Здати машину на металобрухт

Неповнолітній зловмисник здавав машини на металобрухт, Волга Ньюс

19.08.2015

Неповнолітній зловмисник здавав машини на металобрухт — Волга Ньюс © 2015

Неповнолітній зловмисник здавав машини на металобрухт

Слідчим управлінням при УВС Центрального району розслідується незвичайне кримінальну справу. Його фігурантом є 18-річний тольяттинец Олександр, який відзначив своє повноліття 1 січня 2011 року. За словами інспектора по роботі зі ЗМІ ЦРУВД Луїзи Камаевой, незважаючи на юний вік, підліток вже неабияк набив руку в кримінальних справах і навіть встиг побувати в колонії за крадіжку.

він Звільнився умовно-достроково в вересні минулого року. Але перебування в неволі нітрохи не виправило юнака, а зробив лише спритнішим. Свою першу аферу він провернув вже через місяць після відсидки.

Як встановило слідство, 9 жовтня біля будинку № 137 по вулиці Миру, спритник помітив автомобіль ВАЗ-2108 і вирішив здати його на металобрухт, щоб виручити трохи грошей. Причому відбуксирувати машину до місця призначення він намірився за допомогою таксі. Зупинений їм водій почав цікавитися законністю транспортування і попросив показати документи на машину. Але Олександр ввів його в оману, сказавши, що папери на автомобіль незабаром привезуть приятелі. Цього таксистові виявилося достатньо, і він взявся за справу.

Опинившись у пункті прийому металобрухту, хлопець здав машину за усною домовленістю за 1,5 тис рублів.

У грудні Олександр продав квартири власних батьків телевізор і мобільний телефон. Виявивши пропажу, батьки написали заяву в міліцію. Правоохоронці викликали підозрюваного порядком на бесіду. Але Олександра це нітрохи не обтяжувало, і напередодні візиту в міліцію він вирішив здати в металобрухт ще одну машину.

Вибір злодюжки упав на автомобіль ВАЗ-2107, припаркованого на вулиці Індустріальній в Центральному районі. Спочатку юнак хотів викрасти легковик своїм ходом. Він розбив скло водійських дверей, заліз в салон, але запустити двигун не зміг. Тоді Олександр не посоромився викликати автоевакуатор. Проте водій навантажувача вимагав документи на машину. Юнак почав брехати, що їх ось-ось підвезуть друзі, але водій стояв на своєму.

Легковика з розбитим склом і автоевакуатор привернули увагу проїжджали повз співробітників ДАІ Центрального району. Розібравшись у ситуації, міліціонери затримали крадія. За замах на крадіжку було порушено кримінальну справу, а під час слідства до нього додався епізод з крадіжкою речей з батьківського дому і епізод зі здачею в металобрухт автомобіля ВАЗ-2108.

«Підозрюваний вже заарештований, — підкреслила Луїза Камаєва, — і зараз його перевіряють на причетність до інших схожих злочинів, так як заяв про зниклих машинах в міліції є чимало».

Короткий опис статті: здати машину на металобрухт Слідчим управлінням при УВС Центрального району розслідується незвичайне кримінальну справу. Його фігурантом є 18-річний тольяттинец Олександр, який відзначив своє повноліття 1 січня 2011 року…

Джерело:
Неповнолітній зловмисник здавав машини на металобрухт — Волга Ньюс © 2015

Також ви можете прочитати