Продати металобрухт

Ми закуповуємо брухт кольорових металів, оптові закупівельні ціни

24.08.2015

Прийом брухту і відходів кольорових металів за високими цінами!


Сучасна компанія «Оланд-Трейд», яка успішно працює на вітчизняному ринку брухту кольорових металів з 1998-го року, займається заготівлею, переробкою і реалізацією. Більш ніж десятирічний досвід робіт з прийому брухту дозволив нам досконально вивчити сучасний вітчизняний ринок кольорових металів і зайняти гідне положення і вдячність більшості підприємств і організацій Росії.

На відміну від більшості конкуруючих вітчизняних компаній, які також, як і ми, здійснюють прийом брухту, заготівлю та переробку кольорових металів, ми розраховуємо на довгострокову співпрацю.

Основною сферою діяльності нашої компанії є скуповування лому кольорових металів. Прийом здійснюється на власних виробничих майданчиках. У нашому наявності криті склади, що дозволяють виробляти прийом і заготівлю від юридичних і фізичних осіб у великих обсягах.

Брухт кольорових металів являє собою різні матеріали, вироби, уламки обладнання, що прийшли в непридатність з різних причин або внаслідок виробничого браку.

До кольоровим металам відноситься більшість металів і сплавів крім заліза: алюміній, титан, свинець, мідь, бронза. На сьогоднішній день багато видобувні компанії підкреслюють збільшується споживання з кожним роком. Але, варто зазначити, що ресурси нашої планети обмежені. Вже зараз влада багатьох європейських і азіатських країн серйозно стурбовані гострим дефіцитом ресурсів. Що ж буде через 10-20 років?


Для того щоб критичний момент не настав і сучасні виробничі та технологічні галузі продовжували ефективно розвиватися на благо людства, необхідно вже сьогодні замислитися про те, наскільки раціонально використовуємо ми ресурси кольорових металів. Звичайно, ніхто не говорить про те, щоб припинити їх видобування з надр планети. Мова йде про доцільність прийому брухту та їх вторинної переробки.

Якщо раніше цьому питанню приділялося дуже мало уваги, то зараз прийому кольорового брухту приділяється пильна увага.

На брухт кольорових металів ціни формуються в залежності від ходу торгів на світових біржах, у слідстві цього можливий як зростання, так і падіння, ми інформуємо про це за раніше всіх клієнтів!

Компанія «Оланд-Трейд» одна з небагатьох вітчизняних компаній, які здійснюють прийом брухту і відходів кольорових металів на професійній основі. Ми купимо металобрухт, як побутового призначення, так і виробничого призначення, у нас можна продати брухт кольорових металів в будь-яких обсягах: різні елементи обладнання і прийшли в непридатність механізми, окремі фрагменти промислового та виробничого обладнання, кабельні відходи і мідна стружка. Це всього лише короткий перелік брухту, який приймається нашою компанією.

Перевага нашої компанії, що вигідно відрізняє нас від багатьох конкуруючих фірм, це взаємовигідні розрахунки. При необхідності, ми представляємо всі необхідні документи та сертифікати на здійснений прийом, і подальшу переробку брухту кольорових металів. Максимально вигідні ціни, наявність власного автотранспорту необхідної вантажопідйомності, індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, ось лише кілька характерних особливостей діяльності компанії «Оланд-Трейд».

Ви можете відвідати офіс нашої компанії прямо зараз або зателефонувати за вказаним телефоном. Консультанти нашої компанії готові надати Вам всю необхідну вам інформацію про прийом брухту кольорових металів. як проводяться розрахунки, в яких обсягах проводиться заготівля і т. д.

Ми чекаємо на Вас вже сьогодні!

Короткий опис статті: продати металобрухт

Джерело: Ми закуповуємо брухт кольорових металів, оптові закупівельні ціни, велика база

Також ви можете прочитати