Пошукові магніти. Що і як можна знайти магнітом

03.04.2017

Що можна знайти з пошуковим магнітом

Пошукові магніти останнім часом стали досить популярні серед скарбошукачів. Це напевно пояснюється тим, що раніше не було подібних магнітів, які б мали невелику вагу і витримували б велику вагу. До того ж зараз купити пошукової магніт досить просто, багато інтернет-магазинів пропонують широкий асортимент. В деяких містах такі магніти можна купити в магазинах.

У мене такого магніту ще поки немає, але одного разу мені товариш запропонував взяти участь в пошуку скарбів з цим магнітом, який у нього був, а конкретно, запропонував пошерстити старі колодязі. Магніт витримував вагу до 80 кілограм. Місцем пошуку ми вибрали два села, які були поруч один до одного, але одна була дуже старою і колодязі в ній були глибокі, а інша село була молодша і з менш глибокими колодязями, так як вода була близько.

Пошук розпочався з того, що ми ненавмисно дозволили магніту примагнититься до кузова нашої Ниви. Довго його віддирали J. В кінці села знайшли два колодязі, в які і стали закидати магніт. Перший заброс і відразу ж удача – витягли трубу під 30 кг. Вірніше удача була для товариша, який і взяв цей магніт тільки заради металобрухту. Більше в колодязі нічого не було. У другому ми довго намагалися кинути магніт на мотузці вглиб, мабуть колодязь був настільки старим, що коріння тополі проросли всередину, а може так хто корч кинув. Благо не причепилося нічого громіздкого, а то довелося б лізти в колодязь, щоб відірвати від магніту, який би напевно зачепився на виході. Коротше, надоставали всякої нісенітниці – болти, ножиці, консервні банки і т. д. найцікавішою знахідкою з цього списку був ніж, які випускали в 50-60 роках. Більше нічого. Більше в цьому селі ми не стали кидати магніт, оскільки інші колодязі знаходилися в центрі, де велелюдно, а світитися з магнітом як то не було бажання.

В іншому селі було трохи простіше, там ми пошарились в п’яти колодязях, оскільки вони були закинуті. Скажу в цілому – всяких побутових предметів було дуже багато, в основному випущені в пізньорадянської час. З усього корисного вийшло тільки близько 100 кг металобрухту.

Чесно кажучи, не дуже. Запитавши у шукачів скарбів, які мали досвід роботи з магнітами, я зробив висновок, що даний предмет дуже хороший для пошуку металобрухту в колодязях, вирах, озерах і т. д. а ось для пошуку яких-небудь цікавих для шукача скарбів предметів не дуже годиться. По-моєму тільки один похвалився, що зміг виловити з виру штик і напівгнилий револьвер.

Можуть зробити такий висновок, пошукової магніт буде вам корисний тільки в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що в цьому колодязі або болоті було щось заховано. Шукати наосліп майже марно, так як більшість колодязів або чистяться, або вже зруйнувались і завалені, а всякі виру та інші водойми дуже змінюють свій підводний рельєф, затягуючи «цікаві речі» піском і брудом.

Короткий опис статті: де взяти металобрухт

Джерело: Пошукові магніти. Що і як можна знайти магнітом

Також ви можете прочитати