Скільки кошту металобрухт

Металобрухт в Нижньому Новгороді: де здати, як продати, вивезення

11.10.2015

Пункти прийому металобрухту в Нижньому Новгороді

Нижній Новгород ? сучасний мегаполіс, що славиться своїми історичними пам’ятками та мальовничою природою. Однак мало хто знає, що в місті функціонують відразу кілька великих промислових підприємств, діяльність яких завдає серйозної шкоди навколишньому середовищу.

Мова йде про великих кількостях металевих відходів, що утворюються в процесі виробництва. Саме тому в районному центрі, як і раніше актуальне питання розчищення звалищ і промислових зон від іржавих металоконструкцій, що прийшли в непридатність верстатів і їх комплектуючих, неліквідного автотранспорту і т. д.

Екологи вважають, що прийом металобрухту в Нижньому Новгороді, міг би врятувати місто від тотального забруднення. Активісти закликають громадян і представників приватного бізнесу проявляти ініціативу та брати участь у розборі скупчень металевого сміття.

Тверді промислові та побутові відходи є цінним джерелом чорних, кольорових і дорогоцінних металів, які можна використати на переробних комбінатах. Утилізація лому забезпечує постійний приплив дешевої вторинної сировини і дозволяє вирішити проблеми завантаження підприємств.

Розчищення звалищ дає можливість нормалізувати екологічну обстановку в регіоні, облагородити зовнішній вигляд міста і отримати за свої труди солідну винагороду.

Прийом чорного та кольорового металобрухту

Прийом металобрухту в Нижньому Новгороді здійснюється спеціальними компаніями-колекторами. Ці організації мають необхідну матеріально-технічну базу для зберігання вторсировини. Великі компанії працюють безпосередньо з комбінатами, чий виробничий цикл пов’язаний з металевими відходами. У розпорядженні баз є спецтехніка та обладнання для демонтажу і транспортування брухту.

Невеликі та малі пункти–колектори співпрацюють з населенням і приймають у громадян металом в Нижньому Новгороді в обсязі, обмеженому індивідуальними вимогами (кількістю службовців, наявністю площі для зберігання та інструментарію для вилучення цінного брухту).

Ціни на металобрухт в Нижньому Новгороді

При оцінці металобрухту враховується безліч факторів. Сировина, що містить кольорові метали, коштує дорожче відходів, які є джерелом чормету. Крім цього фахівці звертають увагу на ступінь чистоти сировини, його обсяг і вага.

Якщо ви хочете здати металобрухт в Нижньому Новгороді, то вам слід звернутися в один з перерахованих пунктів прийому:

  • «Чормет»
  • «Брухт чорних металів»
  • «ПК Втормет»
  • ТОВ «Вторкольормет-Нижній Новгород»
  • ТОВ «Ферро-ПН»

У цих компаніях ви зможете отримати вичерпну консультацію з приводу цін і додаткових послуг.

На сьогоднішній день металом в Нижньому Новгороді приймається за такими середніми розцінками за 1 кг:

  • Чорний метал ? від 8.2 руб.
  • Нержавіюча сталь від ? 56 руб.
  • Алюміній ? від 56 руб.
  • Мідь ? від 200 руб.
  • Латунь ? від 170 руб.

Якщо компанія надає послуги з демонтажу і транспортування, то вона обов’язково буде віднімати свої витрати з вартості приймання металу.

Короткий опис статті: скільки коштує металобрухт Пункти прийому металобрухту в Нижньому Новгороді: ціни, вивезення та покупка, більше 5 докладних місць здачі металобрухту.

Джерело: Металобрухт в Нижньому Новгороді: де здати, як продати, вивезення, пункти прийому металобрухту, збір

Також ви можете прочитати