Металобрухт Оренбург . Пункти прийому

12.09.2015

Металобрухт Оренбург

Основна економіка Оренбурга складається з видобутку і переробки продукції гірничої промисловості – газу, металів, але не легкого сегмента виробництва, так добре нам відомого з пісні-візитівки Оренбурга — оренбурзьких пухових хусток.

Газоперерабатывающим і локомотивним заводом, а також заводом верстатобудування Оренбург славиться не менш, ніж своїм платковым комбінатом, займає, до речі, далеко не провідне місце. На метал переробних підприємствах задіяний замкнутий цикл виробництва. Це говорить про те, що підприємствами не тільки впускається кінцева продукція, але і переробляється вторинну сировину, даючи металу нове життя. При цьому процесі витрати на пошук і вироблення гірських родовищ зводяться до мінімуму, а зростання економіки починає прогресувати.

Оренбург є центральним вузлом на перетині багатьох залізничних маршрутів, забезпечуючи транспортне сполучення між Європою і Азією — з Москви до Ташкента, з Києва до Астани, включаючи південне і північне напрямку.

Така залізнична розв’язка істотно впливає на формування промисловості і виробництво Оренбурга. Газопереробна промисловість вносить свій внесок у розвиток міста. Метал переробні заводи і сталеливарний завод є провідними виробничими галузями цього регіону.

Все це виробництво, як будь-яка інша, має свої специфічні відходи – металевий лом, найпопулярніше сировина на ринку вторинних металів. Воно користується значним попитом, особливо останнім часом, як тільки легалізували індивідуальну трудову діяльність по збору та утилізації металевих відходів в оренбурзькій області.

Екологічна обстановка в Оренбурзі

Введені у виконання Розпорядження міської адміністрації щодо законності дій приватних підприємців, істотно розвантажили сміттєві полігони та виробничі майданчики, захаращені до недавнього часу тоннами металевих відходів.

В першу чергу були демонтовані і вивезені в місця переробки старі відпрацювали свій ресурс старі автомобілі, тролейбуси, верстати і механізми, які довгий час перебували на звалищах міста. За ними слідом прийшла черга силових кабелів, демонтованих десятиліття тому, металевої стружки і різних інших відходів виробництва, покрывавшихся іржею і негативно впливають на навколишнє середовище, завдаючи їй непоправної шкоди.

Завдяки такій роботі, проведеної по збору металобрухту, очистилися багато під’їзні шляхи до сміттєвих полігонів міста, де тепер можна поховати ТПВ, що не підлягає переробці.

Збір металобрухту в Оренбурзі

Металобрухт в Оренбурзі введений в статус стратегічної сировини. І, хоч вартість її по всій території Росії практично однакова, міською адміністрацією щорічно відкриваються нові пункти прийому металобрухту в Оренбурзі.

Пунктами приймається в необмеженій кількості, як кольорового, так і чорний метал. Існують деякі обмеження по якості. Наприклад, у приймальному пункті не візьмуть метал, покритий товстим шаром іржі, луженый, оцинкований або емальований.

Для запобігання дрібних крадіжок міського майна, що завдають місту значних збитків, у пунктах не приймають люки каналізації, високовольтні дроти, різні види снарядів часів ВВВ, чавунні остови паркових стовпів, основи кованих лавок. Не приймають від неповнолітніх осіб побутову техніку, не піддалася демонтажу, оскільки цим питанням займаються спеціалізовані компанії, спрямовані на її утилізацію.

Ціна на металобрухт в Оренбурзі

Вартість брухту чорного металу пунктах прийому металобрухту в Оренбурзі. у середньому становить 7.00 рублів за кілограм. Тарифікація на кольоровий метал відповідає середніми цінами по всій території РФ.

Короткий опис статті: металобрухт київ ціна Основна економіка Оренбурга складається з видобутку і переробки продукції гірничої промисловості – газу, металів, але не легкого сегмента виробництва, так Оренбург,Прийом металобрухту

Джерело: Металобрухт Оренбург | Пункти прийому

Також ви можете прочитати