Купити металобрухт

Металобрухт: продаж, ціна в Дніпропетровську. прийом металобрухту

31.07.2015

Металобрухт

леніна 34, Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, Україна

Купуємо, приймаємо, вивеземо, демонтуємо лом і відходи чорних металів, феросплави, чорний металобрухт всіх класів і видів, машинні від 100кг і вагонні норми: лом сталі, брухт чавуну, лом жерсті, стружку сталеву стружку чавунну, оцинковку, негабаритний брухт. Купимо об’єкти під демонтаж, порізку: завод, цех, сільгосп/техніку, крани, котельні і інше. Лом і відходи кольорових металів, кольоровий лом: лом алюмінію (змішаний, електротехнічний, харчової, профіль, моторна група), алюмінієву стружку, брухт титану, стружку титану, лом міді, мідну стружку, лом латуні, латунну стружку, лом бронзи, бронзову стружку, лом нержавіючої сталі з вмістом нікелю від 4%, стружку нержавіючої сталі, брухт радіаторів, брухт свинцю, лом акумуляторів (АКБ), брухт цинку, стружку кольорових металів Дніпропетровськ, область, Україна. Купимо обладнання під розбирання і демонтаж. Посередникам винагорода. Еmeil: metaldnepr@i.ua, тел. 0979163812 Дмитро.

Металобрухт підрозділяють в основному по виду металу, який має переважне процентний вміст у складі металобрухту, або переважне економічне значення при переробці металобрухту.

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів підрозділяють за назвами металів; за фізичними ознаками — на класи; за хімічним складом — на групи і марки сплавів; за показниками якості — на сорти. Вторинні чорні метали поділяються за змістом вуглецю — на два класи; за наявності легуючих елементів — на дві категорії; за показниками якості — на 28 видів; за змістом легуючих елементів — на 67 груп. У господарській діяльності, промисловості і торгівлі широко використовуються літерні позначення видів і груп металобрухту, які введені ГОСТом СРСР.

Чорний лом (лом чорних металів):

Залізний лом: стружка, окалина, відходи литва, відпрацювали термін служби виробу.

Чавунний лом: стружка, відходи литва та ін

Нержавіючий брухт: відходи металообробки, б/у вироби.

Кольоровий брухт (брухт кольорових металів):

Мідний брухт: відходи металообробки, та ін відходи.

Лом мідних сплавів: відходи з мідних сплавів (латунь, бронза, томпак)

Алюмінієвий брухт: всілякий брухт алюмінію і його сплавів.

Магнієвий лом: літаковий металобрухт.

Титановий лом: літаковий і корабельний лом титанових сплавів.

Свинцевий брухт: акумуляторний і кабельний.

Редкометальный лом: лом складних сплавів та відходи високотехнологічних виробництв.

Напівпровідниковий брухт: відходи виробництва електронної промисловості.

Дорогоцінний лом (лом дорогоцінних металів):

Золотий брухт: відслужили термін служби ювелірні вироби зі сплавів золота, химаппаратура, каталізатори.

Срібний брухт: відслужили термін служби ювелірні вироби, срібно-цинкові акумулятори, каталізатори, та ін

Лом платинових металів: відслужили термін служби ювелірні вироби, хімічна апаратура, тиглі, каталізатори, електронагрівачі і ін

Короткий опис статті: купити металобрухт Металобрухт. Докладна інформація про товар/послугу і постачальника. Ціна і умови поставки прийом металобрухту, ціни +на металобрухт, пункти металобрухту, куплю металобрухт, брухт дніпропетровська, в Дніпропетровську, продаж, пропозиція, ціна

Джерело: Металобрухт: продаж, ціна в Дніпропетровську. прийом металобрухту від ""Metal-dnepr"" — 2677438

Також ви можете прочитати