Ліцензія на металобрухт

Металобрухт. Всі види ліцензій, дозволів і сертифікатів в Україні.

26.08.2015

ЗАГОТІВЛЯ БРУХТУ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ

УКРБІЗНЕСКОНСАЛТ надає повний комплекс послуг по отриманню Всеукраїнської ліцензії з заготівлі, переробки, металургійної переробки металлома кольорових і чорних металів по всій території України.

По суті, рішення про надання ліцензії ухвалює комісія Міністерства промислової політики України після розгляду наданого спеціалізованим підприємством пакету документів. Зазначена комісія засідає р. в Києві незалежно від того, в якому регіоні України будуть здійснюватися операції з металобрухтом.

Кваліфіковані фахівці «УБК» оперативно нададуть допомогу в придбанні статусу Вашого підприємства як «спеціалізованого», необхідного для отримання ліцензії на здійснення операцій з металобрухтом:

    у разі відсутності у Вашого підприємства території, необхідної для ведення господарської діяльності відповідає вимогам таких інстанцій, як санітарно–епідемічної та екологічної, пожежної та радіаційного контролю — допоможуть укласти договори оренди; підберуть відповідно до вимог Держнаглядохоронпраці необхідне обладнання та техніку, а також допоможуть укласти договори оренди, з мінімальними для Вас фінансовими втратами; при наявності у Вас майданчики організують максимально швидке отримання дозволу територіального управління Держнаглядохоронпраці на початок робіт; організовують результативну роботу комісії з числа представників місцевої державної адміністрації, для подальшого отримання Акта обстеження кожного зазначеного у заяві спеціалізованого підприємства приймального пункту; керівнику або представнику Вашого підприємства немає необхідності брати участь у рішенні принципово важливих питань, що виникають у представників місцевої державної адміністрації, а також у членів комісії Міністерства промислової політики України. Кваліфіковані фахівці «УБК» представлять Ваші інтереси у вищевказаних органах державної влади.

Консалтингова компанія «УКРБІЗНЕСКОНСАЛТ» має всі необхідні ресурси, якими Ви можете скористатися для досягнення результату, що гарантують успіх Вашого бізнесу при здійсненні операцій з металобрухтом.

Перелік необхідних документів для подання до Мінпромполітики:

1) Заява на видачу ліцензії;

2) Опис документів, які надаються для отримання ліцензії ( 2-х примірниках);

3) Засвідчені в установленому порядку копії документів, які підтверджують право власності суб’єкта господарської діяльності або оренди ним земельної ділянки, де буде проводитися відповідний вид господарської діяльності (кожен аркуш договору оренди повинен бути надрукован або нотаріально завірений).

Т ерритория, на якій здійснюватиметься господарська діяльність спеціалізованого підприємства з брухтом чорних металів та їх сплавів, повинна бути не менше 1000 кв.м. на зазначеній території повинно бути:

    один з видів металлоперерабатывающего обладнання газозварювальне або механічне різання) вантажопідйомне обладнання вантажопідйомністю не менше 5 тонн, яке зареєстроване та пройшло технічний огляд; ваги з діапазоном зважування не менше ніж 500 кг, які зареєстровані та перевірені відповідно до встановленого порядку; забезпечення радіаційного контролю за допомогою вимірювальних приладів, що відповідають вимогам чинного законодавства;

4) Акт обстеження кожного зазначеного у заяві спеціалізованого підприємства приймального пункту, складений комісією, що складається із представників державної адміністрації;

5) Статут юридичної особи, в якому повинно бути зазначено: „господарська діяльність з заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів (нотаріально завірена копія);

6) Довідка про внесення в Єдиний реєстр підприємств і організацій України (нотаріально завірена копія);

7) Свідоцтво про державну реєстрацію (нотаріально завірена копія);

8) Дозвіл територіального управління Держнаглядохоронпраці на початок роботи кожного спеціалізованого підприємства, приймального пункту (нотаріально завірена копія);

9) довідка про відповідність суб’єкта господарської діяльності вимогам, що ставляться до спеціалізованим металургійним переробним підприємствами, за встановленою Держпромполітики та погодженою з Держпідприємництвом формое (у разі осуществлеения металургійної переробки металобрухту)

10) документ, що підтверджує внесення плати (видача – 340 грн. копія ліцензії – 17 грн. переоформлення – 85 грн. дублікат – 85 грн.)

Від Вас потрібно всього лише затвердити перелік робіт і надати фахівцям УБК пакет необхідних документів, сплатити наші послуги і через 15-20 робочих днів забрати готову ліцензію в одному з найближчих до Вас офісів УБК.

Якщо Ваша компанія не в Києві, пересилання документів і отриманих ліцензій по Україні здійснюється за допомогою автотранспортних компаній » ЛЮКС » або » ГЮНСЕЛ » .

Можливо, ціни «УБК» здадуться Вам досить високими. Однак ми сподіваємося, що Ваш бізнес не настільки рентабельний, щоб Ви могли дозволити собі користуватися «дешевими» послугами, дозволивши проводити «експерименти» над своєю компанією початківцям юристам, очікуючи більш місяця отримання ліцензії і витрачаючи Ваш дорогоцінний час на усунення недоліків, а тим більше — на проходження комісії.

Пропонована схема оплати наших послуг — 50% обумовленої суми перед початком робіт, залишок — після підписання Вами підготовленого та узгодженого пакета документів, але в будь-якому випадку не пізніше ніж за день перед винесенням на комісію. При наявності у Вас временых фінансових труднощів — ми готові піти Вам назустріч: відстрочення оплати та вартість наших послуг у цьому випадку оговоривается в індивідуальному порядку.

Ми пропонуємо Вам якість і гарантію Вашого успішного бізнесу в Україні як мінімум на 3 роки!

Вам Успіхів у бізнесі і правильних рішень!

Докладні консультації за телефонами в Києві:

(044) 247-9502, 247-0386

Короткий опис статті: ліцензія на металобрухт УКРБІЗНЕСКОНСАЛТ: № 1 в Україні — Отримання всіх видів ліцензій по Україні. Будівництво, Туризм, Металобрухт, Медицина, Алкоголь, Тютюн, і понад 20 інших ліцензії . 5-15 робочих днів. Без виїзду і захисту. Необхідні документи. Пошук фахівців. Купівля-продаж готового бізнесу .Пошук інвесторів. Повернення боргів. цивільний кодекс, господарський кодекс України, повернення борг, заборгованість, грошей, реєстрація підприємств в Києві, тов, ТОВ, ПП, ПП, ДП, СП, ЗАТ, АТ, фонд, організація, відкрити фірму, продати, купити, адреса, юридичний, форми, форма, бланк, бланки, звіти, звіт, звітність, податкова, податкова перевірка, консалтинг, Україна, Київ, юридичні послуги, перерегистарция, зміни, представництво, дозвіл на працевлаштування, дозвіл на працевлаштування, ліцензії, Київ, Україна, ліцензії, банк, рахунок, нотаріус, платити, мінімізація, податків, нал, безнал, оплата, компанія, здати, здача, звітів, інспекція, бізнес, tax, legal, law, bank account, open, register, registration, corporate, company, firm, LTD, LLC, JSC, Kiev, Kyiv, Ukraine, consulting, real, estate, work, permit, permanent, live, debt, return, recover, money, UBC, ukrbusiness, insights, solutions, executive, perspectives, management-issues, industry, online, careers, consumer, industrial, products, energy, extractive, financial, services, audit, assurance and business advisory services business, FAS, global, hr, human resources, consulting, tax, legal, professional, treaty, crm, jobs, grms, knowledge management, risk management, history, venture capital, venture, alumni, partners, corporate, accounting, survey, VAT, publications, investment, розшук, борг, боржник, ділова розвідка, прослушка, прослуховування, PR, чорний, сірий, ТБ, преса, замовна стаття, зовнішня реклама, зовнішнє спостереження, стеження, перевірка, інформації, ділових партнерів, ухилення, сплати, податків, банк, рахунок, рух, грошей, коштів, обороти за рахунком, роздрук, детектив, детективні, послуги, дружин, чоловіків, зрада, зона, ітк, сізо, адвокат, допомога, наслідок, помилування, дострокове звільнення, злочин, шахрай, термін, юридична, комерційна, таємниця, виявлення, Київ, Україна, пошук людей, і організацій, розслідування, зрада, крадіжок, авто, телефон, мобільний, преса, шахрайство, збирання ділової інформації, захист торговельних марок, розшук безвісти зниклих громадян

Джерело: Металобрухт. Всі види ліцензій, дозволів і сертифікатів в Україні. «УКРБІЗНЕСКОНСАЛТ» — WWW.UBC.UA

Також ви можете прочитати