Куплю металобрухт

Металобрухт: купівля, прийом металобрухту, Запоріжжя: продаж, ціна в Дніпропетровську.

01.08.2015

Металобрухт-купівля, прийом металобрухту, Запоріжжя

    +380 показати номер+380 (98) 896-11-31 +380 (67) 631-42-31

Замовлення лише по телефону

    Адреса та контакти

Купимо металобрухт. Приймаємо металобрухт. Прийом, купівля металобрухту всіх видів — Запоріжжя, Україна — на постійній основі в необмеженому обсязі.

Купуємо всі види брухту чорних і кольорових металів. Прийом металобрухту нашою компанією здійснюється в Дніпропетровську, Запоріжжі і по всій Україні. Ми виробляємо демонтаж металоконструкцій будь-якої складності, практикуємо купівлю металобрухту на умовах самовивозу покупцем. При транспортуванні металобрухту працюємо з машинними та вагонними нормами. Ціни на металобрухт, пропоновані нашою компанією, визначаються погодженням її загальної концепції менеджменту, поля ділової комунікації, сформованого на цій основі, і логістичних моделей, «працюючих» у ньому, з тими ринковими факторами, якими задається «даний час» просування брухту металів в економічному просторі нашої країни. Такий підхід до ціноутворення дозволяє намкупувати металобрухт оптимальнимцінами, забезпечуючи тим самим взаємовигідний баланс бізнес-інтересів «малих», «середніх» і «великих» суб’єктів національної економіки в «світі металу».

Спеціалізуючись на заготівлі та первинної переробки вторсировини для підприємств української металургії, наша компанія формує свій попит на брухт чорних і кольорових металів (конкретизує зміст пропозиції «купити металобрухт ») згідно з результатами власного поглибленого систематичного моніторингу потреб індустрії, що характеризують стан її сировинної бази. Керуючись цими показниками миприймаємо металобрухт за всіма позиціями, визначальним «ключові» запити галузі у відповідному сегменті вітчизняного ринку металу.

На сьогоднішній день наша стратегія маркетингу не вичерпується системою «заходів оперативного реагування» на наростаючий дефіцит металобрухту, артикулируемый як головний «виклики сучасності», адресований важкої промисловості України. Поглиблюється дисбаланс попиту і пропозиції металобрухту обумовлює радикальне оновлення його економічної функціоналу: «посткризової» перспективі економіки нашої країни металобрухт не просто зберігає «статус» затребуваного промислового товару; наявність металобрухту стає основним «критерієм життєздатності» виробничого сектору, дає 34% національного ВВП. Відповідно змінюються і «горизонти сприйняття» заявок, «декларують» торгові операції з металобрухтом і представлених у лаконічних і ємних «формулах» його просування — таких, як: «куплю металобрухт»; «купуємо металобрухт»; «приймаємо металобрухт»; «купівля металобрухту»; «прийом металобрухту». Для нашої компанії всі ці ринкові «маркери» знаходять небувалу раніше семантичну щільність, концентруючи в собі комплексні схеми логістики, активізуючі «вир» металобрухту (прийом, купівля, переробка) по всіх його специфікаціям за рахунок оптимізації їх закупівельних цін при безперервній заготівлі.

У сфері рециклінгу чорного металобрухту брухту і відходів чорних металів головний пріоритет нашої діяльності становить забезпечення стратегічним сировиною суб’єктів економічної діяльності, зайнятих в українському виробництві основної металургійної продукції — сталевого асортименту і сортаменту. Виконуючи поставлене завдання, ми купуємо всі види шихтового і виробного металобрухту (металобрухту для переробки) включають в себе :

брухт і відходи чавуну (габаритні, негабаритні, стружку, шлак, окалину);

брухт і відходи стали (габаритні, негабаритні, скрап, стружку, дріт, канати);

брухт легованих сталей, в тому числібрухт і відходи конструкційних сталей, жароміцних і корозійно-стійких сталей, нержавіючої сталі, стружку нержавійки;

автомобільний лом .

За напрямом переробки кольорового металобрухту брухту і відходів кольорових металів і їх сплавів ) визначає для нас установка ініціюється прагненням до балансу сировинних ресурсів вітчизняної кольорової металургії та проектних потужностей підприємств. На досягнення їх «рівноваги» націлена заготівля всіх видів кольорового металобрухту на наших майданчиках в рамках якої ми приймаємо:

брухт і відходи алюмінію (електротехнічного, змішаного, харчового; моторного, дюралюмінію). алюмінієву стружку;

брухт нікелю і його сплавів (з вмістом нікелю від 4 %);

— брухт і відходи титану (ВТ, мікс) і його сплавів, титанову стружку;

— брухт і відходи міді (електротехнічні, кускові, мікс), мідну стружку;

— брухт і відходи мідних сплавів — бронзи і латуні, в тому числі бронзу кусковую, бронзову стружку і латунь сортову, мікс, латунну стружку;

— магнієвий брухт;

— брухт і відходи свинцю (кабельного, переплаву, акумуляторного);

— брухт і відходи цинку (кускові, скрап, изгарь, гартцинк), стружку нелегованого цинку та цинкових сплавів.

Купівля чорного і кольорового металобрухту за перерахованими специфікаціями у юридичних і фізичних осіб здійснюється нашою компанією на постійній основі в необмеженому обсязі. Брухт металів приймається нами на власних базах металобрухту, розташованих Дніпропетровську, Запоріжжі, Дніпропетровській та Запорізькій областях — регіонах, які, поряд з Донбасом, утворюють гірничо-металургійний плацдарм незалежної України, а відповідно — і її епіцентр покупок і продажу металобрухту, визначає поточний стан вітчизняного ринку вторинних металів. Крім того, ми купуємо металобрухт по всій території нашої країни вагонними і машинними нормами. При необхідності проводимо демонтаж металоконструкцій і металомістких об’єктів, практикуємо самовивізметалобрухту, комплектуємо повний набір супровідних документів для транспортування брухту чорних і кольорових металів .

Наша діяльністьпо прийому, купівлі та продажу брухту регламентується діючими українськими та міжнародними актами стандартизації вторинних металів, розробленими на основі її параметрів, введених ГОСТом СРСР.

Традиційна (з радянськими «корінням») «номенклатура» металобрухту, як відомо, включає в себе:

· Чорний лом (брухт чорних металів:

· Залізний лом (лом сталі — габаритний, негабаритний, стружка, скрап, відходи литва, що відпрацювали строк служби металовироби).

· Чавунний лом (габаритний, негабаритний, окалина. стружка, шлак).

· Нержавіючий лом (відходи металообробки — стружка, обрізки, б/у металовироби).

· Кольоровий брухт (брухт кольорових металів:

· Мідний брухт (мідь електротехнічна, кусковая, мікс, мідна стружка).

· Лом мідних сплавів (латунь — сортова, мікс, латунна стружка, бронза — кусковая, бронзова стружка, томпак ).

· Алюмінієвий лом. (брухт і відходи алюмінію електротехнічного, змішаного, харчового; моторного, дюралюмінію, алюмінієва стружка).

· Титановий лом (лом і відходи титану (ВТ, мікс) і його сплавів, титанова стружка).

· Свинцевий лом (лом і відходи свинцю — кабельного, переплаву, акумуляторного).

· Редкометальный лом (лом складних сплавів та відходи високотехнологічних виробництв).

· Напівпровідниковий лом (відходи виробництва електротехнічної і електронної промисловості).

· Дорогоцінний лом (лом дорогоцінних металів):

· Золотий лом (відслужили термін служби ювелірні вироби зі сплавів золота, апаратура хімічної промисловості, каталізатори).

· Срібний лом (відслужили термін служби ювелірні вироби зі сплавів срібла, срібно-цинкові акумулятори, каталізатори)..

· Лом платинових металів (відслужили термін служби ювелірні вироби зі сплавів платини, апаратура хімічної промисловості, тиглі. каталізатори, електронагрівачі).

Заготівля та переробка чорного металобрухту нормуються ДСТУ 4121 — 2002 (Національний стандарт «Метали чорні вторинні. Загальні технічні умови»). Нормативи на чорний металобрухт. прийняті в незалежній Україні (і полегшують комунікацію при його купівлі і продажу), відтворюють базові класифікації відповідних Гостів СРСР, грунтуючись на «багатофакторної» систематиці брухту і відходів чорних металів, в якій виділяються їх наступні види:

— за способом освіти — виробний металобрухт (брухт для переробки) і шихтовий металобрухт ;

— за фізичними властивостями і хімічним складом (у кожному з видів металобрухту. розмежованих «за походженням») — вуглецевий металобрухт і легований металобрухт ;

— за розмірами і масою окремих шматків, а також ступеня забрудненості (у кожному з видів і підвидів металобрухту. систематизованих за попереднім критеріям) — габаритний металобрухт. негабаритний брухт. а також скрап і стружку .

Усі зазначені характеристики металобрухту поширюються як на брухт і відходи чавуну. так і на брухт і відходи стали .

Та підгрупа чорного металобрухту, яка визначається як брухт легованих сталей. включає в себе брухт і відходи конструкційних сталей, жароміцних і корозійно-стійких сталей, нержавіючої сталі, стружку нержавійки.

Окремий підвид чорногометалобрухту становить автомобільний лом.

Прийом, покупка і продаж кольорового металобрухту (в рамках його рециклінгу) регулюються Гост 1639-93 (Міждержавний стандарт «Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Загальні технічні умови»). В ньому затверджуються ті принципи нормування заготівлі і первинної переробки кольорового металобрухту. система яких склалася в радянській економіці як база його стандартизації, задає її комплексний характер завдяки узгодженню різних критеріїв класифікації брухту і відходів кольорових металів та їх сплавів — таких як:

найменування первинних сировинних ресурсів кольорової металургії (металів), якими, власне, і позначаються види кольорового металобрухту ;

— його фізичні ознаки, що обумовлюють поділ брухту і відходів кольорових металів та їх сплавів на класи;

— хімічний складметалобрухту, визначає виділення груп та марок сплавів;

— показники якості, що регламентують диференціацію брухту і відходів кольорових металів та їх сплавів на сорти.

Співвіднесеність всіх цих параметрів систематики кольорового металобрухту складає основу розмежування і характеристик усіх видівбрухту і відходів кольорових металів та їх сплавів, в числі яких:

брухт і відходи алюмінію (електротехнічного, змішаного, харчового; моторного, дюралюмінію). алюмінієву стружку;

брухт нікелю і його сплавів (з вмістом нікелю від 4 %);

— брухт і відходи титану (ВТ, мікс) і його сплавів, титанову стружку;

— брухт і відходи міді (електротехнічні, кускові, мікс), мідну стружку;

— брухт і відходи мідних сплавів — бронзи і латуні, в тому числі бронзу кусковую, бронзову стружку і латунь сортову, мікс, латунну стружку;

— магнієвий брухт;

— брухт і відходи свинцю (кабельного, переплаву, акумуляторного);

— брухт і відходи цинку (кускові, скрап, изгарь, гартцинк), стружку нелегованого цинку та цинкових сплавів.

Ми пропонуємо оптимальні ціни на металобрухт і адекватні розцінки на демонтаж металоконструкцій з подальшоюпокупкою і вивезеннямбрухту та відходів чорних і кольорових металів. Наше вартісне «вимірювання» металобрухту щодня коригується по всім специфікаціямбрухту чорних і кольорових металів.

Короткий опис статті: куплю металобрухт Металобрухт: купівля, прийом металобрухту, Запоріжжя. Докладна інформація про товар/послугу і постачальника. Ціна і умови поставки брухт металів, металобрухт, брухт чорний, кольоровий металобрухт, в Дніпропетровську, продаж, пропозиція, ціна

Джерело: Металобрухт-купівля, прийом металобрухту, Запоріжжя: продаж, ціна в Дніпропетровську. неліквіди промислового устаткування і верстатів від "Antarex-plus Ltd" — 12951559

Також ви можете прочитати