Купівля металобрухту

Металобрухт, Прийом металобрухту,Прийом металу і вивіз металобрухту

02.09.2015

Металопрокат
Головна
Наша Компанія – флагман на ринку чорних і кольорових металів

На ринку металів ми працюємо більше 10 років. З першого дня своєї діяльності, політика керівництва спрямовувалася на розширення можливостей та завоювання потенційних клієнтів. Тому встановлюються підприємством ціни на металобрухт були і є прийнятними і конкурентоспроможними, а співпраця — коректним, комфортним і взаємовигідним. Завдяки настирливому праці і чітко следуемому планом розвитку, компанія по праву стала флагманом на вторинному ринку чорних і кольорових металів в Москві і області. Одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності є скуповування лому.

В перелік прийнятої продукції входять:

 • габаритний і сталевий негабаритний брухт різних параметрів;
 • ж/д брухт і відходи;
 • чавунний брухт і відходи;
 • стружка сталева;
 • дріт і канати;
 • побутовий брухт;
 • оцинкована сталь і ін

Законна діяльність – гарант плідної співпраці

Підприємство здійснює свою діяльність на законних підставах. Підтвердженням є наявність статутних документів компанії, ліцензії та ін Кожна угода купівлі та продажу брухту супроводжується документальним оформленням. Попередньо обговорюється порізка, навантаження, доставка металу. Комплексний підхід до кожного угодою, дозволяє налагодити співпрацю на постійній основі.

Цветмет – утилізація з користю для навколишньої природи

Брухт кольорових металів є досить цінною сировиною для подальшої переробки і застосування в промисловості. Втративши свою придатність у побутових приладах, конструкціях і виробах, його доцільно відправляти на утилізацію. В іншому випадку матеріал може наносити шкоду навколишньому середовищу.

Діяльність підприємства розосереджена в різних напрямках роботи з кольоровим брухтом:

 • прийом кольорового брухту;
 • сортуванням;
 • переробка кольорового брухту;
 • утилізація.

Вигідні пропозиції з продажу і купівлі чормету.

що Встановлюються підприємством ціни на металобрухт завжди вигідні і інформативні. Вони конкурентоспроможні і доступні. Фахівцями компанії постійно відстежується коливання вартості на ринку РФ серед конкуруючих фірм.

Чорний лом в багатьох регіонах займає лідируючі позиції за обсягами купівлі — продажу. Обумовлений цей факт цілком об’єктивними причинами. Матеріал відсортовують і переплавляється металургійними заводами. Далі випускається продукція для будівництва, побутових потреб і т. д. Використання вторинної сировини давно практикується провідними країнами світу. Це не тільки реальна економія коштів, але й ресурсів землі.

Наша компанія завжди готова до постачань і закупівель металопрокату

Наша компанія завжди і в будь-якому обсязі від 5 тонн готова викупити Ваш металопрокат як новий так і б/у, з зберігання за привабливими цінами.

Позиції які нам найбільш цікаві:

Також ми готові постачати на Ваші будівельні майданчики металопрокат будь-яких видів і обсягів за цінами нижче ринкових.

Основним видом діяльності нашої компанії є робота з металом. Пропрацювавши не один рік у цій галузі ми з упевненістю можемо назвати себе експертами у всіх питаннях, пов’язаних з даною продукцією. Тому ми завжди готові запропонувати оптимальні умови на покупку і продаж металопрокату різних марок, якості та стану. Звертаючись до нас, клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають справедливу ціну за свій товар.

Бажаючим придбати металопрокат ми також гарантуємо, що вся продукція, що постачається, буде строго відповідати пропонованим вимогам. Крім цього, наші фахівці в будь-який час готові надати кваліфіковану консультацію з питань придбання і використання того чи іншого виду виробів з металу.

Додаткові можливості

Наявність ангарів і складських приміщень дозволяє компанії функціонувати протягом всього року і працювати з будь-якими обсягами партій. В активах підприємства є спеціалізована техніка, що забезпечує ввезення, вивезення, переробку і прийом металобрухту. Автотранспорт, що знаходиться на балансі компанії, у разі необхідності задіюється при перевезенні металу. Це значно розширює можливості не лише для роботи підприємства, але і його клієнтів. У спектр послуг додатково входить: порізка, вантаження і транспортування.

Кваліфікований персонал в телефонному режимі завжди надає консультаційну допомогу, що стосується специфіки роботи і наданих послуг. Для додаткової зв’язку та уточнення робочих нюансів, на сайті розміщені адреси і контакти всіх діючих пунктів прийому.

Короткий опис статті: купівля металобрухту Компанія пропонує послуги по вивезенню металобрухту,прийом металу,демонтаж ,порізка самовивіз металоконструкцій в Москві і області. Металобрухт, Прийом металобрухту, Прийом металу, чорний брухт, утилізація автомобілів, демонтаж металоконструкцій, металопрокат

Джерело: Металобрухт, Прийом металобрухту,Прийом металу і вивіз металобрухту, утилізація автомобілів, демонтаж металоконструкцій ,Металопрокат і все це в Москві і області

Також ви можете прочитати