Ставлячи перед собою завдання забезпечити якісним сервісом власників металобрухту на всій території Північно-Західного регіону нашої країни, ми створили ефективний механізм його навантаження та вивезення з території наших клієнтів. При цьому, ми завжди готові розглянути заявки на прийом металобрухту і з інших регіонів Росії.

Як ми працюємо

На сьогоднішній день ми приймаємо брухт чорних і кольорових металів, а так само відходи металообробки в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області за порівняно високими цінами. Ми працюємо з обсягами від однієї тонни та вище, а вивіз металобрухту здійснюємо в будь-який зручний час для клієнта. Ми готові позбавити вас від будь-якого непотрібного вам кількості металу і оплатити його вам як за готівковим, так і безготівковим розрахунком. Простота і прозорість у розрахунку дає можливість нашим клієнтам відчувати задоволення від співпраці з нашою компанією, а нам, підтримувати високий рівень якості сервісу.

Короткий опис статті: вивіз металобрухту Купівля металобрухту в Санкт-Петербурзі,різання та демонтаж металоконструкцій,навантаження і транспортування,свій автопарк спецтехніки,виїзна бригада демонтажников,високі ціни,професійний колектив від керівництва до різноробочих

Джерело: Металобрухт,демонтаж,вивезення,приймання,здати,пункт. — Металобрухт, демонтаж, вивезення, приймання, покупка.

Також ви можете прочитати