Купити металобрухт

Металобрухт, прийом металобрухту, здати, вивезення, пункти, ціни

27.09.2015

Оберіть Ваше місто
Металобрухт – брухт чорних і кольорових металів

Металобрухтом – це колишні у вживанні частини виробів з чорних і кольорових металів, що прийшли в непридатність і дозволяють провести вторинну переробку.

Металобрухт поділяється на:

 • брухт чорних металів,
 • брухт кольорових металів.

До лому чорних металів (чормет) – відносять здані в утиль вироби із заліза, чавуну, нержавіючої сталі. До лому кольорових металів — відносять прийшли в непридатність вироби з міді і сплавів міді, алюмінію, магнію, титану, у тому числі корабельного титану, свинцю, олова і деяких інших металів.

Слід виділити для повноти картини ще один вид брухту – це ті, що прийшли в непридатність вироби з дорогоцінних металів. Але зважаючи на їх рідкості, високої ціни і незначних відносних обсягів їх прийом здійснюється, як правило, за власними каналами заводів ювелірних виробів, а так само в ломбардах та ювелірних майстерень з відповідною ліцензією.

Металобрухт приймається на пунктах прийому металобрухту.

Пункти прийому металобрухту є в кожному місті, і розмір цього пункту та його обладнання відповідає постійному потоку здається брухту в даному регіоні.

Вартість брухту чорних і кольорових металів

Вартість залежить в першу чергу від географічного розташування пункту прийому, від відстані до кінцевого споживача – сталеливарного заводу або порту, великої перевалочної бази. На ціну впливає якість самого брухту. Так для сталі 12 середня ціна прийому становить 5 рублів за кілограм. А для сталі – 7 рублів за кілограм. Середня ціна прийому відпрацьованих виробів з міді – 200 рублів за 1 кілограм.

Додаткові послуги пунктів прийому металобрухту

Виникає на практиці ситуація, коли компанія має непридатний механізм або виріб, а здати його не може з причин відсутності засобів транспортування та попередньої різання. Так, наприклад, масляні трансформатори, як і всі пристрої, рано чи пізно приходять в непридатність, але здати на металобрухт його досить складно, оскільки вони вимагають попередньої підготовки – оброблення. Великі спеціалізовані пункти прийому металобрухту мають свою техніку та інструменти, а так само кваліфіковані кадри для виконання таких робіт. Звичайно, за них доведеться заплатити, але це вигіднішим ніж не отримати взагалі нічого і зберігати на території не потрібні об’єкти.

Що не приймають на пунктах прийому брухту?

Існують певні вироби, які заборонені до прийому. Ця заборона введена для зменшення цих крадіжок металевих виробів з однією єдиною метою – здачі в металобрухт і отримання прибутку. Ось не повний список того, що можуть не прийняти в пункті прийому металу:

 • сталеві троси та стропи;
 • певні види дроту;
 • баки смоловарен;
 • рейки та інший брухт, пов’язаний із залізничним транспортом;
 • кришки і обода каналізаційних люків;
 • не розрізані балони, а також інші ємності, які не розкрито;
 • боєприпаси всіх видів, а так само не відомі підозрілі предмети;
 • не розібрані холодильні та інші агрегати;
 • будь-які вироби з включенням не металів;
 • певні види стружки;

Точний і повний список того що приймає або не приймає пункт, потрібно дізнаватися безпосередньо на пункті. Оскільки кожна компанія має свої особливості і можливості з переробки, зберігання та транспортування металобрухту.

Категорії металобрухту

Металобрухт поділяється на спеціальні категорії. Ці категорії, а саме властивості металобрухту, який належить конкретній категорії, описані в ГОСТ 2787-75, який прийнятий ще в часи СРСР, але ці стандарти зареєстровані в даний час в Мін’юсті.

Перелік основних якостей металобрухту, що визначають приналежність до категорії і визначають ціну

 • зміст вуглецю в металі;
 • наявність легуючих елементів;
 • розмір окремих частин брухту в своїй більшості;

Короткий опис статті: купити металобрухт Металобрухт. Прийому металобрухту і брухту в Росії. Здати металобрухт. Ціна на металобрухт. лом, металобрухт, прийом металу, Росія, прийом металобрухту, металобрухт ціна, чорний брухт, лом куплю, купити лом, куплю металобрухт, купимо металобрухт

Джерело: Металобрухт, прийом металобрухту, здати, вивезення, пункти, ціни в Росії

Також ви можете прочитати