Металобрухт

Переробка та утилізація лому, ціна 1 кг металу, вивезення металобрухту

13.09.2015

Металобрухт

Переробка чорних і кольорових металів

Металобрухт є не просто вторинним, а стратегічним сировиною для вітчизняної металообробної промисловості. Він, з одного боку, дозволяє економити исчерпывающиеся природні ресурси, а з іншого, — істотно скоротити заводські витрати на видобуток руди і подальшу її підготовку до плавлення металів. Щорічно в Росії утворюється близько 40 млн тонн металевих відходів. Ця цифра цілком може покрити потреби металургійних підприємств у сировині. Тому в даний час з усіх видів організацій, що працюють із вторинними ресурсами, тільки пункти прийому металобрухту мають постійний попит як виробничих підприємств, так і у населення.

Що таке металобрухт

Металобрухтом називають різноманітні вироби і конструкції з різних металів, що прийшли в непридатність, але придатні для повторної переробки. При цьому виділяють прийом кольорового металобрухту і прийом чорного металобрухту. До лому кольорових металів відноситься мідь і її сплави (латунь, бронза), алюміній і сплави з нього, титан, магній і свинець. Це можуть бути як відходи виробництв, компоненти побутових приладів, так і металовмісні деталі літаків, кораблів, автомобілів. Брухт чорних металів представляють сталь, залізо, чавун і нержавіюча сталь. Такі метали також можуть зустрічатися у вигляді виробничих відходів, але частіше як елементи оточують людину в побуті пристроїв і механізмів – від деталей автомобілів до електрочайників та ванн.

Жерстяні банки — це теж металобрухт, вони виготовляються з алюмінію. Саме такий вид тари часто викидається у смітник.

Короткий опис статті: металобрухт Утилізація металобрухту: -демонтаж металоконструкцій, -утилізація автомобілів, -вивезення брухту. Рекомендації при здачі металобрухту. Карта вторсировини по всіх містах Росії. Детальніше… Утилізація металобрухту, прийом кольорового брухту, чорний брухт, демонтаж металоконструкцій, утилізація автомобілів, вартість чорного металу, ціна 1 кг міді,

Джерело: Переробка та утилізація лому — ціна 1 кг металу, вивезення металобрухту

Також ви можете прочитати