Мідь ціна

Покрівельна мідь (фальцева покрівля) Продаж, де купити, ціни ТОП

03.09.2015

Покрівельна мідь (фальцева покрівля)

Мідна покрівля служить довго, дозволяє реалізувати найсміливіші архітектурні рішення, завдяки своїй пластичності, надає будівлі неповторну красу і вишуканість.

Традиція використання кольорових металів в якості покрівельного матеріалу сягає своїм корінням в старовину: греки, римляни і жителі стародавньої Русі покривали дахи своїх будівель міддю, залізом. На сьогоднішній день найбільш популярним і відомим металом для оздоблення даху є мідь.

Цей метал, завдяки своїм властивостям, є унікальним покрівельним матеріалом не має аналогів. Мідна покрівля притягує до себе увагу випадкових перехожих, так і професіоналів в області покрівельного справи. Своєю красою, величчю і відмінними технічними характеристиками вона по праву заслужила назву елітного покрівельного матеріалу.

Серед достоїнств мідної покрівлі фахівці відзначають наступні:

  • Міцність. Покрівельна мідь є дуже стійким матеріалом, що не вимагає додаткової обробки, стійким до несприятливих впливів навколишнього середовища. Причиною цього є покриття (патина), що утворюється на міді, що складається в основному з оксидів, та захищає метал від корозії.
  • Тривалий термін служби. Запорукою тривалої служби покрівельної міді є висока хімічна стійкість металу. Дослідження довели, що дана покрівля прослужить 100-150 років.
  • Екологічність. Слід зазначити, що мідь — натуральний природний матеріал, що використовується з незапам’ятних часів для оздоблення будівель, виготовлення посуду і прикрас. Цей метал є екологічно чистим і абсолютно нешкідливим для здоров’я.
  • Оброблюваність. Покрівельна мідь легко піддається згинанню і глибокій витяжці. У разі необхідності, можна використовувати більш м’які мідні пластини, що полегшує роботу з нею. Природна пластичність міді робить роботу з нею більш комфортною.
  • Економічність. Правильно змонтована мідна покрівля надалі не вимагає ніякого ремонту, оскільки даний покрівельний матеріал не схильний до наскрізної корозії. Дах не потрібно буде зачищати і фарбувати. Необхідно зазначити, що головним і єдиним недоліком мідної покрівлі на сьогоднішній день є як і раніше висока ціна, а значить недоступність для масового споживача. І все ж купуючи мідну покрівлю, необхідно пам’ятати про те, що цей матеріал прослужить довго і не завдасть неприємностей в експлуатації. На підставі цього можна зробити висновок, що первинні вкладення з часом повністю окупляться.

Купити покрівельну мідь (мідну покрівлю) в Санкт-Петербурзі за вигідною ціною Ви можете в торговій мережі «ТОП ХАУС — Найкраще для заміського будинку» — продаж оптом і в роздріб. Звертайтеся!

Короткий опис статті: мідь ціна Покрівельна мідь (фальцева покрівля) в компанії ТОП ХАУС — Санкт-Петербург Покрівельна мідь (фальцева покрівля)

Джерело: Покрівельна мідь (фальцева покрівля) — Продаж, де купити, ціни — ТОП ХАУС — Санкт-Петербург — (812) 324-60-70

Також ви можете прочитати