Продати металобрухт

Металобрухт у Волгограді: де здати, як продати, вивезення, пункти

22.09.2015

Пункти прийому у Волгограді

Волгоград ? один з найкрасивіших міст Росії, як і всі мегаполіси нашої країни, що потерпає від глобальної проблеми забруднення навколишнього середовища.

У місті функціонують кілька десятків підприємств, що використовують в якості сировини метали. Металобрухт Волгоград у великій кількості міститься в прилеглих промислових зонах. Тут можна знайти залишки суцільнометалевих і зварних конструкцій, комплектуючі приладів, кранів, судів і т. д.

Крім цього, відходи виробництва скупчуються на звалищах побутових у вигляді відслужили автомобілів, електропобутових приладів, старого сантехнічного обладнання і т. д.

Не утилізовані металеві вироби під впливом корозії окислюються і отруюють ґрунт, прилеглі водойми і ґрунтові води. Дана проблема особливо актуальна, враховуючи, що в безпосередній близькості від джерел засмічення знаходиться найповноводніша артерія нашої країни ? річка Волга.

Саме тому горадминистарция закликає пересічних мешканців та юридичних осіб організовувати збір металобрухту в Волгограді і здавати його компаніям-колекторів. Таким чином, громадяни не тільки сприятимуть поліпшенню екологічної обстановки в місті, але і зможуть непогано заробити.

Прийом чорного та кольорового металобрухту

Всім бажаючим продати металобрухт у Волгограді рекомендується звертатися в компанії, які спеціалізуються на прийомі металевої вторсировини. Дані підприємства відрізняються один від одного спектром пропонованих послуг.

зокрема, великі компанії, крім стандартної приймання і зважування, пропонують високопрофесійний демонтаж кольорових і чорних металів, транспортування великогабаритного брухту. Такі фірми зазвичай співпрацюють з великими промисловими комбінатами.

Дрібні пункти здійснюють прийом металобрухту Волгоград в невеликих кількостях від приватних осіб. У цих випадках відходи збираються на навколишніх звалищах і доставляються покупцю безпосередньо самими городянами.

Деякі підприємства можуть приймати виключно чорний або кольоровий метал, а також пред’являти вимоги до характеристик вторинної сировини, виходячи з його габаритів, ваги, структури (металопрокат або стружка і т.д.).

Ціни на металобрухт в Волгограді

Пункти прийому металу у Волгограді приймають сировину в будь-яких кількостях за різними розцінками. Щоб ознайомитися з актуальними прайсами, необхідно відвідати одну з таких баз:

 • ТОВ «СтальГрад»
 • «Евромет 17?
 • «Красноармійський Металлоперерабатывающий завод»
 • «Промснабкомплект»
 • «Холтес»

Ціна металу залежить від:

 • якості (кольоровий, чорний, дорогоцінний метал);
 • кількості в перерахунку на кг;
 • частки домішок;
 • залучених додатково послуг (перевезення, демонтаж).

Нижче представлені середні розцінки на металобрухт у Волгограді:

 • Алюміній ? від 35 руб.
 • Мідь ? від 170 руб.
 • Нержавіюча сталь від ?50 руб.
 • Чорний метал ? від 7 руб.

Ціна на вторсировину також залежить і від діючих на ринку усереднених тарифів для кожного металу.

Короткий опис статті: продати металобрухт Пункти прийому металобрухту у Волгограді: ціни, вивезення та покупка, більше 5 докладних місць здачі металобрухту.

Джерело: Металобрухт у Волгограді: де здати, як продати, вивезення, пункти прийому металобрухту, збір

Також ви можете прочитати