Здати машину на металобрухт

Міліціонери здавали чужі машини на металобрухт

26.07.2015

Пошук

В Тольятті затримано двох міліціонерів, які викрадали і здавали на металобрухт старі «Жигулі». Власникам легковиків співробітники ГУВС пояснювали, що виконують програму з очищення міста від старих машин.

Як повідомляє РІА «Самара», тепер вже колишні співробітники Тольяттінського філії навчального центру ГУВС Самарської області – прапорщик міліції Олександр Федоренко, який працював старшим курсу стройовій частині, та водій-працівник 3-го класу госпчастини сержант Едуард Бійців – восени цього року, будучи на службі, викрадали старі машини і здавали їх на металобрухт.

За даними слідства, вдень 9 вересня зловмисники тросом підчепили «ВАЗ-2102» до машини Федоренкова, а за кермо чужої «двійки» посадили випадкового перехожого. Легковик правоохоронці відбуксирували в один з металлоприемников і отримали за неї близько 3 тис. рублів. На наступний день шахраї пригледіли в цьому ж дворі «копійку» і «сімку». Вони найняли водія «КамаЗА», пристосованого для вантаження і перевезення машин. Коли ж шофер вантажив здобич на подвір’я вибігли господарі.

Міліціонери заявили, що вивозять авто, виконуючи програму по очищенню міста від безпритульних машин, і для більшої ваги показали якийсь листок з машинописним текстом, нібито підтверджує їх повноваження. Порекомендувавши опешившим автовласникам з усіма питаннями звертатися в МРЕВ ДАІ, Федоренко з Бойцовим здали їх майно в той же приймальний пункт за 6 тис. з невеликим. Власники «копійки» і «сімки» з’явилися в МРЕВ, де переконалися, що стали жертвами шахраїв. Оскільки викрадачі були у формі, вони звернулися в міліцейське УСБ.

За словами старшого помічника керівника слідчого відділу по місту Тольятті СК при прокуратурі РФ Наталії Ангиповой, обчислити Федоренкова і Бойцова оперативникам не склало праці – викрадене вони здали за власними документами. У металлоприемнике знайшли стислі пресом авто з розплющеними номерами. Зараз підозрювані звільнилися з міліції. За викрадення автомобіля «ВАЗ-2102» їх звинуватили в крадіжці, за вивезення інших машин – у шахрайстві. Крім того, їм інкримінується перевищення посадових повноважень.

За деякими даними, шахраї здали на металобрухт шість автомобілів. Однак слідство припускає, що таких фактів було більше. Як би те ні було, затримані вже звільнені з органів, і їм загрожують реальні терміни.

Короткий опис статті: здати машину на металобрухт Legion SPb MC — Мотоклуб legion, moto, мото, мотоклуб, клуб, мотоцикли, мотодвиджение, байк, байкер, bike

Джерело: Міліціонери здавали чужі машини на металобрухт

Також ви можете прочитати