Здача металобрухту

Новини RosInvest.Com: У Кабміні зазіхнули на доходи фізосіб від

13.08.2015

В Кабміні зазіхнули на доходи фізосіб від здачі брухту

Четвер, 6 червня 2013 р.

Слідкуйте за нами в ВКонтакте . Facebook ‘e Twitter ‘e

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді включити в базу оподаткування доходи фізичних осіб, отриманих від здачі брухту чорних, кольорових металів, включаючи лом електричних акумуляторів. Про це йдеться в проекті закону № 2205а, зареєстрованому в Раді 4 червня.

У пояснювальній записці зазначається, що законопроектом пропонується запровадження оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходу, отриманого за зданий брухт чорних металів, кольорових металів, включаючи лом електричних акумуляторів, що буде сприяти реалізації принципу соціальної справедливості в оподаткуванні, шляхом внесення відповідних змін до Податкового кодексу.

Також пропонується доповнення проекту акта положенням про внесення відповідної зміни до Податкового кодексу, щодо обов’язку податкового агента щодо утримання податку на доходи фізичних осіб з суми доходу, отриманого платником податку за зданий (проданий) ним брухт чорних та кольорових металів, включаючи лом електричних акумуляторів.

Як повідомлялося, раніше Кабмін вже пропонував парламенту включити в базу оподаткування доходи фізичних осіб, отриманих від здачі брухту чорних металів, при цьому в грудні 2012 року зазначений законопроект був відкликаний.

Слідкуйте за нами в ВКонтакте . Facebook ‘e Twitter ‘e

Короткий опис статті: здача металобрухту Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді включити в базу оподаткування доходи фізичних осіб, отриманих від здачі брухту чорних, кольорових металів, … В Кабміні зазіхнули на доходи фізосіб від здачі брухту

Джерело: Новини RosInvest.Com: У Кабміні зазіхнули на доходи фізосіб від здачі брухту

Також ви можете прочитати