Різне

На повному ходу в унітаз поїзда лом

29.09.2015

найпопулярніше за 7 днів

Це питання, порушене одного разу, бентежило багатьох. Спочатку, ми разом зі знайомим залізничником Євгеном Баргиным травили байки на цей рахунок і весело сміялися під час застілля над здивованими гостями. Потім хтось всерйоз дорікнув його за ненауковий підхід, і потрібен доказ, що станеться страшне. Що справді станеться щось.

— Що, вип’ємо перед польотом? — запитав він, щосили хлебая самогонку.

П’яний проводниик в принципі не так небезпечний, як п’яний машиніст, але коли на душу взяв алкоголь і машиніст, мені стало моторошно, і я теж випив склянку.

Рафаїл Степаненко завів мотор. Склад рушив так, що заскрежетали проскальзывающие диски. Маневровий тепловоз зумів розігнатися тільки до сімдесяти кілометрів на годину, хоча за суб’єктивними відчуттями були всі сто сорок.

— Ну. З Богом. — перехрестився Євген, закладаючи в дальняк держак від лопати і натискаючи педаль.

Почувся тріск. Провідник зігнувся від удару педаллю по нозі. Щось загриміло під підлогою і стихло.

— Пронесло, — я витер піт з чола і чекав самого страшного.

— А тепер! — промовив зраділий і увійшов в роль великого випробувача Баргин. — Наш смертельно небезпечний номер! Кидання брухту в унітаз поїзда на повному ходу.

Я вийшов з сортиру і встав в прорізі одного з купе. Женьок вклав лом в унітаз, відійшов до дверей туалету. Тепер замість того, щоб натиснути на педаль, він ударив по ній обрізком труби.

Пролунав страшний грім, наче кілька десятків автомашин зіткнулися один з одним на повному ходу. Вагон затрясло, закачало, тріщали підлоги, все гриміло і вібрувало. Завищали гальмівні колодки, і склад почав зупинку. Мої ноги боліли, бо знизу я отримував методичні удари від подпрыгивающего вагона. Баргин все це час забористо матюкався, тримаючись за столик у купе.

— Обійшлося. — закричав я, коли потяг смерті нарешті зупинився.

— Твою матір, могли і піти під укіс! — Женька нарешті протверезів.

— Ну що, природознавці, живі? — запитав відважний Рафаїл Степаненко, влізаючи в тамбур.

При огляді туалету, ми виявили, що унітаз розколовся, пара кріпильних вушок зламалася, інші повивертало з болтами. Педаль випала з ущелини і погнута валялася поруч.

Зате найголовніший сюрприз нас чекав при виході з вагона. Один колісний диск на задній платформі деформувався, сусіднього з ним взагалі не було на місці стирчав тільки повисла, ремінь генератора.

Кілька бетонних шпал раскрошилось, рейки по тій стороні, де проїхало деформований колесо, нагадували гігантський напилок — все в насечках і вибоїнах. Загальна сума збитків, завданих залізниці, склала мільйон рублів. Але розгляду не відбулося. Ми, всі разом, дружно, замазали шпали цементним розчином, закрутили міцніше рейки, аварійний вагон повернули в глухий кут. Взагалі кажучи, він вже як мінімум десять років не експлуатувався, тому нікому не було діла до його несправності. Лому, до речі, так і не знайшли.

(C)

Короткий опис статті: лом Що буде якщо в унітаз поїзда кинути лом на повному ходу унітаз, машиніст вагона, Степаненко, педаль, ділянка, щоб, рейки, труби, коли станеться, тепловоз, тільки, склад, запитав, знайшли, лопати, туалету, Баргин, Рафаїл

Джерело: На повному ходу в унітаз поїзда лом

Також ви можете прочитати