Ліцензія на металобрухт

Митні мита розмір митне оформлення розмитнення

30.09.2015

мита

Запитання: Питання хочу задати наступне, хочу ввезти в Росію 5 мотоциклів G-max racer 50cc, вага кожного 130 кг. Як буде розраховуватися мито і є як-би «знижки» на партію, в загальному цікавлять цифри, варто везти кілька або ж різниці немає в ввезенні однієї одиниці. Заздалегідь спасибі

Відповідь: мито розраховується від вартості партії товару. Тому, знижки Ви можете отримати тільки у продавця при купівлі більшої кількості. Мито це впливати не буде. Сума митних платежів буде розраховуватися від інвойсної вартості товару.

Запитання: Ситуація наступна, необхідно привезти з Молдавії автотранспортом чорнослив(0813200000), ставка ввізного мита — 10. Припустимо ціна за партію+доставка та ін. — 100 у.е. митні платежі складуть: (100у.е. + 10% Ставка ВТП) * 0,18 ПДВ + (100у.е. * 0,1 Ставка ВТП) = 29,8 у.е. в даному випадку, тобто 29,8% від загальної вартості, не рахуючи витрат на брокерів та ін. Я правильно Вас зрозумів? Можливо при розмитненні товару з молдови (кол.СНД) є якісь спрощення?

Відповідь: код Вашого чорносливу за ТН ЗЕД 0813200000 мита на цей товар, що походить з Молдавії, ні ( Наказ ГТК РФ № 1539 від 25.12.2003 ) Однак, треба мати документ про походження товару, фітосанітарний сертифікат, санепід висновок. Платити будете тільки ПДВ 18%.

Запитання: Олександр Михайлович! Наша фірма (Росія) планує закупити 3000кг водоемульсійною фарби в Китаї. Будь ласка, підкажіть, скільки в цьому випадку складуть витрати за всіма митними платежами, якщо фарба коштує 2 долари за кг? Дякую за відповідь.

Відповідь: можу більш або менш точно сказати, що зазначений Вами товар входить у групу 32 ТН ЗЕД РФ. Точніше визначити неможливо, оскільки немає точного складу цього барвника. У більшості випадків мито на барвники становить 5% від митної вартості, ПДВ завжди 18%. Таким чином, з 6000 доларів Ви повинні будете заплатити близько 1500 доларів митних платежів, але це дуже неточно так як мені невідомий нижня межа митної вартості барвників прийнятий у тієї митниці, де Ви збираєтеся проходити митне оформлення, а також тариф за митне оформлення у того брокера, послугами якого Ви будете користуватися. З урахуванням необхідності отримання сертифіката відповідності і того, що кількість необхідного Вам барвника не велике, Вам простіше і дешевше купити фарбу тут у оптового продавця.

Запитання: Доброго дня Прошу Вас проконсультувати ми (юридична особа) хочемо купувати в Туреччині мармур, різних розмірів. Питання: Скільки буде коштувати розмитнення та сертифікація (Скільки відсотків від вартості товару, що вивозиться?) Чи це залежить від ваги? Заздалегідь велике Вам спасибі.

Відповідь: мармур входить до товарної позиції 2515 ТН ЗЕД РФ. Мито на дану позицію у всіх випадках 5%, ПДВ 18%. Коли будете знати вартість партії товару, зможете розрахувати належні митні платежі.

Запитання: Шановний Олександр Михайлович.хотілося б задати питання:які мита існують на ввезення до Росії з Сербії великої партії велосипедів?

Відповідь: незалежно від країни походження мито на велосипеди 20%, ПДВ 18%. Про те, як розрахувати митні платежі, читайте на сайті.

Запитання: Добрий день! Хочемо почати завозити меблі і предмети інтер’єру з Франції як ТОВ. Митні платежі вважаються за 1 кг або є прохідні ціни на меблі? Які сертифткаты треба надавати при митному очищенні? Заздалегідь дякую.

Відповідь: на меблі митний тариф встановлює комбіновану ставку мита. Відсоток вартості, але не нижче певної суми з кг. Крім цього існує система СУР ( система управління ризиками ), в якій митниця встановлює нижню межу можливої вартості. Вам в будь-якому випадку треба звертатися до митному брокеру. Звертайтеся, подробиці він роз’яснить.

Запитання: Шановний Олександр Михайлович! Розкажіть, будь ласка, чому в наш час зміст митних платежів? Я розумію, що досить давно, таким чином взъимался податок з торговців, оскільки касових апаратів в той час не було і було набагато простіше врахувати відразу партію товару і взяти податок з партії, а не з кожного продажу.

Я також розумію сенс мит як засобу захисту локальних виробників, але лише з точки зору спокою народу — нерозумно вирощувати банани за полярним колом і на цій підставі обкладати митом африканські. Робота митниці щодо запобігання ввезення сміття, небезпечних або заборонених речовин також абсолютно виправдана.

А в чому з Вашої точки зору сенс мита на ввезений товар, який не виробляється в країні ввозу, при тому, що імпортер тупо включає мито в ціну, яку зрештою платить роздрібний покупець? При тому, що покупець платить ще й прибутковий податок із зарплати, а так само ПДВ при покупці? Для мене так само очевидно, що з-за кордону, в основному, ввозяться предмети із кращим поєднанням ціна/якість або продукти технологій, відсутні або недосяжні в країні ввезення — інакше вони не знайшли свого покупця.

чи Не вважаєте Ви мита просто завуальованою формою додаткового прибуткового податку на громадян, а враховуючи, що малозабезпечені категорії громадян рідко їздять за кордон і купують імпортні товари, виходить, що мито — податок на доходи людей, що живуть вище прожиточого мінімуму? І як наслідок — стимул «не намагайся жити краще — будь як всі»? Мені дійсно цікава Ваша думка. Спасибі.

Відповідь: Питання, звичайно, цікаве, але часу мало, то не ясний був формат відповіді. Дисертацію я писати не буду, просто відповім на поставлені питання по порядку.

мита виникли давним давно. В Ермітажі зберігається Пальмірський митний тариф. Чотири або три кам’яні плити, на яких вибиті ставки за товари. Датується ця старовину мало не чотирьом тисячам років. В одній з книжок прочитав, що Карфаген упав через непомірно високих митних мит, що призвело до розквіту контрабанди, спорожніння скарбниці і т. д. Загальновідомо, що серед апостолів були і митарі, тобто митники.

Але це так історія. У середні століття мита були більше схожі на бандитські побори. Пам’ятайте феодальну роздробленість. Пройшов по моїй землі, і голову тобі не відірвали — плати. В’їжджаєш в місто з товаром — плати за використання інфраструктури. Взагалі логічно. Городяни місто будували, гроші витрачали, треба окупати витрати. До речі, був у Росії період, коли для роботи в митницю направляли своїх представників гільдії купців.

Так ось про сучасних мита. Вважається що мито та ПДВ застосовуються для регулювання зовнішньої торгівлі і захисту внутрішньої економіки. У загальному і цілому ця функція виконується. У нас встановлені імпортні мита на ввезені промислові товари експортні на вивозиться сировина. Принципово регулювання працює. Високі мита на товари, зокрема автомобілі, призвели до будівництва автомобільних і інших заводів. Якщо б Уряд спромігся тримати низькі ціни на джерела енергії ( електрика, газ, нафта ) всередині країни, то цих заводів було б більше і економіка була. Однак, в деяких сферах покращення все ж таки відбулися. Я порівнюю початок 90-х, а саме в той період Єльцин обнулив всі імпортні мита, і нинішній період. Тоді всі товари в магазинах і на лотках були імпортні. Зараз багато чого вже місцевого виробництва. Зауважте, що навіть якщо на товар висить імпортна мітка, часто це продукт місцевої фабрики. Половина, а може і більше товарів, які продаються в ІКЕЇ вироблена в Росії, італійська взуття виробляється в Росії чи Китаї. Німецькі та італійські костюми теж зроблені на вітчизняних фабриках. Тільки дурні купують імпортне пиво і мінеральну воду. Пам’ятайте ніжки Буша, де вони? Воно зрозуміло на початку 90-х економіка впала товарів не було і треба було заповнити полиці, що і було зроблено. Я, до речі, виступав тоді проти обнулення. По-моєму, краще було б знизити хоча б до одного відсотка, але не обнуляти. Була реальна можливість ліквідувати механізм їх збору. Слава богу обійшлося. Так от повернемося до баранів. В першу чергу функція регулююча й захисна. Зауважте, що мита досить часто змінюються, на деякі товари знижуються, на деякі ростуть.

У теж час держава використовує їх для наповнення казни, тобто бюджету. У минулому році митниця дала бюджету 51% грошей, в цьому році планує дати 54%. ФМС пишається цими цифрами, на мене вони наводять жах. Адже це свідчить про те, що економіки як не було, так і немає.

Таким чином, ми з Вами виявили безліч функцій мита. Тариф складний інструмент, на чай ( наприклад ) мито не висока, якщо він в мішках, а якщо він фасований то вище. Це стимулює організацію чаєрозважувальних фабрик. На банани, до речі, мито теж не дуже висока. У цьому випадку мито носить тільки фіскальний характер. До речі, по частині ввезення сміття. Я б на машини б/у мито не підвищував, а запровадив спеціальний збір на утилізацію. Ввозиш машину старше трьох років заплати збір за утилізацію. А ці гроші можна було б використовувати для стимулювання попиту.

Тепер про «завуальований» податок на громадян. Не такий вже він і «завуальований». Так за все розплачується народ, при чому саме самий неимущий народ. Люди, які не мають грошей на поїздку за кордон, всі купують в магазинах, де крім мит і іншого вони відшкодовують продавцю всі його витрати. А ось люди заможніші мають можливість безмитно ввезти товарів на суму 65000 рублів. Зауважте, багато наші багатії мають на руці досить дорогі годинники, як правило вони куплені за кордоном. Мито за них ніхто не платив. Теж стосується і ювелірних виробів, які вони купують своїм дружинам. Деякі не дуже бідні громадяни їздять в сусідню кордон за одягом і навіть за продуктами. Бідним це не під силу.

Так що у всіх країнах, за всі витівки держави розплачується тільки простий народ. Так вже світ влаштований. Бажаю Вам успіхів, Пучків А. М.

Запитання: Добрий день, Олександр Михайлович. Скажіть будь ласка, я хочу возити золото з Гани в комерційних цілях. Скільки відсотків буде складати мито, ПДВ і акциз на ввезене золото. І які догументы необхідні для цього. Обсяг поставок: 2-3 рази в місяць по 10-20 кг Заздалегідь дякую.

Відповідь: За ТН ЗЕД код товару 7108, далі цифри різні в залежності від форми золота. Пластини, зливки і т. д. Мито 20%, ПДВ -18%, акцизу немає. В деяких випадках потрібна ліцензія на ввезення.

Величезне спасибі Вам, генерал Пучків.

Будьте ласкаві уточнити в яких випадках потрібна ліцензія на ввезення і з якою суму береться мито і пдв.

Запитання: Я хочу ввезти як юридична особа. закупівельна ціна золота — 100 у.е. за 1 кг(наприклад)+ перевезення 50 у.е. Золото у вигляді порошку 999.9 проби. Тобто зі 150 у.е. береться мито 20% + пдв 18%. Разом растоможка обійдеться в 57.е. Скажіть, будь ласка, я правильно зрозумів?

Відповідь: Формула платежів не зовсім така. Вартість товару+всі витрати по доставці,включаючи страховку= митна вартість товару. Вираховуємо мито 20%. Складаємо митну вартість+суму мита і від цієї суми вважаємо ПДВ 18%.Крім іншого є митні збори за митне оформлення залежать від вартості всієї партії товару. Крім митних платежів Ви заплатите митному брокеру за виробництво ВМД та її проведення. Ціна договірна. Можливі й інші додаткові витрати. Ліцензія у Вашому випадку не вимагається Наказ ГТК №150 від 19.03.1996 року.

Запитання: перепрошую за настирливість, але після прочитання рекомендованої стаття виникли кілька питань. Середня ціна в Росії за унцію 830 доларів, тоді як ми в Гані купуємо за 280 доларів за унцію. Питання. Буде ціна ввезеного золота вважатися демпінговою ціною? Питання. Так як у нас не буде зовнішньоторговельного договору купівлі-продажу, то ТС буде визначена за понктам 2-6. «При неможливості визначення митної вартості із застосуванням методу за вартістю угоди з ввезеними товарами (метод 1) митна вартість визначається з використанням методів 2-6 (за вартістю операції з ідентичними товарами; за вартістю угоди з однорідними товарами; на основі методу віднімання; методу складання; або резервного методу)» — де можна подивитися ТЗ з ідентичними та однорідними товарами?

Відповідь: Демпінгової митна вартість рівна 280 доларів вважатися не буде з тієї простої причини, що за такої вартості Вам золото не випустять. Вартість буде дійсно визначатися іншими методами, тим більше що і угоди немає і документів немає. Швидше за все митниця скористається даними міжнародної біржі. Тому дивіться в Інтернеті ціни на Лондонській і Нью-Йоркській біржі і плюс до неї вартість доставки, включаючи страховку.

Запитання: Як розраховується ставка за митне очищення вантажу запчастин до тракторної і екскаваторної техніки вагою 6095 кг приїжджає з Польщі в РФ?

Відповідь: Мене не покидає відчуття, що я вже відповідав на цей або подібний питання. У будь-якому випадку повторю. При ввезенні будь-яких товарів в Російську Федерацію стягуються митні платежі. До них ставляться. мито, ПДВ, плата за митне оформлення, для підакцизних товарів акциз. Мито не розраховується.

Ставка зазначена у Митному тарифі РФ у відповідності з кодом товару. Для різних тракторів ставка ранится від 5 до 15% від вартості товару. ПДВ завжди (майже) 18% і розраховується від суми вартості товару та суми нарахованої мита. Плата за митне оформлення залежить від вартості партії товару. Крім платежів до бюджету Вас чекає оплата послуг перевізника та митного брокера.

Запитання: підлягають обов’язковому акцизу тютюнові відходи та які види тютюну не обкладаються акцизом

Відповідь: Тютюн у вигляді сировини, як і тютюнові відходи акцизом не оподатковуються. Мито 5%, ПДВ 18%.

Запитання: Існує мито на ввезення в РФ лісу — дошка з тика.Де подивитися.

Відповідь: Мито на ввезення пиломатеріалів з тика само як і з інших порід дерева становить 15% від вартості товару.

Всі мита затверджуються Постановами уряду і зведені в Митний Тариф Російської Федерації. Крім цього справляється ПДВ у розмірі 18% від суми митної вартості та нарахованої мита. А також плата за митне оформлення.

Запитання: Шановний Олександр Михайлович! Яка ставка вивізних мит на брухт чорних металів діє в даний момент? Чи існують якісь обмеження на експорт чорного брухту? Передбачається підвищення експортного мита? Якщо так, то яке? Заздалегідь спасибі!

Відповідь: Код чорного металобрухту 7204 і далі в залежності від якісного складу. Мито при вивезенні 15%, але не мнее 15 євро за тонну. В окремих випадках вимагається ліцензування ( при наявності різних домішок ). Уточнити мито можна в Постанові Уряду № 795 від 23.12.2006.

Можливість підвищення вивізного мита можна виключити на період кризи, а ось коли почнеться підйом металургії, то можуть і підвищити.

Короткий опис статті: ліцензія на металобрухт мита розмір митне оформлення розмитнення мита розмір митне оформлення розмитнення

Джерело: мита розмір митне оформлення розмитнення

Також ви можете прочитати