Вартість металобрухту

Металобрухт, прийом металобрухту, здати, вивезення, пункти, ціни

02.09.2015

У нас Ви знайдете пункт прийому металобрухту в Ставрополі з найкращою ціною!

Пункти прийому металобрухту розрізняються за:

Прийом брухту на Ташле

ТОВ « УНІВЕРСАЛ-СТ» u-st.fo.ru

Наша компанія – стабільно розвивається організація, яка спеціалізується на прийомі металобрухту кольорових і чорних металів. На російському ринку вторинних металів ми працюємо вже кілька років. За час роботи наша компанія проявила себе як стабільна організація і надійний партнер. Нашими клієнтами за цей час стали як юридичні, так і фізичні особи. Методи нашої роботи припускають персональний підхід до кожного клієнта, будь-то велика партія металобрухту або здача старого «побутового брухту» в наш приймальний пункт. Ми приймаємо як чорний, так і кольоровий брухт.

Переваги нашої роботи перед конкурентами:

• Оплата готівкою без будь-яких затримок;

• Високі ціни на приймання металобрухту;

• Безготівковий розрахунок при великих обсягах;

• Наші виробничі майданчики працюють цілодобово;

• Ми віддаємо гроші незалежно від ситуації в країні.

Наша компанія не відноситься до тим компаніям-одноденкам, які намагаються швидко заробити гроші, при цьому, обманюють і обважують своїх клієнтів. Ми поважаємо і цінуємо працю своїх клієнтів, а також дорожимо своєю репутацією. Саме тому ми не приймаємо:

• вибухонебезпечний брухт;

• радіоактивний брухт;

А ось будь-які сталеві побутові відходи, ж/д металобрухт, чавун, нержавіюча сталь завжди підлягають у нас приймання.

Не знаєте куди здати металобрухт? Шукаєте оголошення «Металобрухт Ставрополь Ташла»? Звертайтеся до нас, і ви будете приємно здивовані не тільки нашими цінами, але і рівнем обслуговування. Ми сподіваємося на взаємовигідне співробітництво.

Короткий опис статті: вартість металобрухту Металобрухт. Прийому металобрухту і брухту в Ставрополі. Здати металобрухт. Ціна на металобрухт. лом, металобрухт, прийом металу, Ставрополь, прийом металобрухту, металобрухт ціна, чорний брухт, лом куплю, купити лом, куплю металобрухт, купимо металобрухт

Джерело: Металобрухт, прийом металобрухту, здати, вивезення, пункти, ціни в Ставрополі

Також ви можете прочитати