Мідь. Прийом брухту міді, ціни, купуємо брухт міді від 1 кг!

07.08.2015

Пункт прийому кольорових металів «Метал+» купує лом міді та сплави міді по наступним позиціям: контейнери і посуд, сантехнічні деталі і труби, мідний лист, смуга, дріт, радіатори, автомобільні частини, будівельні елементи та обладнання, відходи виробництва, прутки, мідний порошок та інше.

Мідь дуже поширений метал. який найбільш часто використовується в електричних приладах і сантехнічному обладнанні. Мідь – третій з провідних металів, після заліза і алюмінію, який найбільш часто піддають рециркуляції. Зростаючий ринок електроніки сприяє збільшенню використання міді. Одним з прикладів цього є автомобілебудування: 30 років тому сукупний зміст міді становило близько 13 -15,5 кг /авто, сьогодні цифри збільшилися до більш, ніж 22,7 кг в середньому. Сучасний «Боїнг 727″ містить близько 4тон міді. Мідь є одним з перших відомих металів, який люди почали використовувати ще в давнину: багато артефактів, які були знайдені при археологічних розкопках зроблені з бронзи (сплав міді з залізом).

Як правило, в більшості випадків сировинними матеріалами служать сплави: з’єднання одного або декількох металів з базовим. Мідь частіше використовують у чистому вигляді, ніж будь-який інший метал. Стійкість до корозії і висока електропровідність роблять мідь широко використовуваним матеріалом. Найбільш часто з міді виготовляють електричні дроти, водопровідні та опалювальні труби, системи кондиціонування, охолодження та опалення.

Мідь – метал, широко затребуваний в будівництві, при виготовленні елементів і деталей машин, для виготовлення електричних проводів і кабелів і т. д. Відновлення ресурсів міді – важливе завдання, тому прийом міді і її подальша переробка є важливим кроком до збереження та ощадливого використання природних ресурсів. Ми купуємо брухт міді як у приватних осіб, так і організацій .

  • ТОВ «Метал+» купить брухт міді в будь-якому обсязі. від одного кілограма і вище.
  • Оплата готівкою відразу по факту прийому брухту міді (або ін. металу).
  • ТОВ «Метал+» купує брухт міді та інших кольорових металів з доставкою нашим автотранспортом.

Короткий опис статті: мідь ціна Мідь. Прийом брухту міді ціни, купуємо брухт міді. мідь, купимо лом міді, купуємо брухт міді, куплю брухт міді, прийом міді, прийом міді ціни

Джерело: Мідь. Прийом брухту міді — ціни, купуємо брухт міді від 1 кг!

Також ви можете прочитати