Скільки кошту металобрухт

Металочерепиця, металочерепиця для покрівлі даху, ціна від виробника «Метал Профіль.

12.08.2015

Металочерепиця в Москві

Металлоцерепица, що представляє собою профільовані листи з оцинкованої тонколистової сталі з полімерним покриттям, є ідеальним покрівельним матеріалом, оскільки металева покрівля володіє наступними перевагами:

  • естетична привабливість (різноманітність колірної палітри);
  • легкість (для порівняння: 1м 2 металочерепиці важить 4,5 кг, керамічної черепиці – 40 кг, шиферу – 15 кг);
  • надійність і довговічність (до 30 років);
  • простота монтажу і ремонту даху, якщо покрівля з металочерепиці (легко укладаються внахлест, можна підфарбувати або замінити окремі аркуші).

Легкий вага, який має покрівельна металочерепиця, здешевлює облаштування кроквяної конструкції, робить позитивний вплив на вартість всього будинку в цілому. Важливим моментом, що виступають на користь цього виробу, є демократична ціна на металочерепицю для покрівлі даху.

Компанія «Метал Профіль»: що ми пропонуємо

При всьому різноманітті видів цього покрівельного матеріалу, його можна умовно розділити на кілька груп, якщо брати за основу два ознаки:

  • якість (хто виробляє і з якої сировини);
  • естетична складова (геометрія і розмір профілю, його колір).

Якщо вам необхідно купити металочерепицю в Москві, оптимальним варіантом для вас буде звернення в Метал Профіль, оскільки виготовлення і продаж цього покрівельного матеріалу є пріоритетним напрямком нашої компанії. Ми пропонуємо металочерепицю стандартних і нестандартних розмірів, ціна на яку може значно відрізнятися.

Виробництво металочерепиці в україні здійснюється на власних потужностях (що значно знижує ціни на продукцію) з високоякісних матеріалів, які відповідають усім європейським нормам і стандартам екологічної безпеки. В якості основи для цього матеріалу використовується оцинкований лист сталі, виготовлений методом гарячого катання, який потім піддається пасивації.

Підготовлений таким способом лист грунтується, на нього наноситься кольорове полімерне покриття, після чого його формують під профіль керамічної черепиці, що має потрібні розміри. Однією з найбільш часто зустрічаються на вулицях наших населених пунктів є покрівля даху з металочерепиці з профілю типу «Монтеррей», форма якого максимально схожа з геометрією натуральної керамічної черепиці.

Однак цією маркою лінійка продукції нашої компанії не обмежується і весь час розширюється. Зовнішній вид полімерних покриттів досить різноманітний: глянець, тиснення, металік, а також матове покриття в будь-якому колірному рішенні. До споживача повністю готова до монтажу покрівля від Компанії Метал Профіль надходить у комплекті з необхідними для її установки добірними елементами, що дає суттєву економію часу для монтажу.

    Опис Переваги Особливості Інструкція Адреси

Стабільно високу якість продукції «Метал Профіль» досягається завдяки ретельному контролю всіх етапів виробничого процесу, починаючи з підбору сировини аж до розробки найбільш ефективної технології монтажу металочерепиці. Замовляючи оригінальні покрівельні матеріали від виробника, ви отримуєте цілий ряд переваг.

Посилений захист від атмосферних впливів

Стійкість до впливу зовнішнього середовища і різних пошкоджень забезпечує обробка сталевих листів металочерепиці сплавами алюмінію і цинку, а також грунтовка і пасеровку. В якості фінішного покриття використовуються пластизол, призма і поліестер. Власне виробництво металочерепиці дозволяє максимально адаптувати захисні якості матеріалу до російських кліматичних умов. Ваша покрівля з металочерепиці не буде вицвітати і деформуватися протягом декількох десятиліть.

Різноманітність архітектурних рішень

Металочерепиця використовується на скатних покрівлях з ухилом більше 12%. Кілька варіантів геометрії профілю дозволяють підібрати відповідний матеріал для реалізації традиційних та нестандартних архітектурних рішень. До числа найбільш універсальних покрівельних покриттів можна віднести профіль марки «Монтеррей», геометрія якого максимально наближена до форми традиційної глиняної черепиці. Лінійка продукції регулярно поповнюється новими видами профілю. Ви можете вибрати оптимальне покриття металочерепиці — глянсове, матове, металік, тиснення. Широка колірна карта дозволяє врахувати всі особливості дизайну фасаду.

Більш комфортний мікроклімат

що Застосовуються при виготовленні металочерепиці матеріали відповідають європейським стандартам екологічної безпеки, що підтверджують відповідні сертифікати. Покриття дозволяє організувати ефективну вентиляцію підпокрівельного простору, забезпечує надійний захист покрівлі від протягів і вітрових навантажень, тим самим допомагаючи підтримувати комфортний мікроклімат у вашому будинку.

Простий і швидкий монтаж

Дах з металочерепиці може бути змонтована без посилення кроквяної конструкції. Листи мають зручними для укладання габаритами — 3,65 м, 2,25 м, а також 0,5 і 1,2 м. Під замовлення виготовляються листи металочерепиці зі стороною до 8 м. Продукція компанії «Метал Профіль» поставляється повністю готової до установки в комплекті з усіма необхідними елементами. Продумана технологія укладання покрівлі з металочерепиці дозволяє заощадити ваш час при виконанні монтажних робіт. Захисна плівка запобігає пошкодження матеріалу в процесі транспортування і монтажу.

Корисна інформація

Детальна інструкція по монтажу металочерепиці. представлена на сайті, допоможе вам при самостійній укладанні покрівельного покриття. Однак для отримання гарантованого результату рекомендуємо довірити пристрій покрівлі з металочерепиці професіоналам.

Як купити металочерепицю?

Ви можете купити металочерепицю від виробника, зв’язавшись з офісом продажів у вашому регіоні. Щоб отримати додаткову інформацію про продукції, зверніться до представника компанії через форму зворотного зв’язку. Вам допоможуть зробити розрахунок матеріалу, вибрати комплектуючі та аксесуари, відповідять на всі питання щодо вартості, асортименту, оплату та доставку нашої продукції.

Короткий опис статті: скільки коштує металобрухт Виробництво та продаж металочерепиці за технологією «Метал Профіль» для влаштування металевої покрівлі дахів. Ви можете купити металочерепицю для укладання в Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону та інших регіонах Росії за ціною виробника згідно прайсу металочерепиця, купити металочерепицю, металочерепиця лобня, металочерепиця москва, покрівля з металочерепиці, дах з металочерепиці, виробництво металочерепиці, ціни на металочерепицю, пристрій покрівлі з металочерепиці, вартість металочерепиці, розрахунок металочерепиці, металочерепиця технологія, металочерепиця прайс, металева покрівля

Джерело: Металочерепиця — металочерепиця для покрівлі даху, ціна від виробника «Метал Профіль»

Також ви можете прочитати