Мідь ціна

Мідні труби і фітинги для опалення Київ . Купити мідні труби і

25.09.2015

Мідні труби і фітинги для опалення та водопостачання

Мідні труби KME Sanco жорсткі

Мідні труби KME Sanco м’які

Обладнання і засоби для монтажу

Мідь на цангах,Albertony,Comisa

Мідні труби і фітинги використовуються в системах комунікацій досить давно і чудово себе зарекомендували. Завдяки хорошій теплопровідності вони активно використовуються в системах опалення. Ви можете купити мідні труби і фітинги в Києві .

Їх можна використовувати для транспортування питної холодної та гарячої води, газу природного, скрапленого газу та палива.А також в системах опалення, дощових системах, системах кондиціонування і сонячних батареях.

Цікавий факт: при роботі у водопровідній системі мідні труби виділяють в транспортує воду невелику кількість міді. Міді властиво надавати благотворний вплив на організм людини.

Цей елемент впливає на рівень гемоглобіну в крові, міцність кісток, якість травлення і колір шкіри. відомі також бактерицидні властивості міді.

Крім перерахованих вище особливостей мідні труби і фітинги мають наступні переваги:

1. з’єднання мідних труб найкраще робити за допомогою обтискних фітингів з міді або зварюванням.

2. вартість неізольованої мідної труби, як правило, нижче труб з інших матеріалів.

3. розвальцьовування таких труб досить проста.

4. зварювання труб з міді не представляє складнощів і коштує дуже недорого

5. розводка трубопроводів з мідних труб виконується без проблем за рахунок великого вибору мідних фітингів.

6. тривалий термін служби

7. високий коефіцієнт теплопровідності. За рахунок цього їх активно використовують в опалювальних системах. Однак в інших системах слід застосовувати ізоляційні матеріали.

8. не виділяють в транспортує воду ніяких шкідливих речовин.

9. висока стійкість до корозії, впливу ультрафіолетових променів і перепадів температур.

10. їх можна багаторазово переплавляти без втрати всіх якостей і властивостей.

11. є інгібітором росту шкідливих бактерій та мікроорганізмів.

12. за рахунок еластичності матеріалу труби з міді при застиганні у них води деформуються без розривів.

13. максимально допустима температура використання становить аж 250°C

Активне використання мідних труб і фітингів при монтажі водопровідних систем в Європі запровадила моду на них і в нашій країні. Все більше число українських споживачів віддають переваги в їх користь. Така популярність обумовлена ще і тим фактом, що мідь стійка до найбільш часто використовуваним засобом для дезінфекції – хлору.

Проте за рахунок схильності мідних труб електрохімічної корозії їх використання у водопровідних мережах великих міст України небажано. Зате вони ідеально підходять для установки в автономних комунікаційних системах. Однак необхідно враховувати, що міді слід уникати прямого контакту з алюмінієм.

Це стосується в першу чергу систем опалення на основі мідних труб і алюмінієвих радіаторів. Так як в агресивному середовищі контакт цих металів призводить до хімічної реакції, що тягне за собою підвищене газоутворення. І як наслідок радіатор опалення може просто розірвати.

Щоб уникнути небажаних наслідків фахівці рекомендують роз’єднувати ці метали за допомогою пластикових або сталевих фітингів, а також оснащувати радіатори газоспускными клапанами. З естетичної точки зору мідні труби і фітинги привабливі ще й тим, що з роками вони набувають приємний колір, який може привнести родзинку в інтер’єр приміщення.

На закінчення хотілося б відзначити, що труби і фітинги з міді при правильно спроектованій системі комунікацій і правильному підключенні і експлуатації прослужать вам безаварійно протягом десятиліть, а то й століть.

Є питання щодо вибору мідних труб і фітингів?

Телефонуйте: (044)221 40 19 або (098)448 86 50

Короткий опис статті: мідь ціна Мідні труби і фітинги використовуються в системах комунікацій досить давно і чудово себе зарекомендували. Завдяки хорошій теплопровідності вони активно використовуються в системах опалення. Ви можете купити мідні труби і фітинги у Києві Мідні труби і фітинги

Джерело: Мідні труби для опалення та фітинги Київ | Купити мідні труби і фітинги в Києві

Також ви можете прочитати