Мідь лом ціна

Мідь. Препарати. Відгуки. Таблетки. Вміст у продуктах. Симптоми.

15.09.2015

Мінеральний компонент. Людство усвідомило важливість міді як металу з часів бронзового століття (бронза – це сплав міді та олова), коли з нього робили знаряддя і зброї. Але в якості поживного компонента, необхідного для здоров’я людини, його історія значно коротше. Тільки в 1966 р. вчені уперше документально підтвердили існування захворювання, що виникають при дефіциті міді.

Харчові джерела

Натуральне м’ясо, печінка, морепродукти, горіхи і насіння, вишня, какао.

Функції в організмі

Дефіцит міді буває рідко, якщо у людини є можливість нормально харчуватися; він наступає іноді у людей з білковою недостатністю (сильна анорексія або голодування), при синдромі мальабсорбції та в інших окремих випадках, коли білок втрачається через нирки. Мідь поряд із залізом бере участь у синтезі червоних кров’яних клітин; це основний компонент зовнішнього покриття нервових волокон колагену, основного структурного білка організму; мідь також відіграє важливу роль у продукуванні пігментів шкірних покривів.

Взаємодії

Алкоголь може посилити дефіцит міді.

Яєчний жовток може пов’язувати мідь у кишечнику і перешкоджати її засвоєнню.

Високий вміст в раціоні фруктози (компонент як фруктового, так і столового цукру) може внести вклад в дефіцит міді.

Залізо може зменшити здатність всмоктувати мідь.

Молібден збільшує втрату міді з сечею.

Фітати (зв’язуючі речовини зелених овочевих листя і злаків) можуть знизити здатність засвоювати мідь з їжі.

Додатковий прийом вітаміну С у високих дозах може знизити поглинання міді з їжі, якщо ви приймаєте вітамін С у складі їжі. Краще приймати вітамін С сам по собі.

Цинк в іонній формі може конкурувати з міддю за всмоктування з іонним каналам клітин. Якщо ж приймати мінеральні речовини в комплексній формі, дефіциту, спричиненого конкуренцією за всмоктування, не буде.

застосування

Як правило, якщо ви їсте їжу, багату міддю, ви забезпечуєте свою потребу в ній. В особливих випадках, якщо вам потрібна додаткова мідь, приймайте її у вигляді комплексної сполуки від 2 до 5 мг на день.

Симптоми недостатності

Часткове випадання волосся, анемія, висип, емфізема, стомлюваність, високий холестерин, часті інфекції, маленька кількість білих кров’яних клітин, депресія, порушення серцевого м’яза, остеопороз (тонкі, слабкі кістки).

Симптоми інтоксикації

М’язові і загальні болі, дратівливість і депресія (знову симптом, який зустрічається і при надлишку, і при недоліку міді).

Безпека застосування

За винятком досить рідких захворювань, при яких відбувається накопичення міді (хвороба Вільсона, наприклад), інтоксикація при харчовому прийомі міді надзвичайно рідкісна.

Поділіться цією сторінкою в своїх соціальних мережах, а також друкуйте, надсилайте листом і додайте в закладки!

Короткий опис статті: мідь лом ціна Вітамінний центр представляємо Вашій увазі кращі вітчизняні та зарубіжні вітаміни і полівітамінні комплекси з мінеральними добавками за дуже низькими цінами. Ви можете замовити їх по пошті через Інтернет! Мідь. Препарати. Відгуки. Таблетки. Вміст у продуктах. Симптоми. Нестача, дефіцит в організмі.

Джерело: Мідь. Препарати. Відгуки. Таблетки. Вміст у продуктах. Симптоми. Нестача, дефіцит в організмі.

Також ви можете прочитати