Пошук металобрухту з металошукачем. Блог шукача скарбів

21.08.2015

Пошук металобрухту з металошукачем. |
Блог скарбів

Пошук металобрухту з металошукачем.

пошук металобрухту металошукачем

Багато хто з нас, копаючи черговий «черметный» сигнал, дуже сподіваються, що вже в цей раз їм напевно повинна посміхнутися удача у вигляді чавунка з монетами. Ан ні, знову залізяка, будь воно не гаразд, це залізо. Думаю ті, хто хоч раз діставав з 2 багнетів фискаря проіржавілу чернін, мене зрозуміють )) Але раз за разом, читаючи оповідання успішних шукачів скарбів на форумах, де вони діставали горщики з мідними монетами, копаєш і копаєш ці сигнали в надії, що й тобі колись повинно пощастити і замість трака від трактора або який-небудь гирі тобі попадеться такий довгоочікуваний скарб. Особисто я завжди копаю «залізні сигнали», але поки що з знахідок було лише залізо, часом навіть дуже важке. Що ж робити з металобрухтом на копі — закопувати тому, залишати на поверхні або все-таки не полінуватися і дотягнути до машини? Питання звичайно цікаве. Пошук скарбу — заняття важке і енерговитрат, а все залежить від удачі.

Якщо машина далеко, то не багато шукачі скарбів зважаться на такий подвиг — тягти в даль залізяку вагою кілограм так 10-15. З іншого боку, можна залишити все

це справа на кінець копа, коли можна буде пройтися по місцях розкопок і зібрати все залізо і віднести в машину, щоб потім здати на металобрухт в пункт приймання. Скільки коштує чормет на сьогодні? Рублів 7-8. Виходить, що за залізяку 10 кг ми отримаємо 80 рублів. А якщо таких залізяк вам попалося штук 10 — то це вже 800 рублів. Погодьтеся, часом вигідніше копати чормет, ніж шукати монети, оскільки монети коштують недорого, їх вартість залежить від ступеня збереження і ви знаєте, що знайти монети хоча б VF — це непросто, частіше нам попадаються какалики і зовсім вже хреновенький зберегти F.

Можу сказати, що місцеві жителі далеких сіл вже давно освоїли пошук металобрухту, благо для цього не потрібно купувати дорогий металошукач, цілком достатньо самого дешевого, найчастіше я бачив, як чормет шукають з допомогою самого дешевого металошукача фірми Гаррет, модель Ace 150 Якщо врахувати, що вартість його в районі 5к рублів, а за беушний тыщы 3 всього, то достатньо знайти лише півтонни заліза, щоб прилад окупився. А 500 кг чормету — це зовсім небагато, якщо цілеспрямовано шукати тільки чормет. До речі, можу запропонувати ще одну модель, яка більше все-таки заточена під пошук металобрухту, це супербюджетная модель Adventure v500 — самий простий металошукач для пошуку монет підходить на трієчку, зате шукати чормет ним одне задоволення )) Його ціна 2300, так що окупити його можна взагалі за 1 день, якщо пощастить з місцем пошуку чормету.

Звичайно, пошук металобрухту та пошук монет — це 2 різні речі, в першому випадку це рутинна робота, а в другому — це хобі, відпочинок для душі. Ось ми з вами копаємо монети і від кожного виїзду отримуємо тільки позитивні емоції. А які емоції були б у нас, якби ми за день перетягли тонну заліза по перепаханному полю. Зовсім різні. Тому, шукати монети і залізо — це вирішувати має кожен. Якщо потрібні гроші — то пошук металобрухту цілком виправданий, якщо зайнятися серйозно, то можна нормально заробити, благо чормету в землі-матінці набагато більше, ніж монет.

Де шукати металобрухт металошукачем?

насправді помста, де можна знайти чормет, дуже багато, найчастіше металобрухт попадається в полях, це різні деталі від тракторів — траки, лемеші та інше. Важать такі залізяки пристойно, а тому і заробіток буде більше. Якщо шукайте в полях, то сконцентруйте свої зусилля на краях полів, найчастіше техніку ремонтували на краю поля і непотрібні деталі викидали в кущі, яри. Такі місця бурхливо заростають і заліза там дуже багато. Також слід повивчати історію на предмет того, чи були в тих місцях кузні. Як-то раз ми знайшли на узліссі місце, яке було всіяне металевими пластинами(розмір 8 см на 50 см, товщина 5 мм), кожна така платина важила приблизно 4-5 кг. З одного такого місця в легку можна натягать не одну тонну заліза, благо шукати і копати його було не складно, весь чормет знаходився на поверхні(3-5 см).

На звичайному копе великі залізяки трапляються рідше, але якщо в черговий раз викопуєш важку залізяку — то залишаєш її на місці, помічаєш місце, щоб потім принести залізо в машину. та й більш дрібне залізо вагою до 3 кг також не в лом донести. В результаті за сезон копа набирається до тонни чормету, так що в кінці пошукового сезону піднімаєш ще 7000 рублів, які можна витратити на апгрейд металошукача.

На місці старовинних сіл найчастіше трапляються залізні деталі побуту.

Короткий опис статті: скільки коштує металобрухт Багато хто з нас, копаючи черговий «черметный» сигнал, дуже сподіваються, що вже в цей раз їм напевно повинна посміхнутися удача у вигляді чавунка з монетами. Ан немає,

Джерело:
Пошук металобрухту з металошукачем. |
Блог скарбів

Також ви можете прочитати