Прийом чорного металу

Металобрухт в Іваново, прийом брухту чорних і кольорових металів

04.09.2015

Металобрухт в Іваново, прийом брухту чорних і кольорових металів

ТОВ «НВО Російський метал» — одне з найбільших підприємств по переробці, заготівлі, масової реалізації брухту чорних і кольорових металів. Майже 20 років безперервної роботи у Центральному регіоні дозволяють забезпечити нам лідируючі позиції в області прийому та переробки металобрухту. Ми здійснюємо прийом металевого лому на взаємовигідних для клієнта умовах на 14 майданчиках, розташованих в Іванівській і Костромській областях. В обох регіонах компанія займає лідируючі позиції по заготівлі і переробці брухту.

Прийом кольорових металів в Іваново ведеться з дотриманням Бонусної програми для постійних брухтоздавачів і застосуванням індивідуального підходу до кожного клієнта. У числі наших ділових партнерів відомі промислові гіганти: «Северсталь», «ММК», «ОМК-Сталь», а також «Новолипецький металургійний комбінат». Ми високо цінуємо тісні взаємовигідні зв’язки з нашими клієнтами і розраховуємо винятково на тривалі відносини.

Для якісних і стабільних проектів створені всі умови. Продуктивна робота підкреслює наш Бізнес кредо — неухильне вдосконалення управлінського апарату, професійну майстерність, постійне оновлення технологічного виробництва та впровадження самих передових ідей обробки металів.

Найширший спектр послуг по всіх позиціях від первинної оцінки до навантаження та вивезення дозволяє нам проводити взаємовигідну концепцію менеджменту. Грамотний підхід до ціноутворення дозволяє нам здійснювати прийом металобрухту в Іваново і Костромі з оптимально високим цінами, забезпечуючи необхідний баланс між продавцем і покупцем. Приймальні пункти компанії оснащені електронною системою зважування, яка гарантує граничну точність показань. Ми відповідаємо за чесність і прозорість у розрахунках і сподіваємося на тривалі відносини з замовником наших послуг.

Скористайтесь нашими вигідними умовами і пропозиціями! Вибирайте якісне обслуговування на максимально прийнятних для Вас угодах! Досвід, надійність і вагомий показник успішності ТОВ «НВО Російський метал» — гарантія міцних довготривалих відносин!

Короткий опис статті: прийом чорного металу Прийом металобрухту в Іваново, реалізація брухту кольорових і чорних металів
металобрухт в Іваново, прийом кольорових металів в Іваново, прийом металобрухту в Іваново

Джерело: Металобрухт в Іваново, прийом брухту чорних і кольорових металів

Також ви можете прочитати