Мідь мідний прокат для покрівлі, продаж покрівельної міді, ціни і асортимент, мідні заготовки.

14.08.2015

Мідь
Сортамент

Наша компанія реалізує мідний прокат у вигляді труб, фітингів, листових і сортових виробів. Широкий вибір типорозмірів, марок первинної міді або її сплавів. Серед них: АМФ, М1. М2. М3. Поставки цветнины здійснюються зі складу та під замовлення. Повністю забезпечуємо організації, оптових і роздрібних покупців необхідною продукцією. Продаж якісної міді загального і спеціального призначення. Вигідні ціни на мідь і кваліфіковані послуги по її обробці. Ми виконуємо гибку, шліфування, поздовжнє та поперечне різання листового прокату на сучасному обладнанні. Створення деталей і конструкцій з мідних заготовок за ескізами замовника. Повний розрахунок трудовитрат і вартості проекту, оформлення супроводжуючих документів. Упаковка і оперативна доставка товару по Москві, області і у віддалені регіони. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

М0б, М1, М2

Характеристики та виробництво

Мідь – м’який і пластичний метал жовто-червоного кольору. Відмітними властивостями міді є висока електрична та теплова провідність, опірність окислення і корозії. Для підвищення її фізико-технічних характеристик у сучасній металургії створюються ефективні сплави, легируемые різними металами і мінералами. До основних добавкам можна віднести алюміній, цинк, олово, фосфор, берилій, нікель, марганець і кремній.

Промислове виробництво міді засноване на вилуговуванні мідного колчедану і інших мінеральних сполук кислотними розчинами. З допомогою рафінування отримують метал з мінімальною кількістю сторонніх домішок. При взаємодії з киснем мідь покривається захисною оксидною плівкою, яка захищає поверхню металу від негативного впливу корозії. У зв’язку з тим, що запаси міді в земній корі обмежені, важливу роль відіграє вторинна переробка кольорового брухту шляхом термічного рафінування. Також це визначає її високу вартість у порівнянні з іншими кольоровими металами.

Застосування міді

Завдяки легкості механічної обробки використання міді почалося ще в далекому минулому. З роками область її застосування значно розширилась і охопила багато галузей сучасної промисловості. Зростаюча популярність мідного прокату забезпечена безліччю корисних властивостей цього металу.

Низький питомий опір дозволило міді стати основним матеріалом для створення кабелів і провідникових матеріалів нового покоління в електротехніці. Для громадського транспорту з неї виготовляють контактні дроти різного виду. Висока міцність мідних безшовних труб затребувана для транспортування рідин і газів. У будівництві з міді виготовляють покрівельні та водостічні системи, передове кліматичне обладнання. Вона застосовується в низькотемпературних науково-виробничих комплексах, прогресивних нанотехнологіях, друкарні, створення пам’ятників і лиття дзвонів.

Замовивши зараз у нас кольоровий прокат, Ви отримуєте:

  1. Можливість покупки у вигляді заготовок. оплачуючи тільки ту частину, яка Вам необхідна, не переплачуючи за все виріб.
  2. Для Москви – безкоштовну доставку в межах МКАД і 3-го транспортного кільця при замовленні на суму понад 250 тисяч рублів.
  3. Для Регіонів – безкоштовну доставку до будь-якої Транспортної компанії.
  4. Тепер залишити замовлення можна цілодобово – (495) 306-47-66. info@mpstar.ru
  5. Заїзд для клієнтів компанії «МетПромСтар» на територію складського комплексу – безкоштовний .

Регіональні термінали транспортних компаній дозволяють відвантажувати замовлений цветмет в Абакані, Архангельську, Астрахані, Барнаулі, Бєлгороді, Брянську, Володимирі, Волгограді, Воронежі, Єкатеринбурзі, Іжевську, Іркутську, Калузі, Краснодарі, Курську, Липецьку, Мурманську, Новосибірську, Орлі, Пензі, Пскові, Рязані, Самарі, Санкт-Петербурзі, Саратові, Смоленську, Тамбові, Твері, Тулі, Тюмені, Ульяновську, Уфі, Хабаровську, Челябінську, Ярославлі та інших містах Росії.

Короткий опис статті: мідь ціна Широкий асортимент мідного прокату. покрівельна мідь мідний прокат покрівля

Джерело: Мідь – мідний прокат для покрівлі, продаж покрівельної міді, ціни і асортимент, мідні заготовки.

Також ви можете прочитати