Продам металобрухт

Металопрокат Перм, виробництво і продаж металопрокату в Пермі.

09.10.2015

Металопрокат
Компанія ТОВ «МеталлПермь»: про нас, нашу роботу, концепції

Наша компанія ТОВ «МеталлПермь» не новачок на ринку металопрокату, якщо ви вирішили купити металопрокат в Пермі, то ви за адресою. З моменту заснування, ми придбали значний досвід. Компанія пройшла всі етапи розвитку і стала універсальним постачальником з широким вибором сервісних послуг. За весь час довіру до нас зросла не тому, що ми вміємо красиво говорити. Немає. Нас цінують не тільки за порядність, шанобливе ставлення до партнерів, чесність, але і за лояльність у ціновій політиці. Саме ці якості стали пріоритетними для нашої фірми. І знаєте, жодного разу не пошкодували. Звертаючись до нас, ви не тільки отримуєте метал на вигідних умовах, але і отримуєте комплексні послуги: починаючи з організації постачання клієнту безпосередньо і планування поставок і закінчуючи правкою арматури і різкої продукції.

Про продукції та доставці

Наш товар – найбільш популярний і в приватному будівництві, і масштабному цивільному. Ми пропонуємо широкий асортимент металопрокату. Доцільна цінова політика та висока якість чорного металу дозволяє оновлювати наші склади. В результаті цього наша продукція має ідеальні «параметри» і бездоганний зовнішній вигляд, що дозволяє збільшувати число клієнтів.

У компанії ТОВ «МеталлПермь» є все, щоб зробити швидку завантаження матеріалу. Адже ми розуміємо, чим загрожує найменше зволікання в будівництві. Площа нашої бази дозволяє здійснювати якісне і зручне зберігання широкого асортименту металопродукції: різні види труб (квадратні, прямокутні, круглі, профільні), арматура, швелера, матеріали для покрівлі, куточки і багато іншого. На складі завжди в наявності є сталь (лист холодно — і гарячекатаний), що називається «на будь-який смак». У нас ви зможете придбати матеріали для виготовлення паркану (прасла для парканів, стовпи).

Фахівці, що працюють в компанії ТОВ «МеталлПермь», постійно аналізують ринок металопрокату, тому навіть самий вимогливий клієнт знайде все, що йому необхідно і в будь-якій кількості. Вся продукція сертифікована і прослужить вам багато років. Про вартість того чи іншого матеріалу ви можете дізнатися зателефонувавши в офіс до нас, або завантажити прайс-лист.

У разі необхідності зможемо здійснити порізку матеріалу. Якщо ви не впевнені в чомусь, наші фахівці допоможуть зробити вам необхідний розкрій. У нас також можна замовити і виготовити металоконструкції по кресленню клієнта.

Постійним покупцям наша компанія надає гнучку систему знижок та різні цікаві пропозиції. Адже ми розраховуємо на тривалу співпрацю. А багатющий досвід допомагає знайти найефективніші рішення в роботі з кожним покупцем, не залежно від величини замовлення. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте якісну продукцію за привабливою ціною, відмінне обслуговування. Наші працівники не дадуть вам приводу подумати, що ви неправильно вибрали компанію. А привабливі ціни, оперативність, висока якість продукції стануть підтвердженням.

Чому варто вибрати компанію ТОВ «МеталлПермь»

Причини, по яких варто обрати саме нас:

  • широкий асортимент чорного металопрокату;
  • привабливі ціни на всю продукцію;
  • швидка обробка замовлення колективом з багаторічним досвідом роботи;
  • сертифікати на всю продукцію;
  • зручний для клієнтів час роботи, надання консультацій у разі необхідності;
  • гнучка система знижок.

Так само ви можете розрахувати потрібну вам кількість металу на нашому калькуляторі онлайн

Короткий опис статті: продам металобрухт Завод «Метал-Перм» займається виготовленням виробів з чорного металопрокату, а так само нержавіючої сталі.

Джерело: Металопрокат Перм, виробництво і продаж металопрокату в Пермі. Арматура, труби, лист сталевий, швелер

Також ви можете прочитати