Мідь ціна

Мідь піднялася в ціні на скорочення прогнозу видобутку в Чилі

06.10.2015

Мідь піднялася в ціні на скорочення прогнозу видобутку в Чилі

Investing.com — У середу ціни на мідь відзначають зростання в мінливих торгах, оскільки побоювання з приводу перебоїв у поставках раніше сприяю котируванням.

Під час ранкових європейських торгів на підрозділі Comex Нью-Йоркської товарної біржі мідь із поставкою в ??травні піднялася в ціні на 0,3 цента, або на 0,09%, до позначки $2,766 за фунт.

Вдень раніше мідь виросла на 4,6 цента, або на 1,69%, до $2,763. Ф’ючерси, швидше за все, знайдуть підтримку на $2,693, мінімум 6 квітня, а опір на $2,831, максимумі того ж дня.

Чилійська державна комісія з міді Cochilco заявила у вівторок, що країна добуде 5,94 тонн міді в 2015 році порівняно з попередньою оцінкою в ??6,0 млн тонн.

Чилі видобуває близько третини міді в світі і є найбільшим у світі експортером металу.

Ціни на мідь добре підтримуються в останні місяці, оскільки перебої у видобутку руди в Чилі, Індонезії та Австралії змусили трейдерів переглянути прогнози на попит і пропозицію на ринку.

До недавньої серії перебоїв багато ринкові аналітики очікували, що видобуток міді в цьому році вперше за останні шість років перевищить попит. Однак тепер можливий дефіцит.

Ціни на промисловий метал зросли майже на 14% після досягнення 26 січня мінімуму $2,420.

Також на Comex ф’ючерси на золото з поставкою в ??червні опустилися на $1,40, або на 0,12%, до $1209,20 за тройську унцію, в той час як ф’ючерси на срібло з поставкою в ??травні подешевшали на 0,7 цента, або на 0,04%, до ціни $16,83 за унцію.

Індекс USD, який вимірює силу долара США проти кошика із шести основних валют, знизився на 0,55% до 97,71.

Інвестори фокусують увагу на протоколі останньої політичної зустрічі ФРС, публікація якого запланована на сьогодні. Учасники ринку планують отримати додаткові натяки на майбутній політичні курс центрального банку після того, як розчаровують дані по зайнятості, що вийшли в п’ятницю, підкреслили невизначеність щодо термінів підвищення ставки.

В п’ятницю Міністерство праці повідомило, що в березні в США було створено 126000 нових робочих місць, вдвічі менше, ніж у лютому, ставши найменшим приростом числа зайнятих грудня 2013 року.

Ціни на золото виросли майже на 6% після досягнення 17 березня попереднього мінімуму $1140,60, так як ознаки того, що економіка США значно уповільнила темпи зростання в першому кварталі, відновили очікування, що ФРС відстрочить підвищення ставки до кінця 2015 року.

Затримка в підвищенні процентних ставок, як правило, сприяє попиту на золото, оскільки знижується відносна вартість утримання металу, гарантуючи інвесторам підвищений прибуток.

Короткий опис статті: мідь ціна

Джерело: Мідь піднялася в ціні на скорочення прогнозу видобутку в Чилі

Також ви можете прочитати