Різне

Перевезення металобрухту

03.04.2017

Перевезення металобрухту

згодом, на території промислових підприємств накопичується достатня кількість металевого відходу, так званого металобрухту. Виникає необхідність у його вантажоперевезення, в іншому випадку металевий брухт починає захаращувати простір, обмежувати в’їзди, псувати зовнішній вигляд.

Перевезення металобрухту автотранспортом

Для перевезення металобрухту застосовують різні транспортні засоби. Невелика кількість вантажу може перевезти бортовий автомобіль відкритого типу, наприклад самоскид. Для великого обсягу застосовують ломовози (металловозы). Дана техніка оснащена кранами-маніпуляторами з пелюстковим захопленням, що дозволяє полегшити вантажно-розвантажувальний процес.

Як правило, металевий брухт вантажиться навалом. Кількісний обсяг залежить від вантажопідйомності автомобільного транспорту для перевезення і його об’єму кузова. Розміщення вантажу по кузову проводиться рівномірно. У деяких випадках, металобрухт перевозиться у підготовлених брикетах, зв’язках. Продукція такого виду вантажиться штабелями впритул.

Перевезення брухту металу

Крім автотранспортних засобів, вивезти лом металу в інший регіон або країну може залізничний транспорт. Вантаж перевозиться у напіввагонах, контейнерах, бункерах. При навантаженні брухту вище бортів, додатково встановлюється решетування з дощок чи обаполи. Стійки при цьому повинні бути обв’язані дротом.

Дрібний вид брухту може перевозитися в металевих або дерев’яних ящиках, контейнерах. Розвантаження даного вантажу здійснюється на окремо обладнаних залізничних гілках. Підприємства, які постійно працюють з металобрухтом, мають на своїй території безвихідь для установки вагона. Для вивантаження застосовують кранове обладнання, оснащене захватними пристроями.

Перевезення брухту чорних металів

Завантаження брухту чорного металу починається зверху. Витягувати окремий шматок брухту з-під завалу ні в якому разі не слід. Захватный орган вантажопідйомного обладнання повинен бути не менш ніж на 2 метри вище максимальної висоти металобрухту. Негабаритні шматки брухту попередньо зменшують, застосовуючи газову різання.

Організація, що займається перевезенням металобрухту або чорного брухту, повинна мати посвідчення про вибухобезпеки та радіаційної безпеки матеріалу, а також висновок від санітарно-епідеміологічної служби.

Недорога перевезення металобрухту

Професійні фахівці транспортної компанії «РТЭК» проведуть ретельну підготовку до транспортування металобрухту по Росії або за її межі. Продумані дії запобігають непередбачені ситуації на маршруті.

Ви хочете бути в курсі пересування вашого вантажу? Використовуючи супутникову навігацію, визначаємо місцезнаходження транспорту, отже, ви будете мати постійну можливість відстежувати ваш вантаж. Зв’язавшись з нашими фахівцями, ви отримуєте розгорнуту інформацію про послугу. Постійне і довготривале співробітництво з нами, забезпечує вас надійним партнером у нашому обличчі.

Короткий опис статті: металобрухту Група компаній «РТЭК» за доступними цінами виконає вантажоперевезення металобрухту на автомобільному або залізничному транспорті.

Джерело: Перевезення металобрухту

Також ви можете прочитати