Мідь ціна

Мідний лист, купити листову мідь за низькою ціною

12.09.2015

Мідний лист — купити уроздріб і оптом в «Магазині металу»

«Магазин металу» є одним з провідних постачальників кольорового металопрокату на ринок. В даному розділі сайту ви можете замовити лист мідний, ціна виробів Вас приємно здивує!

Мідні листи займають особливе становище на ринку металопрокату. Листова мідь володіє безліччю корисних властивостей, які роблять її одним з найбільш затребуваних матеріалів:

 • висока міцність;
 • пластичність;
 • невелика вага;
 • опірність агресивним середах;
 • стійкість до високих температур;
 • хороша електропровідність;
 • стійкість до впливу вологи;
 • легкість в обробці;
 • зручність монтажу;
 • екологічність;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • тривалий термін служби.

Листова мідь знайшла широке застосування в покритті покрівлі, а також в якості декоративного елемента у внутрішній і зовнішній обробці будівель. Мідні листи чудово поєднуються з багатьма іншими матеріалами, так як мідь не є хімічно активним компонентом. Також мідь — хороший теплопровідник (рівень теплопровідності залежить від чистоти сплаву).

Мідний лист буває двох видів: холоднокатаний та гарячекатаний. Перший вид характеризується як лист нормальної точності або ж лист підвищеної точності.

Ви маєте можливість придбати листову мідь високої якості в нашому магазині.

Листова мідь — ціна

На сайті «Магазину металу» в широкому асортименті представлена мідь листова, ціна на яку набагато нижче, ніж у інших постачальників. Ми співпрацюємо з надійними виробниками металопрокату, тому гарантуємо, що замовлена в нашій компанії продукція бездоганно прослужить не один десяток років.

Мідь листова, купити яку ви можете в нашому електронному каталозі, продається оптом і в роздріб. Один з принципів роботи «Магазину металу» — індивідуальний підхід до кожного клієнта незалежно від обсягу замовлення, тому будь-який покупець може бути впевнений у тому, що з нашою допомогою зможе придбати саме те, що потрібно для виконання конкретних завдань.

Пропонований металопрокат (в його числі і листова мідь) купити можна, навіть не виїжджаючи з будинку або офісу — достатньо зателефонувати нам або заповнити наявну на сайті форму замовлення. Чимала перевага «Магазину металу» — оперативна доставка, тому ви отримаєте замовлений товар у максимально стислі терміни.

Якщо ви вирішили купити мідний лист, ціна оптових партій може бути уточнена у прайсі або у наших менеджерів, оскільки загальна вартість замовлення буде залежати від обсягу продукції, що купується. У нас передбачена гнучка система знижок, тому ви не будете розчаровані цінами.

Купити мідь в «Магазині металу» — значить придбати необхідний матеріал без зайвих проблем. При утрудненнях з самостійним вибором телефонуйте! Кваліфіковані співробітники нашої компанії із задоволенням допоможуть порадою. У нас найкращі мідні листи можна купити за дуже вигідною ціною.

Короткий опис статті: мідь ціна Продаж мідного листа листової міді ✔низькими цінами в Магазині Металу №❶. Широкий асортимент, розпродаж міді, знижки. Завжди на зв’язку: ☎ 8 (495)764-90-77, ☎ 8 (926)564-89-25. магазин металу №1

Джерело: Мідний лист, купити листову мідь за низькою ціною

Також ви можете прочитати